Hayat kadınlarına duyulan tepki

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Teknolog tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Teknolog
  1. Teknolog

Teknolog ŞÜPHECİİ..... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    evet arkadaşlar bir arkadaşmızın bir yerde yaptığı yoruma dayanarak size sormak istiyorum...

hayat kadınlarına olan bakış açımız, duyulan tepkilerimiz neler ve doğrumu yanlışmı ...?

malum evlerin olması ve kadınların buralarda çalışması konusunla ilgili fikirleriniz neler??

2. 19 Aralık 2008
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ilk cevabı ben yazıyorum galiba sengözlerimebaksanab.ben bu hayatta bir bayanın okadar aciz olacağını düşünmüyorum.bence kolay yoldan para kazanmak insanların işine geliyor.bir bayan isterse hiç bir mesleği olmasa dahi ,bir şekilde kendi parasını kazanarak ayakta durabilir.bunun örnekleri çok etrafımızda bunları saymaya gerek yok.hiç bir şekilde onaylamıyorum.mecbur kaldım başka çarem yok diyen kadınları da kınıyorum ve etraflarına bakmalarını öneriyorum.:kahve:
    bu gibi insanların bu devirde de genç kızlarımıza kötü örnek olduğu zaten çok açık.ben kesinlikle onaylamıyorum ve bence hayatta hiç bir şey için geç değil diyor doğruyu bulmalarını,silkelenmelerini diliyorum.süprizzzzz

4. 19 Aralık 2008
  5. sevda_yakar

sevda_yakar aşkımmmmmmmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bazıları bu işi bi meslek haline getirmiş sadece kolay yoldan para kazanmak için etlerini satıyorlar tabikide onlar için sölicek bir lafım bile yok.
    ama bide bu işe düşürülmüş olanlarda var bugüne kladar hiç rastlamadım ama zorla yaptırılanlarda var yani olduğundan eminim zorla biri tarfından yaptırılmasa yani satılmasa yada bu yola düşürlmese yapıcağınıda sanmıyorum bunların psikolojiside farkllı tabi istemeyerek düştükleri yolda habi eksik habi fazla demeden yollarına devam etmelride bence kötü.
    her ihtimalde yapılmaması gereken çok kötübişey olduğunu düşünüyorum
    allah korusunya kim o işi yapmak isterki tiksiniyorum​

6. 19 Aralık 2008
  7. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146

canım ben onların yaptıklarını hayatta en zor iş olduğunu düşünüyorum....
    hiç kolay bir işleri yada kolay bir yaşam tarzları olduğunu düşünmüyorum...
    bence hiçbir bayan kolay yoldan para kazanayım da aman hayat kadınlığı yapıyım diye düşünmez...
    kimisi gerçekten düşmüştür....başlarından neler geçti neler...
    hepsini bir dinleseniz ne hayat hikayeleri vardır kimbilir...
    burdan bizler uzaktan ahkam kesmek kolay olur....
    şöyle böyle diyebiriz..
    kimse bizim gibi şanslı olamaz...
    unutmayın bir insanın hayatının kayması anlık bir meseledir...
    anlık bir hatadır...
    herkes hata yapabilir...
    olayın iç yüzünü bilmediğimiz için çokta onların yaşayışına vakıf değiliz...
    bizlerde bir kadınız......
    gerçekten istemeyerek hayat kadınlığı yapıp fişlenenleri allah kurtarsın...
    allah kimseyi düşürmesim...

ha bazılarıda vardırkı bunlar gerçekten isterler....
    mesala metres hayatı yaşanlarda bu grupta degerlendiriyorum...
    kolay para kazanmak adına bu işi yapanlarıda kınıyorum...

8. 19 Aralık 2008
  9. antrenxoxr

antrenxoxr Profesyonel Sporcu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Bence bu göreceli bir konu.
    Bir kadının bu yönde para kazanıp bunu meslek haline getirmesine tabii ki karşıyım.
    Ama yinede kimilerinin istemeden bu duruma düştüğünü düşünüyorum..
    Yani kınamakta istemiyorum ne bileyim Allah korusun çok iğrenç geliyor bana.
    Şu malum evlere gelince çok saçma buluyorum..
    Banane milletin ihtiyaç gidermesinden.
    Gidende,çalışanda benim miğdemi bulandırıyor
    -tatlicadiarzu-

10. 19 Aralık 2008
  11. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ya bilemiyorum ama ben zorla düşürülenlerinde bir şekilde kurtulacağı görüşündeyim.yani o eski türk filmlerindeki gibi midir onu bilemem ama bence artık devir değişti yani zorla alıp bir kadına bu işi yaptırıyorlarsa,yani insan katil olur bişey olur gene de kurtulur yani ne bileyim.belki de böyle konuşmak kolay ama mutlaka bir çıkış vardır diye düşünüyorum ben.erken ya da geç kurtuluş vardır

12. 19 Aralık 2008
  13. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    hayat kadınlarına, zevkleri ugruna hayatına giren her erkegin altına yatan modern aşıklardan daha çok saygı duyarım ben :kahve:

14. 19 Aralık 2008
  15. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    kolay yoldan para kazanmak amaclı yapılıyorsa...cok cırkın ve kotu bır sey ...soylenecek en kotu kelımelerı sıralıya bılrım...
    ama malesef kı...bırıne ınanarak basına bu gelmısse...
    tuzaga dusurulmusse..pıs ınsanların elınden kurtulamıyorsa...(ınsan demek ıstemedıgım varlıkların)
    kumar mal yuzunden eşi tarfından satımıslarsa...
    malesef kı kurtulmak ıstıyor ve kurtulamıyorsa...
    aıle destegı almamısta ..yapacak hıc bır seyı kalmamıssa...

bu kadınlara cok ama cok uzuluyorum...
    bır tv kanalında bu kadınlardan bırının haytı ele alınmıstı...
    malesef kı mafyanın elınde olupta zorla bu ısı yaptırdıklarını soylemıslerdı...
    yapmasalar aılesıne yada cocuklarına zarar gelecegını soylemıstı kadın aglıyarak...
    işte bu kadınlara cok uzuluyorum....
    allah kurtarsın dıyecekte bır sey bulamıyorum...

bu kadınların hayatlarıyla oynayan ve uzerlerınden pıs para kazanan kımselerıde allah gaffar ısmıyle kahretsın...

16. 19 Aralık 2008
  17. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    alkışlıyorum......a.s
    çağdaşız deyip paparazi kültürü ile büyüyen sevgiliyiz aşkız anlamıyla zevkleri uğruna erkekle yatan kadınlardan daha çok saygı duyulması gerekir...

18. 19 Aralık 2008
  19. TheShe

TheShe Guest

Evet haklısınız ama hayat kadınları 2ye ayrılıyor bence.

1. kategori bu işi kolay para kazanmak adına yapanlar, zengin adamlarla lüx otellerde kalıp gecede hatırı sayılır paralar alanlar. Bunlara söylenebilecek hiçbir söz yok Allah ıslah etsin.

2. kategori ise siz ne derseniz diyin mağdur kadınlar. Genelevde vs. çalışıp bunu isteyek yapacak bir kadın yoktur yeryüzünde düşünemiyorum. Kadınlar yeri geliyor kocalarıyla beraber olmak istemiyor yorgun oluyor vs. bu bahsettiğimiz kadınlar ise sanayi gibi çalşıyor düşünün günde kaç kişiyle yattığı belli değil, çocuğu yaşında yada pis günlerce duş almamış, ağzı kokan vs leş gibi, konuşmayı bile bilmeyen adamlarla birlikte olmak kolay yoldan para kazanmakmıdır asla, bence dünyanın en zor işidir.. Bunlar adi insanlar tarafından düşürülmüş kadınlardır ve eminim o yoldan dönme şansları olsa hiç biri o hayatı yaşamaz. Yazarken bile içim burkuldu Allah kurtarsın böyle kadınları.senağlama