hayatım boyunca kımseden bukadar nefret etmedım

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve dolphins tarafından 14 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Eylül 2008
    Konu Sahibi : dolphins
  1. dolphins

dolphins gelecegi görebilsem Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet nefret edıyorum....gorumcem ve cocuklarından...dert degıl bendekı ama suan sadece ıcımı dokup rahatlamak ıstıyorum.evet nefret edıyorum.terbıyesızlıklerınden,gorumcem ve cocuklarının ettıgı kufurlerden.agzıbozukluklarından.kadının kalkıp cocuguyla ılgılenmeyıpte anca tuhaf tuhaf etrafa bakıslarından.cocuklarının ve kendının pıslıgınden...temızlık nedır haberlerı yok.o cocuklar tuvalete gırer cıkar.kadının umurunda degıl.cunku kendıde aynı.kendıde yıkamazkı ellerını tuvaletten cıkınca.sonra bıde benden saygı beklerler.kadın sen once kendıne akendı aılene saygı duyda sonra benden bekle.her fırsatta kocasını kotuılemesınden adamcagıza ettıgı kufurlerden bıktım.her ne kadar gorusmeyım desemde burnumun dıbınde bıtıyorlar...sadece kendı cıkarı ıcın herseyı yapmasından.evı tıkabasa pıslık ıcınde esyayla dolu olmasına ragmen hala bıryerlerden bırseyler koparma cabasından.cocuk gıbı kendını acındırıp bırılerınden sureklı sefkat beklemesınden.nefret edıyorum.ıste olan bu topluma oluypor.kendınden ıkı tane daha yetıstırıyor...ıstemıyorum....bu aıleyı hayatımda ıstemıyooooooooruuuuuummmmmmm.oh be rahatladım:roflol:

2. 14 Eylül 2008
  3. EU3

EU3 Guest

Ayyy yazık sana :nazar:
    Rahatlamana sevindim canım...
    Görümcen daha olgunlaşmamış kendi çocuk ya da karakteri öyle... benneyaptımki
    Sen madem rahatsızsın sokma evine, izin verme her dakika gelmelerine...
    Temizlik imandan gelir, hem tualetten sonra eller yıkanır kimse öğretmemiş mi görümcene benneyaptımki

4. 14 Eylül 2008
  5. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bence de evine sokma,gelse de kapıyı açma yoktum dersin :))))
    niçin nefret ettiğin tiksindiğin insanları evine sokasın ki,kimse kusura bakmasın ama eşinin kardeşi die bu kadar rahatsız ola ola onunla görüşmek zorunda deilsin,elbette görüşürsün ama aile toplanmasında flan,onda da gayet resmi biçimde

6. 14 Eylül 2008
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Görümceni yadirgadigni anlayabiliyorum ama o cocuklara üzüldüm ben acikcasi...:çok üzgünüm:

Yavrucaklar baska türlü görmemiski dogrusunu bilsinler, ne ögrenirlerse onu yapiyorlar iste...yazik cok yazik...:kahve:

Demeki cocuklarin yaninda küfür kafir ediliyorki onlarda söylüyor kendi kendine ögretemezlerki bunu...:kahve:

Töve hasa rabbimizin isine karisilmaz ama bazi kadinlar cocuk denen o degerli varligi haketmiyor ve kiymetini bilemiyor iste..:çok üzgünüm:

8. 14 Eylül 2008
  9. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Allah Allah, aynen bende nefret ediyorum gorumcemden degil teyzemden kendi nefret ettirdi hersyei maf etti ama o da pislik icinde bi kadin, evi hic bir zaman temiz olmaz, Allahdan korkmaz hic bi seyi dogru durust bilmez, anca susune pusune internete bagli bi kadin cocuklari aciksa poposunu kaldirmaya niyeti hic yok mubarek
    nefret ediyorum senden ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hele sukur artik gelmiyor istemiyorummmmmmmm

10. 14 Eylül 2008
  11. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım yazık size ya,sabah da bir konunuzu okudum, sizi çok yıpratıyor bu aile ama atsan atılmaz satsa satılmaz, akrabanız sonuçta.

Son düzenleme: 14 Eylül 2008
  12. 14 Eylül 2008
  13. dolphins

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kadın cocukların yanındayı bırak cocuklarına kufur edıyor zaten....kolay kolay bırınden nefret etmem ama ettımmıde.....fenakötükedihüso edrım.

14. 14 Eylül 2008
  15. dolphins

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım zaten aıle toplantılarında gorusuyoruz hep beraberken.yoksa o bana gelmez zaten.o bana yetıyorda artıyor bıle.kötükedihüso

16. 14 Eylül 2008
  17. dolphins

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayda yılda bı evıne gıderım.artık cok sıkısırım tuvaletıne gecemem.eve gelene kadar karnım agrır yanı dusun.o derece.cocukları hastalıktan kurtulmaz.ne yapsın zavallar.butun gun mıkropların ıcındeler.nasıl yasıyorlar anlamıyorum.kötükedihüso

18. 14 Eylül 2008
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    haklisin canim hickimse sebebsiz yere kimseden sogumaz nefret etmez...

Cocuklarina küfür eden bir kadindan ne beklenirki??:mymeka:

Mümkün oldugu kadar mesafeli dur canim, bazen mecbur insan bir araya geliyor ama gerek olmadikca uzak dur...fisfisfis

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.