Hayat Kadınları !!!

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve ellendesegeneres tarafından 4 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ellendesegeneres
  1. ellendesegeneres

ellendesegeneres Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konuyuda araştırdım ama bulamadım böyle bir konu.

Hayat kadınları ;

Kimimiz için beş para etmez insanlar topluluğu, kimimiz için ise ahlaksızlığın daniskası.Bana göre ise zavallı insanlar onlar.

Kimisi genç yaşta bu bataklığa saplanıyor.Kimisi ise yaşamak için başka çaresi olmadığı için bunu yapıyor.

Genelevlerdekiler bir günde 25-30 erkekle ilişkiye giriyor hemde dini bayram tatil demeden.Sürekli borçlandırılıyorlar ve ödemek için mecburen ilişkiye giriyorlar.Öyle böyle değil.Pis pis ter kokan ağzı kanalizosyondan beter kokan adamlarla yatıyorlar.Hastalık kapmaları an meselesi...

Kimileride serbest çalışıyor.Geceliği 100 lira alanda var 1000$ alanda.Bazı erkekler fantezilerini ancak para karşılğı gerçekleştirebildiklerinden serbset çalışan kadınlara servet ödeyenler bile var.İki kadının sevişmesinden hoşlanan erkekler sırf onları sevişirken izlemek için servet ödüyor bu kadınlara.Peki bir insan para karşılığı kendi cinsinden biri ile nasıl sevişir diye sormak geliyor içimden.Bilmiyorum.Belki o kadar nefret etmişlerki erkek milletinden kendi cinsleri ile ilişki kurmak midelerini bulandırmıyor.

Onlar birer seks işcisi.Kimilerinin fantezilerini gerçekleştiren, kimilerinin ise öz annesi.

Hayat ne kadar acımazsız oysa.Anne karnından dünyaya merhaba dediğimizde hepimiz eşittik oysa.Fakat eşitlik bozuldu...

Siz ne düşünüyorsunuz??

2. 4 Ağustos 2010
  3. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
  4. 4 Ağustos 2010
  5. ellendesegeneres

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hımm pardon ;

aradım ama bulamadım..

isterseniz silin istemezseniz devam edelim.. benim için fark etmez...

hani bu konu daha güncel olursa iyi olur diye düşünüyorum ama en son karar sizlerinn...

6. 4 Ağustos 2010
  7. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    zevk için yapanları bilemem ama kimisi gerçekten mecbur bırakılıyo hayat işte Allah kimseyi düşürmesin onlarında yardımcısı olsun zor durumda olanların:Saruboceq:

8. 4 Ağustos 2010
  9. ellendesegeneres

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0

zevk için yapan yok , para için yapan var....

bazıları universitede mezunu, dışardan bakıldığında gayet hoş ve karizmatik kadınlar.geceliği 1000$ alanları varmış.Zengin işadamlarına hizmet veriyorlar.Her türlü fanteziye açık olanda var, sadece belli tür ilişkiye girende...

Enteresan...bu tip kişiler lüks içinde yaşıyor...ama manevi hayatları nasıldır bilemem.Başka seçimleri olsa yine bunu mu yaparlardı emin değilim...

10. 4 Ağustos 2010
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.