hayatımda ilk kez biri için hayaller kurmuştum ama...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve nmelisa tarafından 7 Kasım 2010 başlatılmıştır.

7 Kasım 2010
    Konu Sahibi : nmelisa
  1. nmelisa

nmelisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aranıza yeni katıldım öncelikle bunu söylemek istiyorum..
    inanın cok acı cekiyorum careyi size anlatmakta buldum. ben iktisat öğrencisiyim henüz 20 yasındayım. buı yaz temmuz ayında bizim üniversitede asistan bir doktorla tanıstım. ameliyat olacaktım ve tahlil sonuclarımı götürdüm birini bana verdi ve ertesi gün arayıp hemen geri getirmeniz lazım dedi ki ben bunu arama bahanesi olarak görüyorum. neyse bana gayet iyi davrandı ameliyatımdan sonra kendime geldiğimde basımda onu gördümuyanmamı beklemiş o gece nöbetciydi sürekli ilgilendi. daha sonra 1 ay hiç görüsmedik numarası vardı ama ne ben aradım ne de o aradı. bir gün beni facebooktan ekledi cok mutlu oldum kabul ettim konusmaya basladık 1 ay görüsmeden konustuk daha sonra bir gün hastanede nöbetci olduğunu ve beni görmek istediğini söyledi hiç durur muyum gittim hemen güzel bir muhabbetti ama ellerimi tutunca bana karsı ilgisi olduğunu düsündüm ve ona daha da bağlandım ama eve dönünce bağlanmaktan korktuğumu anlayıp tekrar görüsmek istemeğimi ve beni bir daha aramasını söyledim. ama tamam demesine rağmen 2 hafta sonra tekrar yazmaya basladı. dayanamadım ona karsı ilgim öyle yoğundu ki tekrar konustuk. 2 defa dısarda gayet seviyeli ve kısa görüsmelerimiz oldu 3 gün önce nöbetciydi ve tavla alıp sürpriz yapmak istedim ona yanına gittim ama tavlayı kapatıp beni öpmeye calıstı sonra cok hoslandığını söyledi ikinci öğretimdim ders bahanesiyle cıkarken arkadas olamıyorz ama yakınız ne olacak dedim seni üzmek istemiyorum benim seninle sonum olamaz sen cok iyi birisin beni unut yarın sabah uyandığında hayatında ben olamicam dedi cok kotü oldum hayatımda ilk kez bu sıcaklığı hissetmiş biri için hayaller kurmusuutm simdi canım cok yanıyor ne yapmalıyım :KK43:

2. 7 Kasım 2010
  3. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    En azından daha yolun başındayken söylemiş sana bunu.
    Aylarca dolaşıp seni oyalayıp da söylese daha mı iyi olcaktı?
    Bence şükretmelisin.

4. 7 Kasım 2010
  5. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    yolun basındayken ayrılmanız ıyı olsu..Herseyın hayırlısı dılerım bundan sonra senı cok seven bırıyle olursun

6. 7 Kasım 2010
  7. krkd

krkd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba canım, genç olduğun için duygularının yoğun olması çok normal ama sana ne olacağını söylemiş zaten. Sakın bir hataya düşme derim üzülmeni inan hiç istemem seni tanımasamda. Ayrıca seni böyle öpmeye kalkışmış olması çok kötü kanma sakın......

8. 7 Kasım 2010
  9. nmelisa

nmelisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ilginiz için tesekkür ederim kızlar..ama cok üzgün olduğunu canının benden daha cok yandığını söyledi sizce benim gözyaslarımdan dolayı üzülmemem için mi söyledi yoksa gercekten o da mı üzgün :KK43:( ben cok hayal kurmustm tam bos bir anımdan girdi hayatıma simdi aynı kampusteyiz nede olsa 4 yıl asistanlık dönemi burda belki tekrar konusurz diye umudumu yitirmek istemiyorum ama aha cok üzülmekten de korkuyorm:KK43:

10. 7 Kasım 2010
  11. ceylinaz

ceylinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    hiç inanma hayatım sana gerçekten değer verecek biriyle ol ki üzülmeden aşkını yaşayabilesin.

12. 7 Kasım 2010
  13. Caramelim

Caramelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    hic üzülme canim ya daha yasin genc sanslisin ki sana dürüstce olmaz demis,düsünsene o ani sirf yasamak icin kandiranlar bile var allah korusun ya öyle olsaydi su ankindan daha cok üzülürdün
    hayatina oldugun yerden devam et seni begenen ilgili olan erkek zaten hep ilgili olurdu aklina geldikce degil sonuna kadarda pesinden gelirdi.:KK34:

14. 7 Kasım 2010
  15. temmuzz

temmuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.305
    Ödül Puanları:
    238
    neden u dönüşü yapmış ki...
    önce ilgi gösterip sonrada kenara çekilmesi...
    neyseki şanslısın
    sana dürüstçe söylemiş sonunuzun olmayacağını

16. 7 Kasım 2010
  17. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148

Lütfen, konu başlıklarımızı içeriği yansıtacak şekilde seçelim.

Konu içerik nedeniyle taşınmıştır.

18. 7 Kasım 2010
  19. Caramelim

Caramelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    :KK55:
    ask zaten hic umadigin anda seni bulur canim:KK16:
    cok düsünmesen korkunda olmaz canim zamana birak mutlu olcaksam olsun de kendi kendine
    sebebini sormadin sanirim?
    cook ilgili olsaydi senin cep nummaran varmis onda o sürecte seninle mutlaka irtibata gecerdi hadi o olmadi facebookda eklemis seni ne güzel o sürectede 1 ay sonra gel görim seni demis:44:
    Belkide kendini hazir hissetmiyordur yada gecerli bir sebebi vardir beni unut demesinin