Hayatınız parfümü

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve erenimm5 tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : erenimm5
  1. erenimm5

erenimm5 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Hiç yıllar önce bir marketten,her zaman gittiğiniz bir parfümeriden,belkide 1-2 hafta önce satın aldığınız yada arkadaşınız hediye ettiği bir parfümü koklayıp "işte bu benim kokum" deyip devamlı kullandığınız kullanmaya devam ettiğiniz parfümünüz varmı bayanlar? varsa isimleri ve resimleriyle buraya ekleyelim,herkesi bekliyorum. a.s.

Ben şimdiden cevaplayayım..Bende küçük yaşımdan beri parfüm hastalığı vardı,hala da var..hoşuma giden (ki gitmeyende çok nadir zaten) her parfümü beğenir ve kullanırım,sizin anlayacağınız devamlı kullandığım bir kokum yok,herkes bilir kimi insanlar parfümleriyle tanınır,basit bir parfüm sürse bile mesela sokakta yanınızdan gecse misler gibi kokar..benim bu pis alışkanlığım yüzünden hiç kendime ait has bir kokum yok :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

perfume love bunu beğendi.
  2. 13 Mayıs 2009
  3. london06

london06 Guest

Canim bende senin gibiyim hemen hemen her parfumu begeniyor ve bu yuzdende sik sik degistiriyorum o yuzdende tamam artik budur diyebilecegim parfum kullanamiyorum ama sanki her biitiginde mutka olmali dedigim 212 var galiba

4. 13 Mayıs 2009
  5. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    bende sayamayacagım kadar parfum kullandım ama hayatımn parfumu dıyebılecegım ama sureklı kullanamadım maymun ıstahımdan dolayı avon percıve var cok hos bır koku hem tatlı hem hafıf hem cıceksı bebeksı ama kalıcı degıl ıste cok sıksamda ucar onun ıcınde almıyorum sureklı

6. 13 Mayıs 2009
  7. comeback

comeback deli diyorlar bana.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    jador benim kokum.vazgeçemediğim tek parfüm.

8. 13 Mayıs 2009
  9. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    20nin üstünde parfüm kullandım
    ama vazgeçemeyeceğim 3 kokum vardır;

1. viktor rolf - flowerbomb
    2. C.H. - 212 sexy
    3. armani - remix

gamyoncuiremsu

10. 13 Mayıs 2009
  11. brangelina

brangelina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de yeni aldım..okadar güzel ferah ve bol çiçekli kokuyo ki bol bol sıkıyorum ve herkes çok beğeniyoo

12. 13 Mayıs 2009
  13. oslmbyr

oslmbyr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    o kadar çok parfüm kullandımki düşünüyorum da :KK70: tek vazgeçemediğim escada collection

14. 13 Mayıs 2009
  15. skazka

skazka Guest

seneler önce bi parfüm vardı:BIG...yeşili harika kokiyordu...heralde üretilmior artık-kokusu hala aklımdan çıkmiyor.hayatımın parfümü diyebilirim,çünkü ondan başladı benim parfümlere karşi tutkum...modern kokulardan ise-versage "Cristal Noir"(siyah kristal)...benzersiz koku

16. 13 Mayıs 2009
  17. CennetKokulum

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    gurba sekerlı kokularımı sevıyosun kızzzzzzz agent metrısı yazmamıssın bunu kokladımda pek ozel gelmedı ama su vıktor rof u sordu hıc bır yerde yok sevılde ınternette var gosterıyor adana magazasındada yok sen ozaman gıvency melekler ve seytanlarıda kötükedihüso seversın bacı denedınmı cok hos tarz bır koku

18. 13 Mayıs 2009
  19. CennetKokulum

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    netten gorsellerde googlede bır aratsana bacı merak ettım su parfumu ısmı net yazmamıssın yoksa ben bakardım