Hayatinizda Geriye Dönseniz Tekrar Nerden Devam Etmek Isterdiniz?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve CHOSEN tarafından 27 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : CHOSEN
  1. CHOSEN

CHOSEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ben hayatımda geriye dönmüş olsaydım eşimi hiç tanımamayı evlenmemiş olmayı isterdim.peki ya siz.geriye dönmüş olsanız hayatınıza tekrar nereden devam etmek isterdiniz?

2. 27 Ağustos 2007
  3. Evin Kedisi

Evin Kedisi Guest

annemin ölmeden15 gün önce yani mart 27 o güne dönmek isterdim.keşke dönsem ona söyleyecek o kadar çok şeyim varki son görüşmemizde ölmeden önce 5 saat önce aradaığımda dilimin ucuna kadar gelen seni çok seviyorumu söylerd,m ertelemezdim

4. 27 Ağustos 2007
  5. babuba

babuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 17 yaşıma, liseyi bitirip üniversiteye başladığım yıla dönmek isterdim. o zaman ne bu işte çalışır, ne kocamla evli olur ne de bu hayatı yaşardım ama daha mı iyi olurdu bilemiyorum

6. 27 Ağustos 2007
  7. Kraliçe

Kraliçe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende tekrar lise yıllarına dönmek isterdim kazandığım okula muhakkak giderdim herhalde o zaman da her adımımı iki kere düşünüp atardım bu yaşadıklarımın hiçbirini yaşamazdım ama ne kadar iyi olurdu şimdikinden bilemem

8. 27 Ağustos 2007
  9. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Hayatımın en büyük pişmanlığı İletişim Fakültesi okumak oldu. Lise yıllarıma dönüp yabancı dille ilgili biryerleri tercih etmek isterdim. O zamanlar İletişim Fakültesini bir halta yarıyor zannediyordum tabi ama gerçek maalesef öyle değil.

Daha geç evlenmek hatta hiç evlenmemek isterdim. Eşimi sevmediğimden değil ama evlilik garip bir olay.

10. 27 Ağustos 2007
  11. deniz...

deniz... Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    burada oturmayı asla kabul etmezdim eşimi çok seviyorum 1 sene daha bekleyeyim derdim

12. 27 Ağustos 2007
  13. aslisu

aslisu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 17 yasinma dönmek isterdim biraz daha okuluma zaman ayirip iyi yerlere gele bilirdim ve evlilmi ertelerdim ,

14. 27 Ağustos 2007
  15. ada

ada ebe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    orta sondaki halime dönmek isterdim.ozamanki kadar saf olmaz hayattan ne istediğime karar verirdim.isteklerim içinde mücadele ederdim.yani.....

16. 27 Ağustos 2007
  17. CHOSEN

CHOSEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bakıyorumda nerdeyse herkes okul yıllarına dönmek istiyo.değilmi kızlar keşke şimdiki aklımız olsada okul okumus birer çalışan, hayata daha pembe gözlerle bakabilen ,ayaklarının üstünde kimseye ama hiç kimseye tutunmadan kendi bansına durabilen birer birey olabilseydik.o zman ezilen değil susan değil korkusuzca yasayan insanlar olabilirdik belkide.keşke okusaydımda suan bu durumda olmasaydım.okul yıllarında öyle basıt geliyoki hersey insana durumun ciddiyetini anlayamıyorsun.ama okul bitipte acımasız gercekle bas basa kalınca bu ölesi muhtaclık kahrediyo insanı..kader demicem buna kendim sectim çünkü.ve öyle pişmanımki anlatamam...bu yazı hala okulda okuyan ve bu siteye üye olan gec kızlar varsa ders olsun.önce iş sonra koca..benim hatama düşmeyin lütfen..hayat hiç mi hiç toz pembe değil kızlar...

18. 27 Ağustos 2007
  19. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    bende sadece okul derim...başka keşkem var ama neyse...:))

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.