hayat... siz de yazın...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve family tarafından 13 Şubat 2010 başlatılmıştır.

13 Şubat 2010
    Konu Sahibi : family
  1. family

family Biriciğim Buğrahan'ım:):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayat ne garip değil mi..kimi doğuyor kimi ölüyor.. kimi gülüyor kimi ağlıyor... kendimi kötü hissediyorum bazen durduk yere ağlıyorum.. yazmak geldi içimden paylaşmak istedim.. bazen çıkmazdayım sanıyorum herşey gözümün önüne geliyor bi anda.. bebeğim eşim vb.. vb.... belki daha önce yaşadıklarımdan bilmiyorum.. ben kayınvalidemin evine gelin gittim.. kendi evim olmadı onunla oturduk 2.5 yıl... sonra bir bebeğim oldu ve iki gün sonrada eşimin tayini çıktı başka şehire.. beni bırakıp gitti haliyle.. 5 ay eşimsiz kaldım bide kayınvalidemle... çok zordu... eşim gelemiyordu.. sonra biz taşındık eşimin görev yaptığı yere... artık benimde evim vardı bebeğim eşim ve ben beraberdik ailem vardı artık... geçenlerde kayınvalidem geldi kaldı 2 hafta sonra eşimin tatilinde biz ona gittik yine orda kaldık... memlekete gittiğimizde hep onda kalacağız tabi.. yazın mesela orda kalacağı o gelip bizde kalacak falan... beraber kaldığımız dönemler çok garip .. eşim bazen çok iyi bi insan oluyor bazen çok anacı.. yok yere sabaha kadar ağladığımı çok biliyorum... Allah herkesin kendi evini kurmasını nasip etsin... evi ev üstüne kurdurmasın.. herkese mutluluk sevgi para saygı dolu yuvalar versin... çok zor... ASLINDA ZOR OLAN NE BıLıYO MUSUNUZ... EŞıMıN BENı ANLAMAMASI... BAZEN YOK YERE BANA EMıRLER VERMESı YADA SERT DAVRANMASI... VE KAYINVALıDEMıN BENı HERZAMAN DIŞLAMASI... tabi o beni dışlayıp bana sevgi göstermeyince yanaşamıyoru ona sevgi gösteremiyorum... çok denedim ona canım cicim davranmayı ama her seferinde bir pürüz çıkardı.. artık yapamıyorum.. HAYAT OĞLUM ıÇıN VAR......

Son düzenleme: 13 Şubat 2010
  2. 13 Şubat 2010
  3. gamze159

gamze159 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım gerçktn seni anlayabiliyorm bnm annemde öyle kayınvalidesinin evine gelmşti 12 sene fln berber oturduklar annm snra gitmek istedi dayanamadı sonra taşındık ama yine de evlerimiz yakın çok sık görüşüyorz.ama yinede mutluyuz insanın ayrı bi evi olması başka bi duygu galiba

canım senide sıktım ama yapcak bişeyin yok kayınavalidenle geçnmk zorudasın
    ama bu durumu eşnle paylaşsan nasıl olur?
    belki bi yardımı dokunur sn yinede bi konuş sonuçta o senin hayat arkdaşın anlat bnce!

4. 13 Şubat 2010
  5. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    peki ya sizin aileniz yakınlarınız nerede?

6. 13 Şubat 2010
  7. biy_

biy_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    er yada geç kendi düzenini kurman çok güzel olmuşş olsunnn arada kalsada sizde kalsanız en azından evinize dönüceğinizi bilmeniz çok güzeldir..inşş eşinizlede sorunuunz varsa en kısa zamanda çözersiniz,şimdii belki hareketlerinz tavırlarınz başbaşa olduğunz için daha farklı olcaktır..benim annemde babannemlerle kalmışş çocuk açısından faydasını çok gördüm ama eşime hiçbirzaman içimden geldiği gibi davranamadım haklı olduğumda bile tartışamadım kimse duymasın etmesin diye derrr.yada insanın içinden güzel bi söz söylemek istese bile yapamaz hiçbişey yapamz der...olsunnn Allah eşinize size ve çocuğunuza uzun ömürler versinn herşeyy düzelir yeterki siz pes etmeyinnnn..

Son düzenleme: 13 Şubat 2010
  8. 13 Şubat 2010
  9. emma10

emma10 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ev ev üstne olmuyr cidden bu bi gerçek oldgu zamnda işte böle gerksiz anlşmazlıklar oluo ..
    nedn eşler birbirini anlmıyp nedn ailesine farklı davrnıo anlmıorm sonuçta aileniz tamam herzmn sizi byten belli bi yaşa getren insanlar ama siz eşinzle bi ömür geçireceksnz sizce hangisi dha yakın? ailenle bi 20 küsür yıl geçiriosn eşinle 40 küsür..
    umarım eşinz sizin degerinzi anlar ve annesine gerkn mesafe koyar yoksa annesini pışpışlayıp sizi dışlarsa çok zor üzülen hep siz olrsnz..
    eşinzle konuşun mutsz huzursz olduğnzu oda bilsn..

10. 13 Şubat 2010
  11. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    32.797
    Ödül Puanları:
    563
    Neden tatillerde hep eşinizin ailesinde kalacaksınız ki sizin aileniz yok mu hiç gitmiyormusunuz onlara CADIARZU

12. 13 Şubat 2010
  13. BinbirRenk

BinbirRenk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    153
    Annesinin olduğu ortamda mı yapıyor yoksa sürekli mi böyle davranıyor?
    Eğer annesinin yanında yapıyorsa belki de ona gösteriş yapıyordur veya dolduruşa geliyordur.
    Bu sık gidip gelmeleri olabildiğince seyrekleştirmek lazım eğer etki altında kalıyorsa.

14. 13 Şubat 2010
  15. sedusa

sedusa sabrın sonu RESET,tir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende iki sene oturdum kaynanamla aklıma geldikçe sinir oluyorum.....hayatımın en güzel geçmesi gereken canım cicim aylarını onlarda geçirdim ....neyseki atlattım şimdi hiç birşeyime karışmaz eşimlede aram bozuk olduğunda hep beni savunur oğluna kızar onu üzme diye...

16. 14 Şubat 2010
  17. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    canım zamanla eşin seni daha iyi anlayacaktır eminim.şimdide rahatsız olduğun davranışlarını eşine tatlılıkla anlat.mutlaka bir faydası olur
    birde mümkün olduğunca kaynananla az görüşmeye çalış.enından daha az sorun yaşamış olursun

18. 15 Şubat 2010
  19. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Kayınvalide yanında kalmak çok zordur...
    Seni çok iyi anlıyorum çünkü ben de yaşadım...
    Senin de dediğin gibi Allah kimseye evi ev üstüne kurdurmasın...