Haydi kızlar yardımlaşalım....

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve DerinSu tarafından 4 Şubat 2010 başlatılmıştır.

4 Şubat 2010
    Konu Sahibi : DerinSu
  1. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    Merhaba kızlaropuyorumnanaktanöncelikle inşallah daha önce böyle bir konu açılmamıştır diyeyim..kazen abicim konumu sacma bulursan herşeye razıyım ama çok istedim açmayıbilmiyorumkismileBeni bilen bilir ben de bu sitede anne olmak isteyen ve yoluna umutla devam edenlerdenim...
    inanıyorum ki birgün tüm evlat sahibi olmak isteyen arkadaslarım bu istegine hayırlısıyla kavuşacak...topicimin amacı yardımlaşmak kızlar...beni bu konuyu açmaya iten de çok sevdigim ve şuanda hamile olan bir arkadasımın beni düşünüp hamileliginden önce aldıgı ovulasyon testlerini ve presedd ürününü bana göndermek istemesi...kendisi beni çok duygulandırdı ve çok sevindirdi...istedigim bu sitedeki tüm duyarlı arkadaslarımın birbirine yardımcı olması.tabiki ilaç vs göndemek bunlar riskli işler..ama örnegin artık adlarını ezberledigimiz o çatlama igneleri,klomenler vs...gebelik tedavisinde kullanılan ilaçlar bu tarz ilaçlar...bunlara gebelik testleri de dahil tabi...biliyorsunuz ki hepimiz birer test canavarıyız ve tahmin ediyorum ki çogumuz birer birer degil üçer beşer alıyoruz kimi zamankaydirigubbakcemile3...işte böyle umarım amacımı anlatabilmişimdir...tıpkı benim canım arkadasımın beni düşünerek elinde kalan ürünleri göndermesi gibi sizler de hamile kalmak isteyen diger arkadaslarıma belki birer vesile olursunuz...kimbilir belki göndereceginiz bi ovulasyon testini bile alamayan insanlar vardır.haydi birleşelim..söz veriyorum kendi adıma,bende eger birgün hamile kalırsam ve elimde kullanmaya fırsatımın olmadıgı gebelikle ilgili birşeyler olursa seve seve gönderecegim....

2. 8 Haziran 2010
  3. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar guzel bır konuya el atmıssın cnm

4. 8 Haziran 2010
  5. ugurboncugum

ugurboncugum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    101
    hayırlı olsun cnm topıgın umarım güzel seylere vesıle olcak :Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

6. 6 Temmuz 2010
  7. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar teşekkür ederim..pek talep olmadı ama olsun..belki 1 tane bile olsa olur...
    hadi kızlar yok mu hiç tüp bebek tedavisinden,aşılamadan falan igneleri kalan onlara gerek duymadan hamile oldugunu ögrenenler oluyor elimde igneler kaldı diyen çok duydum...ovulasyon testi,gebelik testi ne varsa yardımlaşabilirnizi canlar.

8. 6 Temmuz 2010
  9. aleyna84

aleyna84 ya mücib Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    derin cok güzel bişe yapmışsın hayırlı olsun

ıNŞALLAH güzel şeylere vesile olcak ben inanıyorum