hayat ilginç senaryolarını üstümde deniyor:(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve PeMpE tarafından 20 Eylül 2008 başlatılmıştır.

20 Eylül 2008
    Konu Sahibi : PeMpE
  1. PeMpE

PeMpE Guest

kızlar uzun bi zamandır çok yakın arkadaşım olan birisi var. zamanla hayata bakış açımız, zevklerimiz,duygusal tepkilerimiz vs. kısacası çok şeyimizin birbirine benzediğini farkedip birbirimizden hoşlanmaya başladık. daha birbirimize açılamadık ama bi gün tesadüfen bilgisayarında yazdıgı bi yazıda beni sevdiğini öğrenmiş oldum, bildiğimi halen bilmiyor. bi gün onunla bulustugumda tam birbirimize açılcak gibiydik.kötü bi sürpriz yaşadım:KK43:
    böyle şeyler filmlerde olur sanırdım meger yanılmısım o esnada beni aylarca oyalayan,bekle diyen,bana aşık oldugunu iddia eden ama zannımca o da yalan olan, kendine aşık edip tutarsızlıklarını esirgemeyen eski erkek arkadaşım diyemiyorum çıkamadık sayesinde. sonra da yok olup gitmişti zaten hayatımdan(ki onla hikayemiz de eski konularda mevcuttur).
    neyse konuya döneyim biz gayet tatlı tatlı konuşurken, bi yandan da yürüyoduk bi anda karsıdan bu eski sahsın simasını gözlerimin önünde buluverdim. bulmamla bana seslenip nerlerdesin sen yaa çok özledim ben seni şeklinde sarılması da bir oldu buraya kdr iyi hoş bozuntuya vermedim.
    esas şaka gibi kısım şimdi geliyor yakın arkadaşım olanla bu eski şahsiyet çocukluktan bu yana çok yakın arkadaş çıktılar. halimi tahmin etmek zor olmasa gerek...sonra aaaa siz birbirinizi nerden tanıyosunuz muhabbetleri allahtan arkadasız dedi ki öyleydik fazlası olmadı arkadaş bile olamadık hatta adam gibi..
    neyse yine bozuntuya vermedim sonra o da bize katıldı 3ümüz biyere oturduk. şamata bundan sonra başladı.benim eski şahıs hala yılış yılış yılışıyor benim surat asık tabii.
    dedi işte hayrola neden mutsuzsun sevgilinden mi ayrıldın.
    dedim ben de yok senin gibi koleksyon yapıp yapıp bozdurmuyorum ben.
    yakım arkadaşım,şimdiki hoşlandıgım hiç tepki bile vermiyo ağzından laf cıkmıyo neşeli çocuk oldu sus pus..
    benim eski şahıs iyice saçmalamaya başladı çocuk çocuk abaza abaza muhabbetler yapmaya başladı ben iyice gerildim tabii benim eski zatı muhterem halimi anladı sanırım neyse işim var gibilerinden gideyim ben dedi
    ben de dedim gerek yok ben giderim siz iki kafadar anlaşın oturun bana gerek yok napmaya çalıştıgınızı da anlamış değilim diyerek bastım gittim.
    sonra da şuan hoşlandıgım olana ne ziyan insanmışsın oysaki seni gerçek dostum sanmıştım yanılmışım yalanın ta kendisiymişsin diye mesaj cektim. oysaki kızgınlıgım eskisineydi duygu karışıklıgında naptığmı fark edemedim:S
    aradı beni ben bu sözleri haketmedim.. hakkımdaki gerçek düşüncelerini öğrendiğim iyi oldu teşekkür ederim dedi ben de bi anlık kızgınlıkla dedim onları dedim
    ne dediğini bilmen gerekirdi dedi hoşçakal dedi suratıma kapadı telefonu.
    sonra da 2 gün açmadı. açtıgında da aradım actı ama sanki onu rahatsız eden biriyle konusuyomus gibi konuşuyor. üstelediğmde ne bekliyorsun diyor ziyan bi kişiyle boşa zaman kaybediyosun benle konuşmakla diyor
    uff kızlar bu şaka gibi gelişmelerin üstüne napcağımı şaşırdım 2 gündür kafayı yemek üzereyim ne olur yardım edin:S:S

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Eylül 2008
  2. 20 Eylül 2008
  3. gxoxnxuxl çelen

gxoxnxuxl çelen gel artık melek yüzlüm... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kavak yellerini izliyomuş gibi oldum valla

4. 20 Eylül 2008
  5. PeMpE

PeMpE Guest

evet arkadaşlarım bana da söylediler anlattıgımda normalde izlemezdim o diziyi ama merak ettim izliycem zaten:) hayatımın monotonluğundan şikayetçiydim ama bu kadar hareket de fazla oldu:S

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Eylül 2008
  6. 20 Eylül 2008
  7. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    sen niye böle bi msj attın ben anlayamadım sorun ne

8. 20 Eylül 2008
  9. PeMpE

PeMpE Guest

bi an eskisini karşımda görünce çok kötü oldum. zamanında o beni çok üzmüştü hep oyalamıştı aşığım diye kandırmıştı ama boşuna beklediğimde kalmıştım.
    şimdi de bilmiyorum bi an bütün bu olanlar olunca kurulu bi senaryodayım sandım bian patladım öyle. haketmeyene yaptım herşeyi ama düzelir mi artık herşey bilemiyorum 2 gün öncesine kadar ne zaman dayancak bi dayanak arasam onu bulurdum hayatımda ama artık hiç birşey eskisi gibi değil:bbo:

10. 20 Eylül 2008
  11. Slogan

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    hmmm şimdi anladım kendi kendine kuruntu yapmışsın ama yalnız hoşlandıgın çocukta biraz gamsız sanırım insan sormazmı nerden çıktı bu ben ne yaptımda böle bi msj attın bana diye çok enteresan valla

12. 20 Eylül 2008
  13. PeMpE

PeMpE Guest

başbaşa kaldıklarında olayın özünü öğrenmiştir sanırsam:S
    ne konustular onu bile bilmiyorum:/:/

14. 20 Eylül 2008
  15. Slogan

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    öğrensin işin özünü nolcakki ortada garip bir durum yok
    anladığım kadarıyla ikiside birbirini uzun süredir görmüyo tesadüf olmuş bence sadece
    endişelencek bir durum yok iki arkadaş arasına falan girdim gibide düşünme :)

16. 20 Eylül 2008
  17. EU2

EU2 Guest

Bana kalırsa siniri bir süre sonra geçecek,haberlerini bekliyoruz.

18. 20 Eylül 2008
  19. PeMpE

PeMpE Guest

kızlar peki bu kadar şiddetli tepki göstermesi küsmesi falan normal mi?
    ekstra bişey yoktur umarım bilmediğim:KK43::KK43: