Hayatıma girmek istiyor.... ama ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Akcay_85 tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

18 Mart 2010
    Konu Sahibi : Akcay_85
  1. Akcay_85

Akcay_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kızlar,

Daha önce bi konu açmıştım burda, YILLAR SONRA ÖNCEDEN HOŞLANDIĞIN KİŞİYİLE KARŞILAŞMAK diye, okuyanlar bilirler...

Şimdi bu olayların ve yaşadıklarımın üzerine bugunlerde yeni biri hayatıma girmek üzere... Ben böyle üzgün falan olunca sınıftan bi arkadasım dışarı çıkalım bu akşam benim arkadaşlarım da gelir havan değişir dedi,peki dedim... 2 tane tanımadığım insan vardı grupta, biri mert biri de özgür isimli iki çocuk... neyse tanıştık ettik falan,bu mert olan bariz bi şekilde ilk dakikadan benimle ilgilenmeye başladı,hemen yanıma oturdu falan,bana sürekli sorular sordu... o gece pek pas vermedim,ilgilenmedim çocukla,bunun önceden planlanmış bişey olduğunu anladım çünkü,merti bana yapmak istiyolardı...

her neyse ertesi gün kız arkadasıma sordum direk,mert olayı planlı mıydı dedim ? o an gelişen bişey diildi di mi ilgisi dedim... itiraf etmek zorunda kaldı tabii... ya face de kız arkadaşlarıma bakıyodu,senin resimlerini gördü beğendi seni,tanışmak istedi dedi... bende sen böyle üzgün olunca çivi çiviyi söker diye aranızı yapmak istedim dedi... ben kızdım,hoşlanmam böyle şeylerden dedim...

sonra bu mert meselesi kapandı sanırken,kız arkadaşımla konuştuğum akşam mert beni face den ekledi,mecburen kabul ettim... konuşmaya başladık falan... ikimiz görüşelim mi yarın dedi ben istemedim bişeyler uydurdum. sonra ertesi gün bi baktık ki ders çıkışına gelmiş :S:S tabii işgüzar kız arkadaşım söylemiş dersin ne zaman bittiğini... mecburen gitmek zorunda kaldım... anlattı sonra,böyle böyle oldu,hoşlandım senden,hemen sevgili olalım demiyorum,tanıyalım birbirimizi,görüşelim bana soğuk davranma yeter,sana kendimi sevdircem falan dedi.... bende bu önceki olayını unutmak adına tamam o zaman dedim... şimdi normal konuşuyoruz ama çok sık görüşmek istiyo benimle :S:S ben bu kadar hızlı ilerlesin istemiyorum... napıcamı bilmiyorum.... fena bi tip diil,yani sevgili olabilceğim biri ama daha henüz içimde kıpırdanan bişey yok ona karşı.... zamanla olur mu bilmiyorum....

lütfen ilk açtığım konuyu okuyarak cvp verin arkadaşlar,sevgiler herkese....

2. 18 Mart 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

mecburen değil gitmek istediğin için gitmişsin

tanımadığın birinin seni biyere götürmeye zzorlayacak kadar bir hatırı olduğunu sanmamsempatiksalakcinni

önceki konundaki kişiden sana hayır gelmezdi zaten...benneyaptımki

gerçi bundan da hayır geleceğini sanmam. çünkü faceden falan kız bakıp beğenip, beni bunla tanıştırsana ,diyen tipler pek güvenilir değildir gözümde
    kafamçokkarıştı

buluşmak istemediğin bunu açıkça dile getir... her mesajına, aramasına cevap verme... böylece samimiyetine inanırsın belki
    şakkıdı

4. 18 Mart 2010
  5. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    gerçekten çivi çiviyi söker eğer unutmak istiyosan başka birini sevmeyi
    dene zaten çocuk kendimi sevdiricem demiş iddialı belliki
    bakarsın unutturur sana..

6. 18 Mart 2010
  7. Akcay_85

Akcay_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mecburen değil gitmek istediğin için gitmişsin

tanımadığın birinin seni biyere götürmeye zzorlayacak kadar bir hatırı olduğunu sanmam

evet bu konuda haklısın belki,bende bi hatırı yoktu gitmek zorunda diildim ama öyle ders çıkışına gelince birden gelmem diyemedim. bi de : '' akşam işim var dedin geçiştirdin beni şimdi kaçamazsın benden'' dedi ve güldü... yani zaten onunla mecbur hissettiğim için görüşmedim,ben de istedim evet...

8. 18 Mart 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    güzel. demek senin de biraz da olsa gönlün varmış :lepi:

ama şunu da eklemek istiyorum

her çiviyi sökmek için çivi ararsan gönlün alet çantasına döner...

istemiyorsan baştan hiç bulaşma. gönül işleri hatırla ve zorla olmazbayanssulusmile

10. 18 Mart 2010
  11. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    navb, alet çantası süperdi. :))

bence sen de istiyorsun Akcay_85. mesela bana hiçbir yakın arkdaşım ben yeni bir ilişki istemedikçe "çivi çiviyi söker." diyemez. o yüzden durum değerlendirmesine gerek yok bence.

12. 18 Mart 2010
  13. Akcay_85

Akcay_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    alet çantası :))) güldürdü beni de... :))))

ben özellikle birini arıyormuşum gibi konuşmuşsunuz ama öyle değil zaten anlattım yani girişte de... durum değerlendirmesine gerek yok demişsiniz,tamam da anlatmak istemiştim sadece...

14. 18 Mart 2010
  15. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    Arkadaşlar güzel betimlemiş, çivi çiviyi burda sökmez o ayrı... Zaten gönül meselelerine "çivi" sokulmamalı o apayrı... :nazar:
    Yukarıdaki yorumlar için "ben özellikle birini arıyormuşum gibi konuşmuşsunuz..." demişsiniz de ben henüz yorumları okumadan dedim kendi kendime; insan neden ilgi karşısında bu kadar kolay erir? Hem hemen düşünmüyorsunuz yeni bir ilişkiyi, kızıyorsunuz hem de "normalde sevgilim olabilecek bir tip..." vs. şeklinde değerlendirmişsiniz. Sevgi "arkadaş ısmarlamasıyla" olmaz. Beklediğiniz yorum, "aklın kanaat geliyorsa iyi bir çocuğa benziyor, bi dene bakalım" denmesi... Oysa sağduyu ve mantık gereği kararsız durumdayken "sanki sevgilim olabilir" dediğimiz tipe "pas verilmemeli". Bu kadar elzem mi "sevgilinizin" olması?.. Aşk hava gibi su gibi biriyle bitince "eyvah nefessiz kaldım" diye başkasını "solumakla" olmaz. Genç kızların çoğu eksik kalıyor hayatında biri olmayınca... Tamamlananları da görüyoruz "dertsiz başına dert almış" halleriyle...Aşkın kapınızı çalmasını bekleyin...Aksi takdirde kredi kartı borçlusunun aslında ihtiyacı yokken, "şu koltuğu alayım salonuma yakışır" demesine benzer haliniz... Ay sonu geldiğinde "Ben ne yaptım!" dersiniz... :nazar: