Hayat cok acimasiz

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve Zxuxmmin tarafından 11 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Zxuxmmin
  1. Zxuxmmin

Zxuxmmin RABBIMIN EMANETISINIZ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    dün gece esim bana sarildi, üzülme tamammi dedi, noldu diye sordum, benim isten kovdular dedi. Artik daha ne diyim böyle hayata, benim esimin hayatini maf ettim, benimle evlendi sirf mutlu olalim diye cocuklarimiz olsun diye ama ben ona hep zarar verdim, yavrum hasta olmasaydi benden bu hastaligi almasaydi hic bisey olmicakti. Ben kendimden cok nefret ediyorum. Esimi isten kovdular artik hersey dahada zor olacak, birgün en cok korktugum o söz gelirse o zaman yanarim...esim benden ayrilirsa ben kimseler sigamam cok kötüyüm arkadaslar hic vicdan yok bu insanlarda, performansin düstü dediler bilmiyorlarki esimin neler cektigini Allah onlara daha büyük aci göstersin

2. 11 Temmuz 2008
  3. Kxoxmxuxr Prenses

Kxoxmxuxr Prenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sakin ol canım benim
    Allah kimseye taşıyamayacağı yükü vermezmiş sabırlı olun
    eşinin elini daha bi sıkı tut
    yanında olduğunu göster bunları da aşarsınız sorununuz her neyse
    Rabbim kolaylıklar versin yar ve yardımcınız olsun :teselli:

4. 11 Temmuz 2008
  5. pamukum1

pamukum1 iyiki varsın meleğim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım kimseye beddua etme kimse senin ne cektiğini bilemez sanırım yurt dışında yaşıyosun biz türklerden daha farklılar biz türkler daha duygusalız onlar özellikle iş konusunda daha kesin daha sertler Allah bir kapıyı kaparsa diğerini acar belki daha iyi bi iş bulacak sen bol bol dua et allah yardımcınız olsun inşalah

6. 11 Temmuz 2008
  7. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Geçmiş olsun arkadaşım. Herşeyde bir hayır vardır, dua et Allaha sığın:teselli:

Çocuğun ne hastalığı kaptı senden??

8. 11 Temmuz 2008
  9. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    her şerde bi hayır vardır mutlaka
    yeni bi iş daha bulur hayırlısıyla
    insallah bebeğin en kısa zamanda iyileşir :teselli:

10. 11 Temmuz 2008
  11. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    terbiyesizlige utanmazliga bak adamin evladi hastanede destek olup izin vericekleri yerde yaptiklari ise bak kendini suclama sakin bu durum icin senin sucun kizinin talihsizligi oldu buda uzerine geldi insallah baska bir is bulur esin merak etme daha iyisini bulur uzme kendini esin seninle evlendi sevdi demekki ona sorsan ilk basa donse yinede seni tercih ederdi butun olanlar biz insanlar icin sor herkezin ne dertleri olmustur yada oldu isyanlar edildi ama gectigi anda geldi onemli olan dustunmu yerden bir toprak avuclayip tekrar kalkmaktir her dusus insani kuvvetlendirir hirslandirir esine destek ol sen kadinsin guclu olansin elini birakma esinin telkin et kendini suclama kosede aglama zamani degil evladini dusun bak nasil guclu ,sonu iyi kotu ama yinede direniyor yasama sarilmis onu ornek al hersey duzelir acilar kullenir is te bulur yavrunuzda iyi olur insallah duzeniniz oturur kizicam sana iran amerikaya saldirsa suclu benim diyorsun birak bunlari Allah a inaniyorsan kaderin,hayrin ve serrin ondan geldigine inanicaksin sana arkadas,dost,abla,anne tavsiyesi sen guclu olursan kimsenin sizi yikmaya gucu yetmez binkez yere dussen kalkmayi bil yuzunde gulumseme olsun esin isten cikti sagligi iyi ya aslan gibi ne isler bulur sagligina bisey olmasin canim benim sabret Allah sevdigi kullarini boyle sinar sonu iyi olucak insallah

12. 11 Temmuz 2008
  13. Zxuxmmin

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    gestern Abend habe ich erfahren, dass Sie meinen Ehemann gekündigt haben. Ich weiss nicht ganz genau warum und weswegen, aber das war sehr hart für mich. Ich kann nicht zusehen, dass mein Mann noch das erleben muss. Wissen Sie auch vielleicht was wir in diesen Monaten alles erleben müssten. Wissen Sie dass ich hier niemanden außer meinen Mann habe, dass meine Eltern und seine Eltern nicht hier in der Schweiz, Liechtenstein, Österreich wohnen. Wir haben eine Tochter die seit ihrer Geburt also seit 6 Monaten in der Intesivstation liegt, und sehr krank ist. Wissen Sie das alles, wissen Sie auch dass sie sterben muss nicht wie Ihre Kinder wenn Sie alt sind sondern in ein paar Tagen oder Wochen. Wissen Sie auch das wir alles versuchen damit sie noch länger leben kann. Wir die Eltern sind die jenigen die das alles erleben müssen. Sie wissen garnichts und können nur das eine. Wenn der Jenige nicht mehr einen guten Performans leistet kündigen sie ihn. Ich hoffe Sie erleben das ganze nicht.

Ich hatte Mut und Kraft vor Ihnen zu stehen um das alles zu sagen, aber ich wollte Sie nicht sehen. Ich möchte nicht, dass mein Mann erfährt das ich diese E-mail geschickt habe, ich möchte auch nicht, dass Sie Leid mit mir haben. Ich weiss auch ganz genau, dass er bald eine Arbeit finden wird. Ich wollte Ihnen nur sagen, dass Sie beim nächsten Mal, wenn Sie jemanden kündigen erst darauf achten, wie es dem Jenigen geht, was er alles erleben muss.

14. 11 Temmuz 2008
  15. Zxuxmmin

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    az önce esimin is yerine bu e-maili gönderdim

- dün gece esimin bana kovuldugunu söyledi. Niye ve nicin kovuldugunu bilmiyorum ama bana cok agir geldi. Ben esimin bide bunlarin yasamsani istemiyorum. Biliyormusunuz bizim bu gecen aylarda neler yasadiklarimizi. Biliyormusunuz benim ve esimin ailesi isvicrede avusturyada ve yakinlarinda olmadigini. Bizim bi kizimiz var ve dogdugu günden beri yani 6 aydan beri yogun bakimda yatiyor, ve cok hasta. Bunlarin hepsini biliyormusunuz, biliyormusunuz kizimin ölecegini, sizin cocuklariniz gibi yasli olmicagini bi kac gün yada bi kac haftada ölcegini. Biliyormusunuz biz anne baba olarak herseyi yapmaya calistigimizi sirf bi kac gün daha cok yasasin diye. Biz anne baba olarak bunlari yasiyoruz. Siz hic bisey bilmiyorsunuz, tek bildiginiz sey bi kisinin performansi düstügü zaman onu kovmak. Insallah siz bunlari yasamasiniz.

Sizin önünüze cikmaga güc ve kuvvetim vardi ama sizi görmek istemiyorum. bu e-maili gönderdigimide esimin duymasini istemiyorum, bana acimanizida istemiyorum. Ben eminiki esim hemen bi is bulacak. Benim tek söylemek istedigim sey bidaha birisini kovdugunuz zaman ilk önce kovdugunuz kisinin neler yasadigini bi arastirin.

16. 11 Temmuz 2008
  17. Zxuxmmin

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    nnurayycim bundada bi hayr vardir diye beklimmi. bilmiyorum hersey üst üste geldi. Artik biktim daha napim ailemin haberi yok kimseye bisey diyemiyorum. Icim icime yigiyorum. Esimin bunlari yasamasini onun bu kadar üzülmesine dayanamiyorum. o benim herseyim. bi tel sacina kiyamadigim erkegim. artik yoruldum gercekten yoruldum az degil yasadilarim. dile kolay 6 ay gecti hep zorluk gecirdim simdi bi darbe daha. Dedemde yogun bakimda türkiyede yatiyor. Ben daha 22 yasindayim bu bana fazla degilmi. cok yoruldum

18. 11 Temmuz 2008
  19. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hah soyle icini doktun en azindan simdi ogrendiler umarim icleri sizlar.Esin iste bulur daha iyisini siki siki saril esine onu sevdigini soyle o senin yol arkadasin en iyi dostun ailen simdi gecmise bakmayin gelecege bakin iyi olucak insallah yeni isini hemen bulur bize mujdelersin tipki kizinin mujdesini dortgozle bekledigimiz gibi is haberinide bekliyoruz