Hayıt ve soğan suyu

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve melser_ak tarafından 19 Nisan 2010 başlatılmıştır.

19 Nisan 2010
    Konu Sahibi : melser_ak
  1. melser_ak

melser_ak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    senağlama ben 2 veya 3 ayda bir adet oluyorum benim gibi aynı sorunu yaşayıp hayıt tohumu veya soğan suyu ile sorunu ortadan kaldıran varmı??????????

2. 21 Nisan 2010
  3. cemile_84

cemile_84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşım hayıt tohumu ne ben bilmiyorum

4. 21 Nisan 2010
  5. melser_ak

melser_ak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Hayıt Tohumunun Kadınlar Üzerindeki Etkileri :

* Hayıt otu hipofiz bezini tetikleyerek kadınlık hormonlarının dengeler. Kadınlık hormonlarını doğal yöntemlerle dengelediği için,yan etkisi yoktur. Sentetik hormon tedavisi gören kadınlarda ise yan etkiler görülebiliyor.
    * Hayıt tohumu, adet stresi ve adet gerginliğine iyi geliyor. Hayıt tohumu , bu tür sorunu olan kadınlarda 2 hafta içinde etkisini gösteriyor. Daha iyi sonuç alabilmek için 3 ay kullanmak gerekiyor.
    * Hayıt tohumu adet düzensizliklerini giderir. Kanamanın az veya çok olması, kanamanın ağır veya sancılı geçmesini düzelterek , düzene koyar.
    * Hayıt tohumu, aynı zamanda hem kadınlarda cinsel istek arttırıcı, hem de cinsel istek azaltıcı özelliğe sahiptir. Yani, cinselliğiniz çok fazla ise azaltır, az ise isteği çoğaltır.
    * Hayıt tohumu, yumurtlama periyodunu düzenler, hamile kalma şansının artırır.
    * Hayıt tohumu, doğum kontrol hapı kullanımına son verildikten sonra vücudun tekrar doğal dengesine kavuşmasına yardımcı olur.
    * Hayıt tohumu, hem erkeklerde hem de kadınlardaki hormon dengesizliğinden kaynaklanan kıllanma (tüylenme) ve sivilceler için de tedavi edici özelliğe sahiptir.
    * Doğumdan sonraki ilk 2 hafta içinde, hayıt meyvesi alındığında, anne sütü belirgin derece de artar
    mış mış

6. 25 Nisan 2010
  7. ecemnurr

ecemnurr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Hayıt tohumunun ballı karışımını kullanmıştım ben. Ama prolaktin hormonunu dengelesin diye. ışe yaramıştı. Tahlillerimde prolaktinim normal değerler arasındaydı.

8. 26 Nisan 2010
  9. pusula11

pusula11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nasıl kullanıyor canım.

10. 28 Nisan 2010
  11. serpil02507

serpil02507 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    kızlar ben soğan suyunu 13 gün kullandım adetlerim 28 29 30 günde olurken 3 aydır 26 günde oluyorum bugün adet oldum şimdi hayır çayı içiyorum :))