Hayat çok garip

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Adesss tarafından 9 Şubat 2009 başlatılmıştır.

9 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Adesss
  1. Adesss

Adesss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar şaşkın ve bitkin durumdayım hayatın en toaf yüzünü bidaha gördüm.derdime gelince 20 senelik cocukluk arkadaşım ve en yakınım sandıgım arkadaşım nişanlıydı nişanlısı şuan askerde ve eski sevgilisi 2,3aydır rahatsız ediyordu.ben zaten ezelden beri buna karşıyım bu cocuk olursa benide kaybedersin uzak dur diyordum ve aileside karşıysı.cok uzun mesele.bugun işdeyken tel geldi ve arkadaşım arıyodu ve bana yana gel dedi gittim yanımızdada koaför var.ben şakındım iceri girdim arkada sigara iciyodu ben gelirgelmez cıktı ve bi baktım eski sevgilisinin ablası allah dedim ve düşünürken ablası arkadaşın bize kactı dedi ben gülerek hadi ya şaka dimi dedi ve sonra gercekle yüzleştim evt kacmış ben ölece kaldım bişe dyemedim gfidiyorum dedim sarıldım arkadaşıma cıktım agladım ve icim icime sıgmadı tekrar döndüm arkdaşımın yanına icerde işi vardı cıkamadı ve ablasına saydım saydım ve arkadaşım gel bi bişey dicem dedi bende ne halin varsa gör dedim ve cıktım.arkadaşlar şoktayım ve cok üzgünüm aileside perişan olmuş.nişanlısıyla ayrılmışlar zaten bu olaydan 1kac saat önce ve nişanlısı kocaya kactıgını bilmiyo.dügünü varmış yeni duydum şimdi cumartesi.offfff cok üzgünüm çokkk.cok uzun oldu ama sizlerle dertleşmek istedim.siz olsanız ne yapardınız:?

2. 9 Şubat 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ben olsam ne yaparim??:uhm:

O kisi benim arkadasimsa benim can dostumsa onun her kararina saygi duyarim...her ne kadarda yaptigni ve kararini tasvip etmesemde hayat onun hayatidir...yine arkadasimdir ve yine bana ihtiyaci oldugu zaman yaninda olurdum herhalde.....benneyaptımki

Bilemiyorum tabiki büyük bir soktur sizin icin...fakat empati yaptigim zaman yukarda belirttigim gibi davranirdim galiba...:nazar:

4. 9 Şubat 2009
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    arkadaşın cumartesi kaçtığı çocukla mı evlenecek onu tam çözemedim. ama yapacak bir şey yok
    ... seçimini yapmış. yalnız anlamadığım, bu kaçtığı kişiyi neden kimse ,sevmiyor . bir hatasımı var.

6. 9 Şubat 2009
  7. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    Allah o arkadaşına akıl fikir ihsan eylesin en başta...
    Ben olsaydım ilişiğimi keserdim.
    Arkadaş olarak kötü günde yanında olmak gibi bir vazifemiz var evet, ama bile bile lades diyenin yanında olmazdım ben.
    Sen arkadaş olarak onu uyarmışsın, ailesi de istemiyor diyorsun.
    Hani bir söz vardır ya, bana arkadaşını söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim diye.
    Ben arkadaşlıklarımda hep buna dikkat ederim.
    Eğer hatası varsa ve bu hatalar kabullenilmeyecek hatalarsa ben o kişiye selametle der yoluma devam ederim.
    Ama tabiki karar sizin, hayat sizin.
    Ben sadece ben olsaydım ne yapardım kısmını paylaştım a.s.

8. 9 Şubat 2009
  9. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    yanı ban zararrı yok...kendı hayatı kendı kararları...ben dostsam gereklı uyarıyı yapmışsam...
    o da bıldıgını yapmıssa gunah bende gıttı..........
    yolunu kendı cızdı ......yınede....ne zaman ıhtıyacı olsa...ve benı arasa ben yınede gıderdım........
    arkadaslıgımı surdururdum bıraz kırılmış olsamda.

10. 9 Şubat 2009
  11. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    ay inanmıyorum ya
    askerdeki nişanlısını bırakmış
    bırakmayı bırak bide başka kocaya kaçmış
    sizin arkadaşınız kusura bakmayın ama yarın öbür günde bu kocaya kaçtığını bırakır başkasına kaçar
    bnden sölemesi..

12. 9 Şubat 2009
  13. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah mutlu olur ne denir bu saatten sonra. bazıları beni yadırgayabilir ama bi insanın peşine takılıp hayatını karartmasını anlayamıyorum allah hayırlı yazılar yazsın tasvip edilmediğine göre kaçtığı çocuk pek parlak biri değil herhalde

14. 9 Şubat 2009
  15. cnn54

cnn54 Özlemimsin... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben asıl askerde olan nişanlısına acıyorum orda zaten zor gün geçiriyodur şimdiyse... Allah yardımcısı olsun...

16. 9 Şubat 2009
  17. Adesss

Adesss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar kactıgı cocuk piskopatın teki değişti denilsede önceden allahb küfrediyodu hatta anesini bile dövdüğünü duymuştum bizim buraların ağası sözde.ne kadar değişti densede inanmam.ve beim zoruma giden benim herşeyimi bilir ve oda bana anlatır sanardım meğersem anlatmazmış bundan 1 hafta öncede bunun rüyasını gördüm aynen bu cocukla konuştugnu flan gördüm ve aradım arkadaşımı cok etkilenmişdim rüyadan ve anlatım sordum rahatsız etmiyo değilmi diye hayır yok ya dedi.

18. 9 Şubat 2009
  19. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    peki sen ne yapmayı düşünüyorsun canım ?