hayata küsmek

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve HanimKelesimiGetir tarafından 6 Nisan 2008 başlatılmıştır.

6 Nisan 2008
    Konu Sahibi : HanimKelesimiGetir
  1. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.658
    Ödül Puanları:
    563
    kızlar hiç hayatta bunalım geçirip kızdığınız zamanlarda ölümü düşünürmüsüz?Acaba ben öldükten sonra geride kalanlar ne yapar dediniz mi?

2. 6 Nisan 2008
  3. _BERAY_

_BERAY_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ölüm allahın emri o ne zaman takdir ederse o zaman
    yani kızdığım zamanlarda bunu düşünmektense yaşayacak görecek daha çok zamanım var
    derim geçerim
    ben öldükten sonra geride kalanlar içinde çok üzülceklerini bildiğim için üzülürdüm
    su bi gerçek ki herkes mutlaka vakti saati geldiiğinde oraya gidicek

4. 6 Nisan 2008
  5. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hepimiz insanız, bazen yolun tıkandığı bir yer olur, üzülürüz, kızarız, ne yapacağımızı bilmediğimiz anlar olur. Bence ölümü düşünmek ve uygulamak hayata karşı verilen acizliktir, yenilgiyi kabul etmektir, ben bunu beceremedim demektir. Yani ben kaybettim, sen kazandık demektir. Ben mücadele etmek isterim şahsen.

6. 6 Nisan 2008
  7. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    a.s. Hayat mücadeledir. Hayat sınavdır. Zor anları, keyifli anları olacaktır. Zor anlarında mücadele etmeyi bilmek gerekir. Ölüm çare değildir. Çare çözüm bulmaktır. Biz öldükten sonra geride kalanlar üzülecektir belki ama ölenle ölünmeyeceği için hayat devam edip gider... senağlama

8. 6 Nisan 2008
  9. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    neredeyse her kızdığımda sinirlendiğimde veya kötü bi olayda düşünürüm.ewet sevdiklerimm üzülür elbette.ama yinede düşünüorum nedense çıkmıo aklımdan yani

10. 6 Nisan 2008
  11. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Bende bazen düşünüyorum bunu görüceğime ölseydim diyorum ama sonradan ne kadar yanlış olduğunu anlıyorum çünkü hayatta aşılmıycak problem yok ki zaten Allah kimseye kaldıramıyacağı yükü vermez yani benim kısa sürüyo o düşüncem hemen kafamdan atıp herşeye rağmen sarılıyorum hayata hayat herşeye rağmen çoookk güzell