hayat hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve aydogan tarafından 28 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : aydogan
  1. aydogan

aydogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Özel Hayat Hastanesinde yakın zamanda doğum yapan ve muayeneolan var mı?

2. 30 Mayıs 2009
  3. mervis_21

mervis_21 Minik CELAL'in annesi :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    edirnedekinden mi bahsediosun cnm?

4. 2 Haziran 2009
  5. eram

eram Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende edırnede yapmak ıstıyorum canım bana edırneden ozel hastane onerebılcegın varmı

6. 4 Haziran 2009
  7. Samira35

Samira35 meleğimsin... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    izmir hayat hastanesinden bahsediyor olmalı
    dogum icin olabilir ama aylık takip icin kesinlikle onermıyorum.dogumu orda dusundugum icin son ay birkac defa gittim ve burnumdan fitil fitil geldi.
    o kadar kalabalıkki....sırada 45 kişi bekledigi bile oldu yani..erdal beye muayene oldum sırada o kadar bekleyen varken tabiki baştan savıyor.karnım burnumda 1-2 hafta sonra dogum yapacagım hiçbir ilgi acıklama öneri uyarı hicbirsey yok..yatıyorum 2-3 kere ultrasonu gezdiriyor bebegin başını ölçüyor tamam diyor su kadar gun sonra gel...hiç memnun kalmadım yani...
    37haftalıkken kocaman hastanesine gittim ordaki mujgan hanım cok daha iyiydi son haftaki kararla dogumumu kocamanda yaptım cok da iyi oldu tavsiye ederim

8. 4 Haziran 2009
  9. ozdenbat

ozdenbat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam bende 19 haftalık hamileyim!ben hayat hastanesine gidiyordum ışık hanıma evet iyi bir dr!yanlız çok kalabalık yorucu bir hastane!birazda temizlikten yoksun.arkadaşlarımın cogu orada yaptı ışık hanımdan cok mennun!şimdi Egepol hast.gittim dr Tijen Erçal diye!çok güzel bir hastane ama dr hakkında bilgim yok!umarım hepimiz doğru kararları veririz