Hayatımda ilk defa ölmek istiyorumm

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve poskolo tarafından 9 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Ocak 2010
    Konu Sahibi : poskolo
  1. poskolo

poskolo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaslar bazı arkadasların hiç ama hiç önemsemediği bi konu bu fkt bnm hayatım için önemli bi konuu cnkü cevrem önemsio ve hiçbr genc kız bunuu deiştiremedi cevremdeki...Meselem kızlık zarı..kafayı yicem vallahi bakın..bir erkek arkadasm sevglm bile olmadıı ve ben yinedee kafayı yicemm..cnküü yanlslkla silinirken kesn bi zarar werdm..doktora gttm derinde dedi ama ufak bi yrtlmamı ne var dedii..hayatm zndan oldu resmen ilkgecemde kanamam şart bnm yoksaa baska carem yokk hergünüm bunu dşnmekle gecio hayatım zehir olduu..ve yırtlma varsada diktireemem kesnlkle ne yapacamı blmiorm caresizim ve ölmek istiorum Allahtan korkum olmasa suana kdr da yapardımm bunu düşünmektense..:KK43:hergn aglıorm aklıma geldkcee ztn ckmıoki aklmdan sakın bana kültrlü anlayşlı birini bulun demeyn kim önemsemiorm dediyse önemsedigini gördümm canlı canlıı cevremdekilerden :KK43:

2. 9 Ocak 2010
  3. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    siilinirken nasıl silindin kı oyle ,ama ufak bır zırtılma ,zedeleneme ıse bırsey olmamıstır merak etme

4. 9 Ocak 2010
  5. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    canım sılınırken derken
    nasıl oldu bıraz acılayabılırmısın
    yanlıs anlama yardımcı olmak adına soruyorum,cevap vermeyebılırsın
    ama bu kadar kendını harab etme belkı dusundugun gıbı degıldır...
    ayrıca hayatta daha önemlı seyler var ne demek ölmek ıstıyorum...
    hele bır sakın ol once...
    olan la ölene çare yok bılırsın...ilerıyı dusun...

6. 9 Ocak 2010
  7. poskolo

poskolo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm sertce sildim ama bana biri dediki büyük dudakları ayırdıgında görünüomuss kzlk zarı bnde actm baktm 2 3 tane centik gibi bişi vardı yani ayrılıolrdu birbirinden fkt dktr da derinde kızlıgın dedi.. vajinanın içindeki o gördügüm et parcasımı kzlk deilse o ne offff

8. 9 Ocak 2010
  9. poskolo

poskolo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sadece biraz vaginamın girişini ittirerek sildm meger zar girişteymş et gibi bişi görünüyo yaa kanamam da iğne ucu kdrdı 4tane fln

10. 9 Ocak 2010
  11. Chocuk

Chocuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    ben evlendikten sonra 3 kez kanadı ve baya yırtılmayı da hissettim.
    basit bişey değil, silerken nasıl olur bilemedim ama içerde bu zar sonuçta.
    nasıl siliyormuşsunuz yau, bence sitilinizi değiştirin, zarı geç başka zararları da vardır mikrop kapar mazallah.

ılla kanamam lazım demişsiniz ama eline erkek eli değmemiş kızların zarı esnek çıkabiliyor.ılerde eşiniz olan kişi size zaten çok güvenecektir ve emin olun ilk birlikteliğinizde kan dışında bir çok konudan bakire olduğunuz anlaşılır.

12. 9 Ocak 2010
  13. emdev

emdev Guest

bu 2.konun sanırım,nasıl yani sen içini mi sildin ki silerken birşey olmaz.dışından sil.

14. 9 Ocak 2010
  15. EU3

EU3 Guest

silinmeyle kızlık zarı yırtılmaz arkadaşım olurmu öle şey:umursamaz:

ayrıca öle dışardan herkesin görebileceği bişe değil o, gittiğiniz doktorun diplomasını bi kontrol edin derim :kahve:

16. 9 Ocak 2010
  17. emdev

emdev Guest

canım anotomik yapısını bilmediğin için kendince inceleyip korkmuşsun.o kısım vajinanın duvarları yapısı yani.kızlık zarı çok geride,açıp baktığında göremezsin.

18. 9 Ocak 2010
  19. poskolo

poskolo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ewet 2. konu fkt dieri jinekolojide..ya içine pecete sokarak silmedimm orda içerde et gibi bişi var o bnde cıkık yanihemen girişteymiş onu acıttım brz silerken bnm kasıntı problemim vardı ozamanlar işte

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.