hayat çok acı

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve buttefly tarafından 20 Haziran 2010 başlatılmıştır.

20 Haziran 2010
    Konu Sahibi : buttefly
  1. buttefly

buttefly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar evet hayat cok acı yasadıklarımı nasıl anlatsam bılemıyorum konusmayı gulmeyı yasamayı unuttum artık 24 hazıranda esımle bosanma davamız var cok az kaldı cok gergınım aramızda neler yasanmadıkı hamıleyken sıddet gordum sokak ortasında gazetelere konu oldum aılesı hıcbırzaman destek olmadı sadece kostek oldu arabamız vardı borcunu oduyoduk esım benden gızlı bır suru bankaya borclanmıs cok sıkıntı cektım esımın cok tutarsız davranısları oldu bır yaptıgını dıgerını tutmuyodu anneme de takmıs durumda annem bıze nekadar destek olduysada ohep anneme cephe aldı bı suru hakaretler ayrıca kısılık bozuklugu var en ufak bıseyde sureklı ıntıhar edıyo aılesıyle arasıda pek ıyıdegıl evet arkadaslar cok onemlı bı sorunum var 10 gun once esım bı aksam belkıde 100 tane msj cektı hala sevıyorum don dıye tek bı cvp yazdım benı bıdaha arama bu evlılık bıtmıstır dıye bır gun sonra kapının onune geldı bızım 2 yasında oglımuz var bana cocugu burdan al götur dedı ve ben bısey demeden kendını vurdu kuru sıkı sılahla suanda tıtreyerek yazıyorum bunları evet cocugumun gozu onunde kendını vurdu kanlar ıcınde kaldı suanda durumu ıyıymıs psıkıyatr da yatıyo ve benondan korkuyorum oglum cok kotu durumda arkadaslar ne olur yardım edın oglumun psıkolojısı bozuldu agresıf kızdıgı zaman kafasını yere vuruyo cok uzuluyorum ne olur bana yardım edın

2. 20 Haziran 2010
  3. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Şok oldum evlılığinizde herşeyı yasadınız..

eşınızın sorunları var..Nasıl cocuğun onunde bunu yapar ..ne ınsafsızlık..

Tekrar barışmayı dusunmuyorsunuz yarın obur gun sıze ve cocuga zarar verır..

Allah yardımcınız olsun

cocugunuzun durumu nasıl yardım aldınız mı sızde

4. 20 Haziran 2010
  5. Pozi

Pozi Hayat neden şekil yapıyor Pro Üye

Beğenildi:
    78
    Ödül Puanları:
    148
    Ne söylenebilir ki. Bir karakola gidin ve tedbir koysunlar eve yaklaşamasın ve kesinlikle acıyıp da barışmayın. Bu işin sonu iyi olmaz bugün oğlunun önünde kendini vuran yarın karısını da vurur Allah korusun. Hemen boşanın ve eğer mümkünse hiç görüşmeyin. Allah yardımcınız olsun.

6. 20 Haziran 2010
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    çocuğunuzu bir pedagoga götürün. eğer müsaitse durumunuz evcil hayvan alın mesela bir köpek. çocuğunuzun ilgisini dağıtıp bir çok şeyi unutturabilir. 2 yaş henüz küçük olanları hafızasından silebilmek için elinizden geleni yapın. çok zor olacak ama uğraşın.

Allah yardımcınız olsun.

8. 20 Haziran 2010
  9. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Aman allahim inanamiyorum. COk gecmis olsun
    Cocugunuza cok üzüldüm, yazik yavrum onu unutamazki birdaha, cok kücük olsa bile hafizaya kaziliyor bunlar..
    Bencede bir psikyatrist yada pedagog dan yardim alinmasi lazim cocugunuz icin..

10. 20 Haziran 2010
  11. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    inanamıyorummmmmmm
    sakın ama sakın o adamla barısmayın sakın
    oğlunuzla psikolojık yardım almanız sart

12. 20 Haziran 2010
  13. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    geçmiş olsun,çocuğunuzu mutlaka bir dr.a götürün..o adamdan da uzak durun..

14. 20 Haziran 2010
  15. mavera04

mavera04 Güneşin doğduğu yerdeyim:) Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    153
    bu nasıl bir babadır yaaa nasıl çocuğuna bu kötülüğü yapar aklım almıyo çok üzüldüm o yaşta bi çocuğun asla yaşamamsı gereken bi olay buuu...
    allah eşinizi islah etsin inşallah....

16. 20 Haziran 2010
  17. yusufun_annesi

yusufun_annesi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Mutlaka çocuğunuzu bir pedagogla görüştürün.
    Psikolojisi bu durumlardan nasıl etkilenmiş bunu öğrenerek adım atarsınız.
    En basiti ona babanı,evimizi vs..resim çiz derseniz bile birşeyler anlatır size ama muhakkak bir uzman görsün.

Çocuğunuzla beraber sizde psikolojik destek alın bence.Yaşadığınız bu olaylar gerçekten çokça ağır.

Ayrılma kararınızdan vazgeçmeyeceğinize eminim bu sebeble bununla ilgili yorum yapmıyorum.
    O kişiyle düşmanlaşacak bir konumunda ayrılmayın.Biliyorum haketmiyor asla ama evladınız için onu fazla ''delirtmeden''ayrılmanın yoluna bakın.

18. 20 Haziran 2010
  19. hopebenay

hopebenay Bana sen lazımsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allahım arkana bile bakmadan uzaklas,mumkun oldugunca en kıza zamanda ayrıl,yarın bu insanın evin icinde ne yapacagını bilebilir misin...Allah korusun ya cocuguna zarar verirse yanlıslık da olsa...Aman arkadasım mahkeme gucunu de arkana al ve bu insandan uzak dur Allah seni ve aileni korusun....