Hayattan da ilikimden de soudum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Certanly tarafından 19 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Certanly
  1. Certanly

Certanly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar biraz uzun olacak ama okuyun lütfen. yaklaşık 2.5 yıllık bir birlikteliğimiz var ve nişanlıyız, aynı zamanda tayin olayı yüzünden geçen yıl nişanla birlikte resmi nikahımız da olmdu, 1 yıldır nişanlıyız yani ama düğünümüz henüz olmadı.. şimdi aynı şehirdeyiz.. ama okadar hayal kırıklıklarım var ki, ve de pişmanlıklarım, keşke nikahı yapmasaydık dedirtcek kadar.. çünkü nişandan bu yana okadar ilgisi azaldı ki bana karşı, o kadar vurdum duymaz oldu ki bana karşı, bazen kavga ediyoruz konuşmaları bile kafasından silip atıyor çünkü benle kavga etmekten bıkmış, öyle günler oluyor ki yüzüme 5 dk bakmıyor.. benden soğudu yani ilişki eski heyecanını barındırmıyor artık kendinde.. aramızda cinsellik de var doğal olarak, gecenlerde düğün gecesi olmasını isterdim dedi.. ve böyle söyleyince ben çok üzülüyorum zaten evliyiz ve bunu da isteyen kendisiydi, şimdi kız gibi böyle büyü arıyor bunu araması gereken ben olmama rağmen o söylüyor bunu... ve bana ilk beraberliğimizle ilgili öyle ağır konuştu ki çok canım sıkıldı yaa.. sonuçta isteyerek oldu ama benim nerdeyse namusum yokmuş gibi konuştu.. ben ne yapabilirim?? hayata yeni başladım paramı şöyle doya doya bile harcayamadım, onu seviyorum o da beni seviyor ama bu evlilik olayı beni germeye başladı.. hayatımı yaşayamamış gibi hissediyorum evet kocamla yaşarım diyorum ama onun kendine has farklı bi dünyası var ve gün geçtikçe sanki ilişkide kardeş gibi olacakmışız gibi geliyor.. yaza evlilik hazırlıklarımız var ama ben bi yandan keşke evlenmesek düğün olmasa diyorum.. iyice herşey komplex bir hal aldı , lütfen yardım edin.. ben ne yapmalıyım, onunla konuştum , anlattım hissettiklerimi ama bu sefer oda beni suçlayıcı şeyler söylüyor.. öyle ki artık ölmek istiyorum ben nasıl çıkıcam işin içinden.. daha tam anlamıyla evlenmeden herşey nasıl böyle 20 yıllık bir evlilik gibi olabildi yani??

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Nisan 2010
  2. 19 Kasım 2009
  3. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    Canım keske nıkahını zı hemen yapmasaydınız.adam artık senı karısı gıbı goruyor.yanı artık ne yaparsam elımın altında dıye dusunuyor.dugununuz hemen olacak mı?

4. 19 Kasım 2009
  5. Certanly

Certanly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya düğünümüz ancak yaza olabilir.. çünkü borçlar filan var.. haklısın beni elinin altında görüyor.. ben de bu durumdan nefret ediyorum.. biz onunla okadar mutluyduk ki eskiden.. herşeyi konuşurduk anlatırdım tüm sorunlarımı çözüm arardık ama artık sen çok sorunlusun herşeyi sorun olarask görebiliyorsun diyebiliyor...

6. 19 Kasım 2009
  7. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    Canım bıra gorusmesenız hanı bıraz arada ozlem olsa.bırazcık ona senı kaybedebılecegı hıssını versen.daha ıyı olur bence...sonucta hayatta kımse vazgecılmez degıldır.buarada ozel msj atmıssın ama ben cvp yazmasını yapamadım

8. 19 Kasım 2009
  9. Certanly

Certanly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın görüşmüyoruz dünden bugüne, daha da görüşmeyiz ta ki ben onu arayana dek.. o zaten çok gururludur hatalı da olsa asla aramaz.. ben de bilmiyorum biraz düşünmeliyim sanırım, karar vermeliyim tam olarak ne istediğime.. ama bu ilişkinin bu hali alacağını biri dese inanmazdım....
    çok teşekkür ederim

10. 19 Kasım 2009
  11. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    Canım gercekten senı sevıyor ve kaybedecegını anlarsa hıssederse oyle bır arayacaktır kı.gurur falan kalmaz ortada.ayrıca olmayacaksada sakın kendını uzme.tamam cınsellık yasamıssınız bunu benım yargılamam dogru olmaz ama dunyanında sonu degıl yanı.senı uzmeye hakkı yok.zaten resmı nıkahlısınız ne dıye dugunde olsaydı falanlara gırıyor.canım bak yanlıs anlama ama herzaman elımın altında bana mecbur bu kız dıye dusunuyor oyuzden sana boyle davranıyor.kendıne fazla guvenıyor...namus olayına gelınce kendını bılseydı.evlenmeden sana dokunamam dugunumuz olmadan deseydı.kusura bakma canım bıraz agır konustum ama cok sınırlendım...uzulme elbet vardır bır cıkar yolu ama ıyı ama kotu...bazen Şer dıye dusundugumuz Şeyler hayır,bazı hayır sandıgımız Şeylerde Şer olabılıyor...hakkında hayırlısı olsun...

12. 19 Kasım 2009
  13. Certanly

Certanly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol canım gerçekten, benim şu an biraz da kaygım var açıkçası yani aynı evde yaşamaya başladıktan sonra düzenli bi hayatın içine girdikten sonra da daha da uzaklaşmasından korkuyorum.. bazen öyle oluyor ki çok sessiz ve düşünceli bazen de kıpır kıpır ama bana olan eski ilgisi hiç yok artık.. arkadaşlarıyla görüşeceği zaman bile okadar heyecanla dışarı çıkıyor ki, benle görüşeceği vakit hiç sanmıyorum öyle kıpır kıpır oldığunu. ayrıca görüşüyoruz suratıma bile bakmadan beni tekrar eve bıraktığı gün sayısı okadar çok ki... söylediği şey ben 24 saat senle ilgilenemem ki ben 24 saat sana seni sevdiğimi söyleyemem ki falan filan.. yani tavırları okadar kırıcı ki.. anlatamıyorum bunu bile çünkü o an dinliyor vay be biz seninle görüştüğümüz süre içinde ne yaptık yani diyor ( o görüştüğümüz anlarda günlük bi kaç olaydan bahsediyor ya da genelde ben soru sorunca cevap veriyor) ama kendince işte konuşuyoruz ya diyor.. ya da bazen çok yorgunum bugün diyor geçiştiriyor.. beni sevdiğine eminim ama sevgi gösterilmediği sürece bence anlamsız yanii.. yanlış da düşünüyorum böyle olunca başka biri mi var diye... bilemiyorum kafam çok karışık

14. 19 Kasım 2009
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    cinsellikten dolayi mi acaba bu hale geldi? normal kari koca oldugunuzu aileleriniz biliyo mu canim? belki bu gerginlik seni yoruyor ve daha strese sokuyordur?

16. 19 Kasım 2009
  17. Certanly

Certanly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok sadece biz kendimiz biliyoruz.. bazen diyor annemler anlıyordur ateşle barut yanyana durmaz diye ama sonra diyor boşver bilseler ne olcak resmi de imam nikahıyla da evliyiz diyor...

18. 19 Kasım 2009
  19. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ya belki de bu seni strese sokuyordur.. yani bilemedim pek ama tam manasi ile yuvanizi kuramamissiniz henuz kopukluk var o yuzden.. ne diyim bilemedim ama kafana cok takma olur mu..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.