Hayvanlara yapılan ezıyetler

Konusu 'Evcil Hayvanlar' forumundadır ve kocasinatapiyo tarafından 9 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : kocasinatapiyo
  1. kocasinatapiyo

kocasinatapiyo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Evet arkdaslar benımde derdım bu dayanamıyorum hıc bır hayvanın ezıyet görmesıne hor görülmesne onları çok sevıyorum bılıyormusunuz haberlerde ınternette orada burada gördüğum bazı haberlerden duydugum cumlelerden dolayı su hayvanlara ypılan ezıyetlerden dolayı ınsanlıgımdan zaman zaman nefret edıyorum kıyamıyorum onların ağlamasına hele o duygulu gözlerı yokmu benı benden alıyo keske ımkanım olsada hepsını evımde beslesem kedısını köpeğini kusunu butun hepsını o hayvanlara hor gözle bakan onları döven canını yakan ınsancıklar varya sözum onlara dılerım kı o hayvanların durumundan beş beter olsunlar konumu okuyan tum arkdaslarım çok tessekkur ederım çok teşşekkurler

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Ağustos 2009
  2. 9 Ağustos 2009
  3. kocasinatapiyo

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    vay be 18 sefer okunmuş bır tane yorum yapılmamıs çok teşşekkur ederım çoooka.s.duymak istedıklerımı bırakın duymak istemedıklerımı bıle duyamamak çok kırıcı

4. 9 Ağustos 2009
  5. Verite

Verite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Hayvanları sevmeyeni ben de sevmem :KK43:
    Unutmayın ki dünya bize ait değil, biz dünyaya aitiz.
    Onların doğalarına müdahele hakkımız hiç yoktu insanlık olarak.
    Şimdi sokakta avlanamadıkları için, doğalarından koparıldığı için, hepsi açlıktan hastalıktan kıvranıyor.
    Yazık onlara.

6. 9 Ağustos 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Malesef zaman öyle bir zaman olmus ki...hayvani birak bir cocuk bir insan bile insan muamelesi görmüyor arkadasim....

Hayvanlarla pek icli disli yasamayi sevmeyen biri olarak bende kesinlikle onlara yapilan siddeti kiniyorum...

Allah C.C. can tasiyan her varliga eziyet etmeyi günah kilmistir.....

8. 9 Ağustos 2009
  9. kocasinatapiyo

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    haklısın arkdasım her insan bıraz duyarlı olsa kapısına bır kap su yemek artıklarını koysa en azından bır kaç tanesı doyacak hadı bunu da gectım madem yemek wermıyorsun su wermeyıosun bır basını sewıp sefkatını göstermıyosun bagre kötu kötu bakma o insanların bakıslarındanda nefret edıyorum

10. 9 Ağustos 2009
  11. kocasinatapiyo

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    haklısın gülsum sultan içli dıslı olmaya bılırsın o senın tercıhın ama en azından zararda wermıyosun degılmı
    ya o zarar werenler nasıl can wrecekler :gitme:

12. 9 Ağustos 2009
  13. Verite

Verite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Bu cümleleri kedim kucağımdayken yazıyorum. Yazık bebeğim ölmek üzereydi onu sokakta bulduğumda.

Kedilere mama alıyorum 10 liaraya 2 kilo geliyor. Evin önünde yavrular var, yetişkin kediler de var. Pek köpek yok mahallede.

Bizim apartmandakiler ne derse beğenirsin "onlara mama verme alışıyorlar buraya!!!"

Nasıl bir sevgisizliktir bu Tanrım!

14. 9 Ağustos 2009
  15. kocasinatapiyo

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya insanlık işte ben buyuzden zaman zaman insanlıgımdan utanıyorum onun ağzı war dılı yokya gecengun bır barınagı ıncelıyordum netten bırtane kedının kafasına wurup gözlerını cıkartmıslar ya ben nasıl bu ınsanlara bed dua etmem nasıl etmem kı ya allah kedıcıgınee uuuuppppppppp uzunnn ömurler wersın inşallah arkdasım

16. 9 Ağustos 2009
  17. Verite

Verite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Teşekkürler canım. Onlar için yapabileceğimiz tek şey lanet etmek değil iyilik dilemektir. Tanrıdan iyilik diliyorum bu eziyetleri yapanlara.

18. 9 Ağustos 2009
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Iste buna bende cok kiziyorum canim...sevmek zorunda degil insan ama zarar vermek niye...

Bir defa Türkiyeye izine gittigimde...kücük olgan cocuklarinin kedilere tas attigni gördüm....allahin gücüne gitmesin...en sevmedigim hayvan kedidir nedense....ama yinede o cocuklarin güzelce bir kulagni cektim...bir daha görmeyim yoksa bende sizi tas yagmuruna tutarim..yazik günah degilmi yavrulari var dedim....Annelerinede söyledim...

Dedigim gibi sevmem...ama eziyet edildigni gördügüm vakit müdahale ederim....kesinlikle dayanamam