hayıt tohumunun mucizesiiiiii

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve konya tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

9 Nisan 2009
    Konu Sahibi : konya
  1. konya

konya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlaar bu hayıt ı o kadar cok duydum kııı ve bıraz ınternette arastırma yaptıgımda gercekten olumlu seyler ogrendıım kullananınız varmıı ben kullanmaya basladım ama ne zaman bırakmam gerektıgını bılmıyorum kullananlar varsa yardımcı olun lutfen ve kullanıp fayda gorenler yada hıcbır faydasını gormeyenler hadı tecrubelerınızı paylasınhihoyyyt

2. 10 Nisan 2009
  3. had

had Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben kullanıyorum.bence faydası oldu.benim yumurta oluşumum olmuyordu.ama bu ay 24mm olan yumurtam vardı.yani anlayacağın doktorumda bende şaşırdık.klomen kullandım hiç etki etmedi.hayıt tohumu iyi geldi diye düşünüyorum.bildiğim kadarıyla 3 ay kullanmak gerek.

4. 10 Nisan 2009
  5. konya

konya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım anladım daa yanı adet oluncaya kadarmı ıcecez bunu sen ne zamana kadar ıcıyosun adet oluncaya kadarmıı yoksa yumurtlamaya baslayıncaya kadarmıı canııım bıde bunu soylersen super olaccak

6. 10 Nisan 2009
  7. had

had Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım valla ne zamana kadar içilir nasıl olur bilmiyorum.ne zaman başladığımı hatırlamıyorum.yaklaşık bir aydır kullanıyorum.sadece 3 ay kullanılması gerektiğini bir yerde okumuştum.istersen araştır sana yanlış bilgi vermek istemem.kolay gelsin.

8. 11 Nisan 2009
  9. konya

konya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkkur ederım canım ben bebek ıcın ugrasıyorumda hanı bazı bıtkıler eger gebelık varsa kullanılmaması gerekıyo yaa ondan merak ettım olur yaa hamıle falan olursam ve ıcmeye devam edersem olumsuz bıseyler olur dıye korkuyorum ondan merak ettım ama yınede cok saol sende bebek dusunuyosun galıba

10. 11 Nisan 2009
  11. melikesevgi

melikesevgi Guest

merhaba nasıl kullanılıyor bu hayıt tohumu banadasöylermisiniz

12. 11 Nisan 2009
  13. konya

konya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bunu aktardan alıyosun sabah aksam adetının ılk gunu baslıyosun cay gıbı demle sabah aksam ıc o kadar ama ne zaman ıcılmemesı gerekıyor bılmıyorum

14. 11 Nisan 2009
  15. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    adetin 2ci günü başlasak olmuyormu benim bugün 1ci günüm sabah almayı düşünüyorum ada çayıyla beraber zararı olurmu bilginiz varmı

16. 12 Nisan 2009
  17. konya

konya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vallaha canım ne desem bos bılemıyorum ama bence hemen basla 1 2 gun cok onemlı olmaz ama ne zaman bırakılması gerekıyor o onemlı yanı bebek dusunuyosan hamılelık olayında rısklı olabılır ben bı onu ogrenemedım ogrenırsen haber ver canım

18. 12 Nisan 2009
  19. meral_83

meral_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar hayıtı ben 2 ay boyunca hiç durmaksızın kullandım ve Allaha çok şükür bende işe yaradı ve şu anda 2 hafta oldu doğum yapalı Rabbim bu güzel duyguyu sizlerede nasip etsin inşallah:) ben hiç durmadan içtim aktarcı bişey olmayacağını söylemişti bana hamile kaldığımı öğrenince bıraktım tabi çay gibi demleyip içtim..sizler için hep duacıyım inşallah hayırlı zamanda kucaklarınıza alırsınız bebeğinizi...