Hayır gelir mi bundan bana, hayırsız erkek nasıl olur?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU1 tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar özet geçicem. evlenmeyi düşündüğümüz erkek arkadaşımla telefon kullanmıyoruz. msn de konuşuyoruz sadece. ayrı şehirlerdeyiz.bu böyle arada bir msn e de gelmez iki gün haber alamadığım olur. merak ettiğimi bildiği halde haber vermez. der ki özgür yetiştim ben alışmaya çalışıyorum bilmem ne...ne yapsam beni bırakmıyorsun der bir de. sanırım beni sınıyor. yani evlenince de aynı şeyleri yapacak ve diyecek ki bana, sen beni böyle tanımıştın zaten...evlenilir mi bu adamla kızlar fikirlerinize ihtiyacım var...benneyaptımki

2. 12 Nisan 2009
  3. chantyclarie

chantyclarie Guest

neden telefon kullanmıyor anlamadım
    özgür yetişmiş olması habersiz bırakmaya gerekçe değil
    bana baya tuhaf geldi ilişkiniz

4. 12 Nisan 2009
  5. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    değişik bi ilişkiniz varmışCADIARZU
    neden telefon kullanmıyorsunuz anlamadım?işi olduğu her zaman seni msnde bulamayacağı için haber vermiyor olabilir.gerçi çevrimdışı ileti özelliği var o ayrı konu.
    alışmaya çalışmakla alakasınıda anlayamadım.
    bu adamdan sana koca olurmu bilmem ama böyle tuhaf bi ilişkiyi kabullendiğine göre senin evlilik ve eşten beklentilerini de sorgulamak gerekir.

6. 12 Nisan 2009
  7. EU1

EU1 Guest

kendi işini yapıyordu iflas ettiğini söyledi. yeni iş kurdu. işini oturtmaya çalışıyormuş. ben kafasında olunca çalışamıyormuş gibi şeyler söyledi bana. sanırım tasarrufa da girdi. faturalar yüzünden benimle konuşmadığını da düşünüyorum. ne olursa olsun dedeler, çocuklar cep teli kullanıyor. bu devirde böyle bir kısıtlamaya gitmesi bile ayrılmak için yeter sebep belki de...

8. 12 Nisan 2009
  9. Boswer

Boswer Annemi çok özledimm Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Telefon niye kullanmıyorsunuz.Birde ayrı şehirlerdesiniz ilginç geldi bana. :uhm:

10. 12 Nisan 2009
  11. purplem

purplem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    böyle değil evlilik sevgili durumu bile olmaz.
    ne demek telefon kullanmıyor.
    birbirinizin sesini duymak için fırsat yaratıyor olmanız gereken bir dönem
    değişik bir ilişki tarzı

12. 12 Nisan 2009
  13. EU1

EU1 Guest

aslında kabullenmek değil canım. sadece içimde en ufak bir şüphe kalsın istemiyorum ayrılık kararını verdiğimde. yoksa benim de hiç hoşuma giden şeyler değil, duyduğum gördüğüm şeyler değil, kendime değer bulduğum şeyler değil...

14. 12 Nisan 2009
  15. chantyclarie

chantyclarie Guest

canım ya inan bana hiç inandırıcı gelmedi bu sebepler
    ne kadar sürede bir görüşüyosunuz
    çevresini arkadaş ortamını ailesini falan tanıyo musun

16. 12 Nisan 2009
  17. EU1

EU1 Guest

of ya canım baştan saçma zaten her şey... ama bişeyler de hissettiğim için kesip atamıyorum. direniyorum. belki diyorum. çaba gösteriyorum. bitirdiğimde içimde pişmanlık kalmasın istiyorum

18. 12 Nisan 2009
  19. Boswer

Boswer Annemi çok özledimm Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    En azından düşünmek için bile yeterli..
    Öğrenciler bile çalşmadığı halde sevgilisini sık sık arıyabiliyorsa düşünmelisin.Hem ekonomik konuşma tariferi var çoğu oparatörlerde.Seninle olunca işine konsantre olamıyorsa nasıl evlenecek.Ozaman ayrı evlerdemi yaşıyacaksınız.