Hayit tohumu ve hormon ilaci?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve xhxuxzxuxnx tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

4 Eylül 2009
    Konu Sahibi : xhxuxzxuxnx
  1. xhxuxzxuxnx

xhxuxzxuxnx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaslar , regl olamadigim icin hormon ilaci aliyorum, benim sorum hayit tohumuna baslamak istiyorum ama ikisini birlikte alsammi almasammi? eger hormon ilacimi alirsam hayit tohumunun ise yarayip yaramadigini anlamayabilirim cünkü onunla adet oluyorum sadece, almazsam olmuyorum ne yapsam acaba ne dersiniz?CADIARZU

2. 4 Eylül 2009
  3. xhxuxzxuxnx

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bi fikri olan yokmu?

4. 4 Eylül 2009
  5. __Mine__

__Mine__ Guest

Canım benim de hormon problemim var. Doktor doğum kontrol hapı verdi ve daha sonra hormon ilacı verecekti ama ben kullanmamayı tercih ettim.. Hayıt tohumu aldım onu içiyorum günde 2 defa. Daha yeni oldu başlayalı.. ınşallah faydasını görürüm de paylaşırım burda sizlerle :) ıkisini birden alsan bir sorun olmaz sanıyorum çünkü birkaç arkadaşın doktoru söylemişti devam edebilirsiniz zarar vermez diye.. Bitki sonuçta :)

6. 4 Eylül 2009
  7. mculfaci

mculfaci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb canım adet düzensizliği ve bununla ilgili bir cok hastalıga cevap veren bir bitki var ben kullanıyorum her kadının kullanması gereken ve hıc adet olmayan kızların bıle adet olmasını saglayan bır bitki <CıVAN PERÇEMı >çay gıbı gunde 2 bardak içebilirsin 1 ay boyunca her gun içildiğinde düzene giriyormus..istersen incele
    CİVAN PERÇEMİ

8. 4 Eylül 2009
  9. xhxuxzxuxnx

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim cok tesekkür ederim , ama benim demek istedigim ilacla regl olcam , peki bitkinin fayda edip etmedigini nerden anlicam ?
    insallah sanada bir cözüm olura.s.

tesekkür ederim canim saola.s.

10. 5 Eylül 2009
  11. mculfaci

mculfaci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet ikisini bir alırsan hangısının fayda ettıgını anlayamazsın ama bitkilerin bu konuda cok faydası var aslında önce bıtkısel olarak denesen olmazmı 2-3 ay denesen baktın olmuyo sonra ilaca baslarsın..

12. 5 Eylül 2009
  13. __Mine__

__Mine__ Guest

Evet ben de aynı şekilde düşünüyorum.. Hatta uyguluyorum.:) Yıllarca ilaç kullanıp da sonuç alamayan, sadece birkaç ay bitki kullanıp regl olan, hatta hamile bile kalabilen arkadaşlarımız var.. :) Onlarla bi iletişime geç istersen. Ama tabii herkesin bünyesi aynı olacak diye birşey yok, etkileri de farklı oluyor haliyle... :)

14. 5 Eylül 2009
  15. xhxuxzxuxnx

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

öyle yapicam galiba CADIARZU ben zaten senelerdir hormon hapiyla regl oluyorum, olmazsa yine dönerim ilacima napimfisfisfis

16. 6 Eylül 2009
  17. eylulbahar

eylulbahar bahar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    pıyasada viteks olatak satılan ballı hayıt alan kullanan varmı?
    fsh hormonunu dusuruyormuş?
    acaba hayıt tohumu almak mı daha ıı?
    kullanan varmı arkadaslar?