Hayit tohumu kullananlarn ve adeti dzene girenlerin paylam alan

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve YESIMMM24 tarafından 7 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : YESIMMM24
  1. YESIMMM24

YESIMMM24 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ARKADASLAR HAYIT TOHUMU ADACAYI ICEREK ADETLERI DUZENE GOREN ARKADASLAR VARMI YADA KULLANIP ISE YARAMADI DIYECEK OLAN :1closedeyes:

2. 7 Mayıs 2008
  3. surmener

surmener Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bende merak ediyorum. Kullanmaya yeni başladım ama ne kadar işe yarayack bılemiyorum.

4. 7 Mayıs 2008
  5. sultan49

sultan49 ben geldim :) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben geçen ay adaçayı içtim ama adetim gene geç geliyıor fakeden bişey olmadı ben analamdım

6. 7 Mayıs 2008
  7. YESIMMM24

YESIMMM24 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklisin canim ya ben bu ay kullanmadigim sey kalmadi adetlenemedim 1 ayda hemen etkisini gormek te biraz mucize beklemek gibi ama goguslerim dokununca aciyor artik adetlenmek icin herseyi yaptim cunkuha adetlendim ha adetlencem gibi hissediyorum kac haftadirda goguslerim aciyor ama gelmiyor bu ay yumurtladim akintisi geldi ama adetim gelmiyor 1 hafta gec yumurtalamistim acaba bir hafta gec adet olacak olabilirmiyim gecen gun ucuz bir tane idrar testi aldim gebelik falan varmi diye yok cikti nedense teste guvendim yine adet olamadim dedim ama o kadar cok sey kullandimki hala gelmedi beni korkutan goguslerimin dokununca acimasi arada bir sanci girmesi suphe ediyor insan bazen ama olsa test mutlaka gosterirdi heralde umitlenmek istemedim kesinde yoktur ama yumurtladim bu ay adetlenmem lazim yani bir fikri olan varmi

8. 7 Mayıs 2008
  9. karçiçexgxi

karçiçexgxi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayıt tohumunun 3 ile 6 ay arasında etki ettiğini biliyorum.önceden gonophene mi vardı puregon mu.benim babaannemin 7 yıl çocuğu olmamış. köyde bir ara ebesi varmış bir ilaç yapmış babaannem 1 yıl çok düzenli kullanmış o ilacı. babam giller 8 kardeş.aralarında birer ve ikişer yaş olan 5 amcam 2 halam var.işte kızlar sıkı durun o ilaç hayıt tohumuymuş.bunun yanısıra [onlar dağ çayı diyor.bu da ada çayının bir çeşidi]adaçayı da içmiş bol bol.

10. 8 Mayıs 2008
  11. YESIMMM24

YESIMMM24 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hadi Ya Ciddimisin Kar Cicegi Ne Guzel Valla Insallah Butun Arkadaslarimiza Yarar Insallah Ben Ne Yapsam Kizlar Ya Yukari Yazdim Bakin Bir Adetlenmek Icin Devam Mi Etsem Calismaya Korkuyorumda Ya Hamilelik Varsa Diye Adetlenecek Gibi Arilarim Oluyor Hafif Hafif Ama Olmuyor Akintim Oluyor Bazen Delurucem Adetlenmek Icin 2 Demet Maydonuzu Yedim Bir Suru Sey Yedim Yok Anacim Olamiyorum Eger Hamileysem Duserse Cok Uzulurum Kac Zamandan Beri Olsun Istiyorum Zaten Ama Degilimdir Diye Kafama Koydum Ya Varsa Diyorum

12. 8 Mayıs 2008
  13. Gxoxzek

Gxoxzek içindeki öküze ohaa de Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aaaaaaaaaaaa süperrmişşş bendee deniycemm hayıt tohumuu vee adaçayınıı inşallahh bu senee hamilee olmayan kalmazz acabaa ikisini birden içsekk yan etkisi olurmuu

14. 8 Mayıs 2008
  15. Gxoxzek

Gxoxzek içindeki öküze ohaa de Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kaynamış suyamı atıyonuzz yoksaa suylaa berabermii kaynatıyorsunuzzz

16. 8 Mayıs 2008
  17. benkibele

benkibele Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sultancım denemeye devam et. ilk ay benim de oyle olmustu. hatta cok gec gelmisti. ama sonraki ay erken yumurtladım. denemeye devam. haberdar et.

18. 8 Mayıs 2008
  19. YESIMMM24

YESIMMM24 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 3 Gun Geldi Benden Canim Belki Bazilarinda Degisik Oluyor Olabilir