Hayat Neler Getiriyor

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yeldadogus tarafından 27 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : yeldadogus
  1. yeldadogus

yeldadogus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayatta sadece ailem vardı bana destek olan, akrabadır sülaledir genelde sorunluyduk. sadece çekirdek ailem yardımcıydı bana. gerisine asla güvenemedim.

babamın ailesinden yana hep sorun hep dışlanmışlık hissettik. annemin aileside sorunluydu o ayrı. hep babam için üzüldük. çok yıprandı çok üzdüler onu diye. kendisini yıpratmanın sonucu tümörle karşı karşıyayız. çok kötü durumda değil Allaha şükür. ama sık sık kendimi ağlarken buluyorum. hep geçmiş yaşantısındaki o kötü insanlara kızıyorum. o dönemde bizi yanlız bırakanlar, hiç suçu olmamış gibi hasta diye destek vermeye çalışıyorlar. biz daha çok küçükken babamın maaşı sadece evin kirasına yetermiş. dayım gider pazar ve bakkal alışverişini yaparmış. babamın kardeşlerinden ses çıkmazmış o dönemde. aslında onlar çok varlıklılardı. ailem bunu biz küçükken hiç hissettirmedi. hep yanımızdaydı, bizi büyütüp meslek sahibi yaptılar. olmayan şeyler için hiç şikayet etmediler. çok eski kullanılmış olarak verilen yataklarını bile 4-5 sene önce değiştirdiler. Maş. herşeyimiz var artık. o dönemler geride kaldı.

mutlu olacağımı düşündüğüm evlilik yaptım. Maşallah evleneli çok büyük sorunumuz olmadı. herşey yoluna girmişken söz ettiğim gibi babam için üzülüyorum. sürekli astım atakları atlatır oldum. ağlama nöbetleri. Biliyorum babam iyi olacak ama bizim psikolojik destek almamız gerekecek galiba.

beni tanımıyorsunuz. ama sorunları arkadaşın düzelsin die dua ederseniz sevinirim.

bu arada önceki üzüldüğüm ve sıkıldığımda buraya yazdığım konulara bakıyorumda. ne gereksizmiş. hiçbirşeyin önemi yokmuş. nasıl sorununuz olursa olsun sağlık dahil herşeyin düzeleceğini ve Allah'ın izniyle atlatacağınızı düşünün. öğle düşünmeye benimde ihtiyacım var

2. 27 Mayıs 2010
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.071
    Ödül Puanları:
    488

cok üzüldüm yaşadıkalrınıza ama babana daha bi üzüldüm
    inş. saglıgına kavuşucaktır..olumunekankayizsmile

herşeyi atlatmışınız yokluga bile dayanmışınız bunada dayanacaksınız
    allahım daha beterinden korusun herkesi:Saruboceq:

4. 27 Mayıs 2010
  5. yeldadogus

yeldadogus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aminn. Allah kimseye kaldıramayacağı dert vermesin

6. 27 Mayıs 2010
  7. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    canım üzülme ailene destek ol ağlama dik dur .. derdi veren Allah dermanını da elbet verir.. o geçmişte yaşatan insanları da boşver bi gün bakalım onlar hayattan cezalarını aldıklarında onlara kim el uzatacak.. Allah şifa versin

8. 27 Mayıs 2010
  9. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Geçmiş olsun. Allah şifa versin inş.
    Artık başkalarına kızmanın anlamı yok, kim ne ederse kendine eder, edenlerde kendine etmiş. Babanın sağlık sıkıntısınıda onlardan bilme, imtihan işte.
    Umarım herşey yoluna girecektir, babanda sağlığına kavuşacaktır inş.

10. 27 Mayıs 2010
  11. yeldadogus

yeldadogus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ahkısın imtihan dünyası. haberler iyi maş. şimdi. bir sürü sorunu olan arkadaşın yazılarını görüyoruz. bazen halimize şükrediyoruz, bazen aman oda sorun mu diyoruz. ama ne olursa olsun üzülmeye deymez. yarın olacağımız bile meçhulken bu günün kıymetini bilelim derim ben.

dualarımızı eksik etmiyelim. en azından dua ederken tüm darda sıkıntıda hastalıkta olanlara deva ver dersek bile yeter

12. 27 Mayıs 2010
  13. DatluCadu

DatluCadu Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    708
    Ödül Puanları:
    203
    allah bananın yardımcısı olsun. sizede güç kuvvet versin.
    etrafımda incir çekirdeğini doldurmayan şeyler yüzünden üzülen sıkılan insanları görünce çok kızıyorum artık. tahammülüm kalmadı böyle şeylere. yarına çıkacağımız bellli değil. 3 günlük dünyayı kendimize üzüntü vererk geçiriyoruz. üzüntü stres derken vücüumuzdan çıkıyo acısı. sonra uğraş dur.

14. 27 Mayıs 2010
  15. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcınız olsun kardeş...

16. 27 Mayıs 2010
  17. Umutlu30

Umutlu30 vazgeçilmezimmm Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    allah acil şifalar versib durumunuzu çok iyi anlıyorum benimde annem hasta hergün dua ediyorumşu dünyada herkez unutlur ama ANNE VE BABA UNUTULMAZ

18. 28 Mayıs 2010
  19. yeldadogus

yeldadogus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah annenizede şifalar versin. inş. iyileşir