Hayatta her şey ne kadar zormuş, kaldıramıyorum hiç bir şeyi artık

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gamze_8 tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

20 Mart 2009
    Konu Sahibi : gamze_8
  1. gamze_8

gamze_8 Guest

Merhabalar öncelikle
    Buraya araya sorunlarımı yazıp fikirlerinizden yaralanıyorum.Gerçekten çok güzel biryer.Hayatımda hiçbir zaman hiçbirşey yolunda gitmez.Ve artık bu durumu kaldıramaz oldum.Kardeşimin başına gelen kötü olaylar.Babamın içkisi durumumuzun kötü olması işsiz olmam nişanlımla sorunlarım.Arkadaşlar şu anda çalışmıyorum ve durumumum çok sıkışık inanın üç kuruş bulamıyorum yol parası yapıp işimi halledeyim odereceye geldim artık.İş bulamıyorum.Aİlemden isteyemiyorum durumları zaten belli zor geçiniyoruz.Nişanlım desem sevgiliyken her aman yardım eden insan çalışsam dahi şimdi hiç söylesembile umrunda olmaz.Durumu hep kötü ama okadarda kötü olmadığını biliyorum.Hiçbir zaman yanımda olmayan insan.Şimdi birde nişanda 8 tane altın taktılar amcaları falan.Annesi bile saymıştı bunları götürüp ekleyip üstüne bilezik yapalım diye.Kendide habire sorup duruyodu.Bugün geldi oturduk kimse yoktu ille tutturdu altınları bir getir alıcagını hiç sanmıyordum ama çok üstüme gelince verdim.Neymiş kradi kartı borcu varmış.Herkes diyo ne güzel aileye gelin gidiyon memleketlerinin en zengin insanları lafta tabii bende olsa alıp yicek.Ailesi desen hediyeli gelcekler diye 3.5 ayda bikere kapımızı açtılar Benim derdim bana yetiyor beşkuruş param yok evden çıkamıyorum biliyor birde aldı götürdü ben bile elimi sürmedim onlara bilmem belki yanlış düşünüyorum ama boğuluyorum artık herşey üstüme geliyor sanki çok istemiştim onla olmayı nişanlanmayı ama şimdi yapamıyorum seviyorumda ama onunlaykende hergünüm üzülmekle geçiyo çok farklıyız kusura bakmayın uzattım ama içimi dkmezsem patlıcam artık

2. 20 Mart 2009
  3. zenku

zenku Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    offff canım ya neler yaşıyorsun sen böyle......
    bende işsizim şu anda bliyorum çok zor parasız işsiz kalmak ama nişanlın sana destek olsaymış keşke..daha evlenmeden bilezikleri almak da neymiş ilerisi için sinyal sanki bunlar...sana destek olacağı yerde yaptığı şey çok yanlış....bence iyi düşün canım nişanlını yeteri kadar tanımıyomuşsun gibi geldi bana.....

4. 20 Mart 2009
  5. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım yaa...
    rezil insanlar işte..
    nişandaki altın kıza kalır..
    ben olasm vermezdim..
    o altınlar benim der ayy alın ama soranlara aldılarmı diycem rezillik der kocaman güler mors ederdim onları...

ayyy düşündükçe duvarlara vurasım geliyo..
    egerki ayrılabiliyosan ayrılaakbileceksenki biliyorum nişanlısın zordur..ama snin yanında olmayan zor gününde seni desteklemeyip bırakan adamı bırak at çöpe..
    öyle adamdan koca olmaz olursada bir ömür çile çekersin.

6. 20 Mart 2009
  7. gamze_8

gamze_8 Guest

Hayır canım ya iki bilezik taktılar zaten düğüne yakın alıncakmış set falan yani dediğim küçük altın 8 tane altı üstü annesi bile bozdurup bilezik yapalım dedi söz bilzeiği alcakmış zaten alması gerekmezmiydi birde diyoki nişanlım heray cumhuriyet altını yapcam vercekmiş bana bende inandım valla al diyo oikli bleziğide yüzükleride hepsini ver kurtul bu yüktende yük gibi geliyo bu nişanlanmak bana aretık

8. 20 Mart 2009
  9. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canim bunlar her yeni alincak takiyi eskilerden mi bozdurup alcaklarmis??????!!!! ne sacma sey... ya bi kere senn ne kadar zor gunler gecirdigini biliyor. sevgilinin o altinlari almayi birak sana yardim etmesi gerekirdi. zor gununde yaninda olmayan hic olmasin canim. sana tavsiyem nisanlini biraz askiya al. en azindan dertlerin birinden uzaklasmis olursun.

10. 20 Mart 2009
  11. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    üç kurusun hesabını yapıyor çok kötü çok...sen bır daha duşun bu evlılık işini ve de onunla konuş bence senın bu hareketlerın benı korkutuyor, gelecegım için endışeye duşuruyor demelısın. iş konusuna gelınce geçmış olsun ama bır kaç aya kadar toparlanırsın sıkma canını bunlar fani sıkıntılar ama yanlış ınsanla evlenmek gerı donuşu cok uzun ve sıkıntılı bır mecera. sevgıler

12. 20 Mart 2009
  13. deren23

deren23 Guest

bu devirde maddiyat yardımı zor iş..hani dicem ki adam ev diziyo ondada yok ama senin elindekileri alması çok ama çok yanlış..
    bunuda konuş oturda yani ben bile sinir oldum sen nasıl olmayasın o senin arkadaşın değil eşin sayılır ya nasıl böyle davranır sana...

14. 20 Mart 2009
  15. gamze_8

gamze_8 Guest

Teşekkür ederim haklsınız aslında yarın babamlarla onlara yemeğe gidicez aslında hiç gitmek istemiyorum ama büyükler işte mecbur yarında konuşucam bir ara aramayalım dicem birbirimizkafamı toparlamak istiyorum dicemzaten pek arayıp sormuyodu bugünlerde görüşmüyordukta pek farketmicek ama kafamı toparlamam lazım toparlayabilirsem çünkü iyi psikolojim çöktü önceden kendimi güçlü bilirdim ama artık gücüm kalmadı hiçbişey yapmak istemiyorum çünkü ben bişeyler için mücadele verdikçe batıyorum

16. 20 Mart 2009
  17. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    ayyy gamze ben senin diger konularınıda okumuştum..
    senin bu nişanlından ne köy olur ne kasaba.....
    ne nişanlından nede ailesinden...

18. 20 Mart 2009
  19. gamze_8

gamze_8 Guest

Haklısın canım aslında yapamıycamzaten galiba çok düşünüyorum şuanda ne yapmam gerekiyor diye çünkü bitirincede çok çok üzülücem biliyorum en azından çalışsam kendime uğraş bulur atlatırım şuan buna bile gücüm yok yoparlayamıyorum kendimi normal konuşurken bile gözlerim doluyo çok doldumçünkü artık