Hayattaki en önemli varlıklarımız için bir çalışma..

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve chatlak tarafından 28 Aralık 2006 başlatılmıştır.

28 Aralık 2006
    Konu Sahibi : chatlak
  1. chatlak

chatlak özgür Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    her geçen gün ben bunun yokluğuna nasıl alışcam yaa şeklinde düşüncelere daldığım
    her gece allahım nolur ölmesin die dua ettiğim kadin

herşeyimi anlatabildiğim arkadaşım.beni arkadaşlarımdan kıskanan ,vakit geçirmekten zevk aldığım sarılıp ağladıgım ,güldüğüm hayatımın vazgeçilmez parçası...

var oldugu sürece aklımıza gelmeyen, gecenin bir vakti seni seviyorum, iyi uykular miniğim mesajıyla insanı gözyaşlarına boğan, sarılmak için can attıgım insan...

dünyanın en güzel kokan varlığıdır anne...kendine has, mis bir kokusu vardır ki odasına da sinmiştir, bir hafta uzak kalsanız o odaya girdiğinizde anlarsınız onu ne kadar özlediğinizi. durup durup sevgi gösterisi yapılması, boynuna sarılınması gereken insandır, "ay bi dur, üff" tepkisini asla vermeyecek olan, sizden daha da sıkı sarılacak olandır. bitane olan, eşi benzeri olmayan oluşumdur...

..............anlarsın dedi gözyaşlarını tutamayarak.
    Bir çocuk doğduğunda bir anne doğar demişti bir zamanlar. O olmasaydı ben hiç anne olmayacaktım. Yaşadıklarını yaşamayacaktım. Anne olduğum gün kız canım kızımı kucağıma aldığım ilk an annemin dediklerini anladım. Canım pahasına hayatımı adayacak ve onun mutluluğu için var olacak bir anneydim ben artık. Annem olmasaydı anne demenin ne olduğunu asla öğrenemeyecektim...

dünya üzerinde benim için ölene dek ağlayabilecek tek insan...

kendisinden önce ölmeyi dilediğim bir kaç varlığın başında gelen insan.
    sahip olup da canımdan çok değer verdiğim tek şey...

2. 28 Aralık 2006
  3. chatlak

chatlak özgür Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    uykumdan uyandığımda attığım çığlığa kiyamayan, kaninin alyuvarinin akyuvarinin beni ben yapan katığıyla doyuran,hic gormedigim bebekliğimin,ilk kesilen tirnağımın,zaptedilmeyen ağlamalarimin en yakin şahidi..sıcak çorbam...

mukemmel iki gözle birsey beklemeden bakan, tatminini yuzundeki gulumsemeyle gosteren tek kadin. ona verdiginiz en değersiz hediyeyi bile saklamaktan asla vazgeçmeyecek kadinlarin en kutsali. hayatiniz boyunca tereddutsuz ona hep dönebileceginizi, uzulmenin olmek olmadigini size öğreten ilk kadin. ilk öğretmenim...

bana bir kez değil sayısız kereler hayat veren kişi...

hiç bir zaman terketmiyeceğim her daim yanında olacağım benim için kendi hayatını ortaya koymuş ve şu anki durumundan kat kat fazlasını hakeden beni doğuran insan ...
    en kızgın olduğumda bile sarılıp, çocukluğumdan beridir ezberlediğim o kokusunu içime çektiğimde sakinlestiğim kişi. en ümitsiz olduğumda bile sesini duyup rahatladığım kişi. en mutlu olduğumda dizinin dibine oturup mutluluğumu paylastığım kişi. seni seviyorum anne...

bir bakışından birşeylerin ters gittiğini anlayan, en ufak bir sıkıntınızı tek kelimeye gerek duymadan hisseden, sizi dünyada karsılıksız ve en büyük sevgiyle seven tek insan... yeri doldurulamaz dost, sıcacık bir kucak...

su an hayat mücadelesi veren, CAN DAMARIM....

4. 28 Aralık 2006
  5. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Ceo işyerinde olmasam valla hüngür hüngür ağlıycam yaaa.

6. 28 Aralık 2006
  7. xsxef

xsxef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok duygulandım kızımda yanımda olmayınca inan ağlamamak için kendimi zor tutuyorum

8. 28 Aralık 2006
  9. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkürler ceo çok teşekkürler.daha ne yazılırki bunun dışında...

10. 28 Aralık 2006
  11. miray_08

miray_08 Guest

saool ceo çok duygulandımmm

12. 28 Aralık 2006
  13. aslican

aslican Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

14. 28 Aralık 2006
  15. BarbunyaPilaki

BarbunyaPilaki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    valla ceo cuğum bizi derinden yaraladın canım ya

16. 28 Aralık 2006
  17. Lereenim

Lereenim Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    161
    Ödül Puanları:
    353
    Ceocum teşekkürler güzel paylaşımın için .Söylenecek bir şey kalmamış .Annemi ve yavrularımı özledim .

18. 28 Aralık 2006
  19. chatlak

chatlak özgür Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yaa ben ztn içinde anne sözcüğü geçen her hikayede ağlarım kendim açtım topiği okuyup ağladım delimiyim ne???:a015: :çok üzgünüm: