hayata yeniden tutunuşumun hikayesi

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve zeze_86 tarafından 11 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : zeze_86
  1. zeze_86

zeze_86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    88
    sene 2004 kendi halimde takılan erkeklerden nefret eden bir kızdım.O zamanlar 18 yaşındaydım.Sadece kednim yaşamak istiyodum bu hayatı babama aşık olarak büyümüştüm.Sanki biri ile çıkarsam hep babam beni sevmeyecek gibi geliyordu.Sonra üniversiteye girdim.En yakın kız arkadaşımla aynı üniversiteyi kazanmıştık.Onun zaten erkek arkadaşı vardı ama benimde olmasını istiyodu.Sonra aynı serviste olduğum bi insanla tanıştım.Bana aşık olduğunu dile getirdi süprizler yaptı benim için herşeyi yaptı diyebilirim.Fakat ben istemiyodum.Herkes aklıma girdi çok mutlu olursun falan die.Ben de ilk defa şansımı denemeye karar verdim.Evet çıkıyorduk.Rüya gibiydi.Beni gerçekten çok seviyodu.Bende yavaş yavaş ona karşı bişeyler hissetmeye başlamıştım.Meğer o beni seneler önceden tanıyormuş ve yaklaşık 3 sene kimse ile birlikte olmadan beni beklemiş.Derken 1 seneyi geçirdik.Onu çok seviyordum.fakat herşey değişmeye başlamıştı ve bana ilk defa elini kaldırmıştı.Çok ağladım ve ayrılmaya karar verdim.Yapamadım aptal gibi yapamadım kendi halime ben bile inanamıyordum.Çok yalvardı düzelicem die olmadı yapamadı.Ve 2 ay kadar ayrı kalmaya çalışmıştık.' ay ben hiç istemedim onu fakat o beni bırakmıyordu.Devam etti hep mutsuz olmuştum ama nedenini bilmediğim için devam ettiriyordum.Tek bir güzel huyu vardı ben istemediğim sürece ne elimi tutardı ne de öperdi.Belkide bu yüzden di.Ama ilişkimizin sonlarına geliyorduk.Hissediyordum.Artık 4 seneyi bitirmiştik sadece ondan aile arasında küçük bir söz istedim.Çünkü daha fazla babamdan saklayamazdım annem de ısrar ediyordu.Söyledim olmaz dedi daha küçüğüz dedi.Ben onun ailesi ile hiç tanışmamıştım.Beni tanıştırmamıştı.Oysaki herşeyi hazırdı evi arabası ve işi istemedi beni günlerce ağladım sinir hastası oldum.Sonra ben mezun olunca işe başladım.Herkes iş hayatında herşey değişir diyordu.hayır ben istemiyorum diodum.Sonra bir çocukla tanıştım.Adı Barın ilk elini tuttuğum zaman yani merhabalaştığımız zaman ilk defa kendimde birşeyler olduğunu hissettim.Çok tuhaftı çok güzel burnu eli yüzü ağızı vardı.hayat dolu bakıodu bana.Sonra barınla birlikte takılmaya başlamıştık.Ama bu arada ben eski sevgilimi fazla aramıyodum ama ondan ayrılmak istediğimi söylediğimde bana karşı çıkıodu.Tuhaf ama barınla gezdiğimi biliodu.Bana çok güveniodu.Bu arada kavgalarımız hiç bitmiodu artık sonra ben ayrıldım ondan zarlo zorla başka birine aşık olduğumu söyledim.Hiç birşey demeden çıktı gitti.barınla herşey o kadar güzel gidiodu ki anlatamam.Beni ailesinin içine sokuşu bana aşık oluşu bakışı herşey çok güzeldi.Ben ilk defa ona çok aşık olduğumu söyledim.Onunda bana boş olmadığını bilodum.hemen aileler girdi araya ben benim ailemle onu oda onun ailesi beni tanıştırdı.Hayatımda bulmadığım tatmadığım mutluluk o benim için. Ve evlenmeye karar verdik.İşallah yakında evlenecez.Ama sadece şunu biliyorum.Sen karşındakine ne kadar değer verirsen o da sana aynı değeri veriyor.Aşk o kadar güzelmiş ki sevilmek sayılmak el üstünde tutulmak o kadar güzelmişki.Şimdi o kadar çok mutluyum ki sadece bi sorunumuz var.beni çok kıskanıyo.Çok ama aşırı derecede ama bu benim çok hoşuma gidio belkide ilk def yaşadığım için.Siz zaten kimi senin sevdiğini karşındakinin gözlerinden anlıyormuşsun.Hep bana derlerdi ki aşkta sadece gözler konuşur.Hayatta inanmazdım ama gerçekten gözlerimiz konuşuyor...Hemde o kadar güzel konuşorki birbirinden alamıyoruz gözlerimizi......Çok uzun oldu ama isterim kiii sizi sevene gidin mutlaka ilk elektriğe de inanın.

Sevdiğinizle sizin gözlerinizin konuşması dileğiyle.......kaydirigubbakcemile5

2. 12 Ağustos 2009
  3. zeze_86

zeze_86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    88
    cevap atan neden yok :KK43:

4. 12 Ağustos 2009
  5. EU2

EU2 Guest

hayatım zaten ilk sevgilinle sagın solun baskısı uzerine başlamışsın ...
    iyikide ayrılmışsın insan ciddi oldugu birini ailesi ile tanıstırmaktan kaçıyosa kesin bi art niyet ararım ...
    yani barını kendin bulmuş kendin hoşlanmışsın ... sag sol mutlu olursun die baskı yapmamıs ...
    umarım sonunu guzel baglarsınız ... mutluluklar ...

6. 12 Ağustos 2009
  7. zeze_86

zeze_86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    88
    teşekkür ederim saolun arkadaşlar:)

8. 3 Ekim 2010
  9. sevgi_nehri

sevgi_nehri canım askerim♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nu mutlu ki yanlış bir beraberliğin ardından doğru insanı bulmuşsunuz..mutluluklar:)