Hayat Umuttur...

Konusu 'Yardım Melekleri' forumundadır ve amore2 tarafından 10 Eylül 2008 başlatılmıştır.

10 Eylül 2008
    Konu Sahibi : amore2
  1. amore2

amore2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hayatumuttur ismi ile kurulmuş site,hayata tutunmak isteyenlerle,onlara her konuda destek olacak kişileri buluşturuyor.Hayat verecek gönüllüler arıyor.Hayata tutunamayanları
    dinliyor ve onlar için destek topluyor.Kütüphaneler kuruyor,yokluğa gözlerini açmış bebekleri giydiriyor,okullara destek oluyor.Gönül gözüyle hayata bakan herkezi bu siteyi ziyaret etmesinde yarar var diye düşünüyorum.Hayat denilen uzun yolda;bazen düşeriz,bazen tökezleriz,bazende hızla yol alırız.Arkamıza baktığımızda başladığımız yolu görebiliyorsak ne mutlu bize...

2. 6 Aralık 2008
  3. amore2

amore2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hayat Umuttur hızla yol alıyor.İzlediği o güzel yolda,desteğini esirgemeyen herkeze gönlünüze sağlık diyor,teşekkür ediyorum.

4. 12 Aralık 2008
  5. amore2

amore2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Gönüllü olmasanız bile,ufak tefek desteklerde bulunup ya da çevrenizdeki zor durumda olan okullara bu siteyi önerebilirsiniz.Çok yoksul insanların bu siteden destek almalarını sağlayabilirsiniz.Durmayalım,yarınlara güvenle bakabilecek bir nesil için birlikte koşalım.