Hayatma yn veremiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve meleksanem tarafından 17 Kasım 2009 başlatılmıştır.

17 Kasım 2009
    Konu Sahibi : meleksanem
  1. meleksanem

meleksanem her secis bir vazgecistir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkese merhaba konuya direk giriyorum onerisi olanlar yazsin lutfen

2. 17 Kasım 2009
  3. meleksanem

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkese merhaba konuya direk giriyorum onerisi olanlar yazsin lutfen
    ben dort yillik evliyim evliligim cok guzel esim iyi bi insan
    lakin herkesde oldugu gibi felaket bi kaynanam ve iki eltim var alti ay birlik beraberlik icinde yasamaya calistik ama basaramadik
    sorun benim ailemin ne kaynanamlar kadar nede eltilerimin aileleri kadar varlikli olmayisi bunu surekli bana tokat gibi carptilar itti kalktilar meger beni gelin olarak degilde hizmetci olarak almislar
    esimle mutlu olusumuz bile sorun oldu esim bana kahve yapsa evde buyuk bi kavga cikiyordu
    alti ay sonunda esim benimde kendisininde nekadar yiprandigimizi anladi ve kaynanamlardan ayrildik kendimize yeni bi hayat kurmaya calistik ama herzaman bizi uzecek huzurumuzu bozacak seyler yapmalarindan kurtulamadik
    bu boyle olmayacak dedik ve en sonunda kopmle baglari kopardik iki yil kose bucak kactik ama yine yakalandik
    buyuk eltimlerle gorusmeye basladik esim eger goruseceksek gercek bi abi kardes olalim yabanci gibi degil dedi abisine ama nerdeeee
    gecen gun onlardaydik eltim yanima oturdu
    annenle gorusuyormusun hergun dedi evet gorusuyorum dedim
    annen kir isine gidiyodur baska napcak dedi yok pek gitmedi bikac gun gitti dedim
    e simdi napiyo dedi bi okulda ise basladi calisiyo dedim
    temizlik yapiyodur dedi assagilacyici bi ses tonuyla evet temizlik yapiyo dedim
    annem babam gecen sene ayrildi bu yuzden annem cok zor durumda ve hissediyorumki bu onlari cok mutlu etmis

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Ocak 2011
  4. 17 Kasım 2009
  5. meleksanem

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    simdi yine sil bastan basladik beni uzmek icin ellerinden geleni yapcaklar ve ben yine tek kelime edemeyecegim neden hayatimin icine ediyolar anlamiyorum esas onemli okunu bunlarla bi hayati nasil basedecegiz onuda hic bilmiyorum
    bu anlattiklarim sadece cok kucuk bi kismi daha neler yasadikda yazmaya kalksam sayfalar dolar

6. 17 Kasım 2009
  7. begonvila

begonvila çekim gücü:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok uyuz oldum o insanlara.Hayat ne getirir bize bilemeyiz onlar bir sabah bir uyanırlar birşeyleri kalmamış.Hiç sallama bence onları sen eşine yuvana bak.Sabret ALLAH yardımcın olsun.

8. 17 Kasım 2009
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    görüşmemenin yollarnı arayın

kendini dolu sanan boş tenekelerden , dinlemeyin

10. 17 Kasım 2009
  11. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    görüşmeyeceksiniz olacak bitecek, niye köşe bucak kaçıyorsunuz eşiniz sağlam bir konuşma çeksin ailesine herkes kendi yoluna. yüz vermeyin bence. ben çok insan gördüm öylee, yarın kimin ne olacağı hiç belli olmaz. evine sokma o eltinide.

12. 17 Kasım 2009
  13. hazaal

hazaal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tatlım okurken çok sinirlendim:eek:klava: ALLAH yardımcın olsun,sende sanırım biraz sessizsin bu kadar üstüne geliyorlar,direk ağızlarının payını ver otursunlar aryada resmiyet koy bence,terbiyesizlik yaptıkları.Nefret ediyorum böyle insanlardan benimde çevremde buna benzer insanlar var malefsef kendilerini bi halt sanıyorlar

14. 17 Kasım 2009
  15. meleksanem

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yazdiklariniz benim icin cok onemli buralarda danisacak kimsem yok onun icin bana zaman ayiran herkesden allah razi olsunhepinize ayri ayri tesekkur ederim

16. 17 Kasım 2009
  17. SreCa

SreCa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu tarz insanları kücümseyen asagılayan insanlardan nefret ediyorum :mymeka: yasakkelime :eek:klava:

18. 17 Kasım 2009
  19. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Mümkün olduğunca samimi olma ve söylenenleride takma gelip gittikleri zaman hmm hmm der geçersin. Her sorduklarınada cevap verme madem seni üzüyorlar lafı geçiştir boşver yaa inanki hayat böyle insanların saçmalıklarına üzülerek geçmez eşini kendini düşün sıkma canını...