hayata yeniden başlayabilen kadınların hikayesi.....

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve fulish tarafından 28 Haziran 2008 başlatılmıştır.

28 Haziran 2008
    Konu Sahibi : fulish
  1. fulish

fulish Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar kaç kişi cesaret edipte mutlu olmadıgı düzeni bozup yeniden istediği hayatı kurma çabalarına girişti?kaç kişi mutlu oldugu düzeni dış etkilerden dolayı bozulupta tekrardan hayata başlaya bildi?bu çabalr içinde kaç kişi başardı??hadi hatalarımızı,yanlışlarımızı,zaferlarimizi yazalım...

2. 28 Haziran 2008
  3. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    ilk ben başlamak isterdim ama uygun değil zamanım
    belki başka bi gün

4. 28 Haziran 2008
  5. no.comment

no.comment Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence güzel ve anlamlı bir konu açmışsın ama nedense hiç yorum göremedim.neyse ben daha önce böyle birşey yaptım.2,5 yıllık evliliğimi bitirdim.birlikte çalışıyorduk,bildiğim herşeyi bana o öğretmişti,benim hocamdı.herşeyimiz aynıydı burcumuz bile.aslında çok uyumluyduk ama sanırım bu fazla uyumm bana battı.sıkıldımmı bilemiyorum.biraz dengesizdim o dönemde sanırım.belkide bipolar hastası olduğum içinmi bilmiyorum.herşeyi biranda bitirdim.2 sene bekar gezdikten sonra şimdiki eşimle tanıştım ve evlendik.3 yıldır evliyiz,8 aylık bir oğlum var.Allah başımdan eksik etmesin.ilk evliliğim kadar uyumlu değiliz ama şimdiki eşimi daha çok sevdim.pek huzurlu değilim ama sevgim ve oğlum için katlanıyorum işte.her zaman istedğin gibi olmuyor işler yolunda gitmeye biliyor.birazda kaderin işi galiba.ama insan hayatında memnun,mutlu değilse niçin değişiklik yapmasın.eğer hayatını önemsiyorsan,yaşamayı seviyorsan değişiklik yapmakta bi sakınca yok bence.

6. 28 Haziran 2008
  7. fulish

fulish Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oki bekliyorum arkadaşım:)

8. 28 Haziran 2008
  9. fulish

fulish Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çünki commentcim daha 10 dk olmadı konuyu açalı..teşekkürler bu arada.allah ogluşunla ve kocanla sana mutluluklar wersin inşallah ne güzel yazmışsın bak arkadaşım;insan mutlu değilse neden değişiklik yapmasın diye!bencede çok haklısın ama insan her zaman ha diyince yapamıyor bu derece büyük değişiklikler ben neden bu konuyu açtım biliyomusun;hayat bu ne olacagı belli olmaz, cesaret almak(anladın sen onu) için neyse canım çok teşekkürler.

10. 29 Haziran 2008
  11. fulish

fulish Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güncel güncell hadi ama kızlar merakla bekliyorum