Hayatı gıdıklayın

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve **SU** tarafından 2 Şubat 2008 başlatılmıştır.

  2 Şubat 2008
  Konu Sahibi : **SU**
 1. **SU**

  **SU** çocukta yaparım kariyerde Üye

  Katılım:
  12 Temmuz 2006
  Mesajlar:
  643
  Beğenildi:
  7
  Ödül Puanları:
  86
  Karamsar bir insanın hayatı, alaca karanlık kuşağı gibidir.Nerden mi biliyorum?Ben karamsarlık konusunda doktora yapmış biriyim.Bu konuda elime kimse su dökemez.Karamsar bir insandan rahatlıkla iyi bir korku filmi olur.Adı da “Hayatımın Katili” olur herhalde...
  “Allah’ım keçilerime mukayet ol” dediğim çok günler oldu.Bakmayın siz benim hayata pembe gözlüklerle baktığıma.Herkes gibi bende annemin karnından gözlüksüz doğdum.Bu halim sonradan olma yani. Özellikle yazılarımı burada yayınlamaya başlamamla birlikte, gözlük koleksiyonum oluştu.Her gün bir başka renk gözlük takıyorum.Rengarenk bir dünya görmek istiyorsanız gözlük kullanmanızı tavsiye ederim.Karamsar kişileri duyar gibiyim “ama benim gözlük alacak param yok” merak etmeyin yeni bir alışveriş merkezi açılmış orda bedavaya gözlük dağıtılıyormuş.Anlayacağınız bu konuda mazeretiniz olamaz.
  Hayatın size gülümsemesi olumlu düşünceyi öğrenip mutluluğu, gülümsemeyi davet ederseniz olur.Birazda bu konuda ısrarcı davranırsanız.”davete icabet etmek gerekir” diye düşünüp fazla dayanamayıp sizi ziyaret ediyor.
  Hayat bize gülmüyor olabilir.Hatta ağlatmak için bir hayli çaba harcıyor da olabilir.Ama bu durumu düzeltmek bizim elimizde.Bu hayat sizinse emin olun sizden başka hiç kimse güzelleştirip yaşanabilir hale getiremez.
  Size bir püf noktası tarifi vereyim.Alın kağıdı kalemi elinizeHayatı size gülümsetmenin tarifini veriyorum.Hayat size gülmüyorsa siz hayatı gülümsetin nasıl mı? GIDIKLAYARAK.
  Bu uygulamalı bir tariftir.Test edilip onaylanmıştır.Hatta kobay olarak ben kendimi kullandım.Bilime canım feda. Bu tedaviyi 8 saat ara ile bir ay devamlı aksatmadan kullanırsanız mutlaka faydasını görürsünüz.Hayatı size gülümser hale getirmeniz çevrenizdeki insanlara da ilham kaynağı olabilir.Bu tedavinin tek bir yan etkisi oluyor.O da sevdiklerinizi bir parça tedavinin içine alıyor olması
  Gülen bir insanı görüp gülümsememek mümkün mü?
  “ Gıdı gıdı gıdııı”

  Uyarı:KK70:ozaj fazla alındığında deli muamelesi görme ihtimaliniz fazladır.başkaları tarafından “ onun ne derdi olacak baksana gülüp duruyor” gibi eleştirilere maruz kalabilirsiniz.uyarmadı demeyin. Bütün bunları göze alabilirseniz hayatınıza kahkaha attırabilirsiniz.
   
 2. 2 Şubat 2008
  Konu Sahibi : **SU**
 3. delikizinturkusuyum

  delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

  Katılım:
  27 Aralık 2007
  Mesajlar:
  1.071
  Beğenildi:
  11
  Ödül Puanları:
  106
  Paylaşım için teşekkürler.a.s.