hayatınızdaki erkeği ne kadar araştırırsınız?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Benimdilemmam tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

9 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Benimdilemmam
  1. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canlarım ,
    şimdi şu an tanıştığım iki kişi var...
    bir tanesi arkadaşımın iş yerinden arkadaşı ama kendisi şehir dışında yaşıyor benden 3,4 yaş büyük...
    ben bu ınsanın facebook ta bırbırımızde eklıyız, oradakı resımlerınden ben bıraz işkillendim, nasıl desem ınternet ortamında fink atan bırıne benzıyor dıye dusundum..

sırf bu yuzden bırçok arkadaşlık ıstesıne uye olup kendısını arattım , hepsınde de karşıma çıktı... uzun boylu ,yakışıklı bir tip... işi gücü yerinde... buna rağmen arkadaslık sıtesınde dolanması benı ıskıllendırdı, normal hayatta gayette rahat sevgılı bulabılır...

şu an işyerı dındar bır cevre , yasıda ılerledı artık evlılık dusundugunu defalardır dıle getırıyor, bana baglanmak ıstedıgını soyluyor ama bana ınandırıcı gelmıyor... bu yuzden hep olumsuzum, bu da nazlanıyorum sanıyor :bbo:sanırım ama benım gordugum tablo guvenımı sarstı... sızce ona guvenmemekte haksız mıyım?

diğeri ise dersle ılgılı bı forumdan tanıstıgım , sadece sınavlar ıcın konustugum bırısı... kendısınde sadece sıtelere uyelık ıcın verdıgım mail adresımden yaklaşık 10 gün boyunca saatlerce konuştuk, sıyasetten , sosyal konulardan, ailevi ve diğer şeylerden... arkadasca basladı muhabbetımız, zamanında sevgılısını aldatmıs ve daha sonrasında bı pısmanlık evresı gecırmıs , bu gıbı seylerı de paylaştı... sonra ıkımızın ortak katılacagı bır toplantıda benım forumdakı yazısmalarımdan ıp ucu alarak benı buldu... bır yere kahve ıcmeye gıttık... bıraz etkılesım oldu ama bu ınsan askere gıdecek aralıkta kısa donem," keşke kendımı sana tanıtma sansım olsaydı, benı tanısaydın...belkı ılıskımız baslardı askerlık sonrasında da cok mutlu olabılırdık, herseyı konusabılıyorum senınle paylasım cok fazla felan " dedı.

Bende ona bunun mumkun olmadıgını ama arkadas olabılecegımızı belırttım, kı muhabbetlerımızde hep arkadascaydı, daha sonrasında yemege cıktık. Orada da kanının bana kaynadıgını gordum ...Yıne onu da arattım bır ıkı sıtede karsıma cıktı, arkadas lıstesı bostu...sız olsaydınız bu ılıskıye sans verıp onu bekler mıydınız?

demek ıstedıgım bayanlar, sız olsanız arkadaslık sıtesıne uye olan erkekler hakkında ne dusunursunuz? sıze 3 yıl oncekı sevgılısını aldattıgını anlattıgında durust dıye dusunur musunuz?

2. 9 Kasım 2008
  3. eylos_25

eylos_25 Oglum abi oluyor.... Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    sitelerde nasıl arattırıp buluyorsun çok merak ettim açıklarsan sevinirim..

4. 9 Kasım 2008
  5. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    241
    Ödül Puanları:
    153
    canım benım sen her erkegi neden arkadas sitelerinde üyeliği varmı yokmu diye arattırıyorsunki?bak sen bir sebepten dolayı üye olmuşsun demekki insanlar sudan sebeplerden öyle yerlere üye olabilir.. belki çok öncede üye olmuştur öyle kalmıştır kapatmayıda unutmuştur ne bileyim belkide öylesine bi hevesle açmıştır kalmıştır yada arakdasları açarken açmıştır kalmıştır.. insanları nette takılıyor diye sınırlandırman çok yanlış ve bence saçma.. ilki için pek ilgini çekmedigini düşüyorum senı korkutmuş gibi geldi kişiliği bana ama 2. bak her muhabbeti yapabiliyormuşsunuz bu yönu yok güzel insan bazen sadece konuşmak için bile birine muhtaç olabiliyor..ve yalan söylememiş sana pişman olmuş aldattıgını söylemek her yiğidin harcı degildir..ben senın yerınde olsam 2. seçerdim.. ama yinede karar senin sen yınede mantıgınla hareket et içinde biraz olsunda etkileşim olsun ama:KK66:..

6. 9 Kasım 2008
  7. senza

senza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hangi arkadaşlık sitelerinden arattırıyorsun merak ettim...
    özelden yazar mısın?

8. 9 Kasım 2008
  9. EU3

EU3 Guest

evet hem yakisikli kariyerli vs olup ta arkadaslik sitelerinde fink atanlarin mutlaka bi sorunu oluyor bence bunda haklısın...

10. 9 Kasım 2008
  11. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım benım, benım aklımda olmayan bırseydı, fakat bırgun bana gonderdıgı resmın kenarında arkadaslık sıtesının logosu vardı, bende merak ettım, uye oldum evet dedıgin olasılıklar olabılır dıye bende dusundum, hanı bı anlık uye olmustur unutmustur dıye, ama orada yaptıgı olayları da yenıydı , arkadas lıstesı doluydu , birkaç sitede emaılden ad ve soyaddan arattım... amacım hanı bu erkek arkadaslık sitesınde takılıyor ondan bısey olmaz demek degıldı... ve bıraz arastırdıkca kızlara felan yorumlar yaptıgını gordum...

diğerinde de onunda aynı sıtede uyelıgını buldum ama onun arkadas lıstesı boştu... ama oda zaten ınternetten tanıstıgı ınsanlar oldugunu hatta cogu zaman adlarını bıle hatırlamadıgını soyluyor... yanı aıle yasantısından cok rahat soz edıyor, zaten kendısı de dıyor... senle konsurken "en yakın kız arkadasımla konuşur gibi rahatım" diyor. ve benımde etrafımda cogu ıyı arkadasımda erkek oldugu ıcın oyle sorun yasamıyorum pek ıletısımde... bılmıyorum tatlım acaba askerlıgı esnasında konussak sevgılı olmasak mı dıye dusunuyorum...

12. 10 Kasım 2008
  13. bicirkiz

bicirkiz Canıma can katan canımsın... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    araştırsan araştırsan ne kadar araştırabileceksin ki...
    onun sana izin verdiği ve anlattığı kadar ama eğer ben dedektif tutarım diyorsan bilemem...
    ama zor be güzelim..allah zaten araştıracak seviyeye getirmesin hiçbir kulunu

14. 10 Kasım 2008
  15. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım yok zaten dedektıflık vb seyler, Allah o duruma dusurmesın...
    sadece gonderdıgı resımın kenarında arkadaslık sıtesı logosunu gorunce dıger yerlerde de baktım...
    yanı yakısıklı karıyerlı bı erkegın buralarda aktfı sekılde dolasmasını anlayamadım

16. 12 Kasım 2008
  17. Benimdilemmam

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım yazdıgın cevabı yenı okudum da...

bırsey yalnıs anlasılmıs galiba net basında durup sevgılı durumlarına yatkınlık verecek durumlarda bulunmuyor yada boyle arayıslarda bulunacak yerlerde durmuyorum...

zaten su an hem akademık hemde dıger calısmalarım devam edıyor ki yazdıgın cevaba bıle su an cevap verme fırsatı buldum, bu saate kadar calıstım :KK43: ...

oncelıkle bırıncı anlattıgım sahsı ben arkadasımın ıs ortamında bızzat yerınde tanıstım, saygın bır meslegı var , daha sonrasında bu olaylar gelıstı...

ıkıncı anlattıgım kısı ıse uye oldugum bır topluluk kı ( meslekı bır topluluk) oranın forumunda bırbırımızı ısmen bılmeden tanımadan konustuk, zaten toplantıda da yuzyuze tanısma sansımız oluştu, dedıgım gıbı o atak davranıp benı buldu...

ıkısı de evlı deıl, Allah oylesınden uzak tutsun...

Yalnız yınede msjın ıcın tesekkur ederım, ben sonucta balıklama atlamıorum, ınanmıorum ama burada bu konuları okuyan bızlerden kucuk lısede okuyan kızlarımız var, cogu eyrde duyuyoruz net ortamında tanısıp guvenen sonra kotuluge ugrayan...

Bugun gordum daha haberını bogazını kesmısler 16 yasında kızcagızın...
    normal hayatta tanıstıgınız bırı bıle olsa bulusma gorusme yerlerını hep bıldıgınız yerlerden secın hatta sız onerın canlarım, hemen arabasına bınmeyın bı takım onlemler alın...

Bu arada ben ıkısıne de sadece arkadas olabılecegımızı, eger basaramayacaklarsa gorusmememızı teklıf bıle ettım kızlar, son durumları da guncelleyeyım... bu ayın sonunda cok onemlı bı sınavım var kafamı karıstırmak ıstemıyorum bu yuzden

18. 12 Kasım 2008
  19. ayyysem

ayyysem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    şans wermesıne werırdım.. önceden hata yapmıs olup suan ciddi bi ilişki düşünüo olabılır..ama werdıgın şans onu bekledıgın zamanına degecek mı?
    we diğeri öyle gozukmuo arkadasım :) çok iyi bilirim herkesin listesinde war olan adamdan hayır gelmez dıe dusunuorm. bu onun sosyal oldugundan cok macera arayan bırısı oldugunuda gösterebilir..
    hakkında hayırlısı....:1hug: