hayat tuhaf

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve DERin83 tarafından 6 Kasım 2010 başlatılmıştır.

6 Kasım 2010
    Konu Sahibi : DERin83
  1. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    liseye giderken birine aşık oldum hemde çok deli gibi biz 3 yıl flört ettik tam öss öncesi beni terk etti ve ortadan toz oldu sonra duydum ki evlenmiş ve yurt dışına yerleşmiş ben onun acısını bir türlü unutamadım ve hergün hergün ağlıyordum depresyona girdim 6 ay boyunca evden adımı atmadım sınavıda kazanamadım zaten babam beni ingiltereye göndermeye karar verdi işlemler uzun sürecekti bu süre zarfındada kafam dağolsın diye işe girdm ben daha sonra eşimle tanıştım ing. gideceğim için bir ilişki istemiyordum ne kadar reddettiysemde peşimi bırakmadı bende 2 ay takılır sonrada giderim dedim dedim ve benim işlemlerimde aksilik çıkınca bir süre daha tr de olmak zorunda kaldım bu süreçte eşimi tanıdıkça aşık oldum v evlenmeye kara verdik ve ben ing. gitmedim tekrar sınavlara hazırlandım okula girdim eşimle evlendim. bütün bunların hepsi 1,5 yıl içerisinde oldu beni terk eden adamı unuttum ve çok mutluyum. sonra beni terk eden eski sevgilim beni buldu facebbok tan ben çok şaşırdım. bana uzunca bir mesaj atmış derin hi değişmemişsin hala çok güzelsinn ben saa layık biri olmadığım için kaçtım başkası ile evlendim ama hiç mutlu olamadım boşadım işlerim hep ters gitti seni zöledim falan fistan birşeyler yazmış baktımm baktım resmine 7 yıl önce ardından köpek gibi ağladığım çok acı çektiğim depresyonlara girdiğim onun acısını untmak için ülkeyi terk etmeyi düşündüğüm adama hiçbirşey hissetmiyordum ne nefret ne öfke hiçbirşey yoktu öylesine biriydi benim için artık, sonra mesaj attım kendisine inan alattıklarının hiçbir önemi yok benim için 4 yıl önce evlendim çok mutluyum herşeyi sana borçluyum iyi ki gitmişsin umarım mutlu olursun sende. dedim tekrar cevap yazmış kendimi affetmeyeceğim seni kaybettiğim için sen mutluluğu hak eden birisin demiş. düşündüm ve güldüm enteresan... hiçbirşey hissetmiyordum ne nefret ne öfke ne de başka birşey..... hiçbir şeyyyyyy..................

2. 6 Kasım 2010
  3. patlakmisir

patlakmisir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kendin mutlu olamadın madem kızı rahat bırak.nasılda karıştırıyor kafanı:KK47:çok sevsen kaçmazdın...bence takmamaya devam et en iyisi bu

4. 6 Kasım 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.427
    Ödül Puanları:
    363
    Bence de tuhaf!
    Dün canımızı yakanların bugün izi bile durmuyor..
    Zavallılar ne sanıyorlarsa kendilerini?

6. 6 Kasım 2010
  7. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    konu açmaya bile değmez
    bence muhabbetini fazla uzatma cevap falan da atma
    ilkten böyle deyip sonra aşkı depreşenler olabiliyor, sende de öyle olur demeiyorum ama işi sağlama almak gerekir neticede hiçbişey imkansız değil
    kaldı ki eşin öğrenirse kötü olabilir
    salla gitsin

8. 6 Kasım 2010
  9. DERin83

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hala ağlayarak onu beklediğimi sanıyordu galiba izi bile kalmadı belleğimde şaşırdım gerçekten bırakan kendi giden kendi arayan yine kendi enteresan
    eşime anlattım kızdı ama bana değil ona kızdı bir daha mesaj atarsa ben ilgilenirim sen cevap yazma dedi.

10. 6 Kasım 2010
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.427
    Ödül Puanları:
    363
    Ben evliyken yaşamıştım bunu..
    Face değil telefon görüşmesi olmuştu..
    Kocama anlatmadım bile.. Kendim çözebilirim sorunlarımı..
    Kocam niye uğraşsın ki?

12. 6 Kasım 2010
  13. DERin83

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yyo benim ve eşimin arasında gizli birşey olmaz önemsemediğim için anlattım yoksa tabi bende baş edebilrim.... ama doğal olarak tepki gösterdi....zten bir daha rahatsız edeceğini sanmıyorum. kafam karışmaz çünkü eşimi seviyorum.

14. 6 Kasım 2010
  15. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    bende bugün eski sevgilimi resimlerini gördüm facebookda...
    yaninda kiz arkadasi vardi...
    baktim baktim ve hic bir sey hissetmedim...
    aynen senin dedigin gibi bu muydu benim ugruna günlerce hic bir sey yemeyip hayatdan küstüren insan dedim sadece...

16. 6 Kasım 2010
  17. laylay

laylay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Kacan balik büyük olur tabi onu zamaninda düsüncekti,ne yapmanizi umuyordu acaba vah vah cok üzüldüm dertleselim falan demenizi herhalde:KK9:Bazilari kendini bulunmaz hint kumasi saniyor gerci bazi hemcinslerimiz buna sebep ya neysee:KK51:

18. 7 Kasım 2010
  19. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148

Konu içerik nedeniyle taşınmıştır.