Hayvanseverler Lütfen Buraya - Soru ve Sorunlarını Paylaşın

Konusu 'Evcil Hayvanlar' forumundadır ve mavi29 tarafından 30 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Nisan 2007
    Konu Sahibi : mavi29
  1. mavi29

mavi29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Bu başlık altında evcillerin hakkında soru-sorunlarınızı, bilgilerini ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sohbete dönük konular ve mesajlar bu konuya yönlendirilecek olup, evcillerimiz hakkında ki soruların tek bir başık altında toplanması herkesin öğrenmesini kolaylaştıracaktır.

Hepimizin evcillerine uzun ömürler diler ve hoş sohbetler dilerim:asigim:

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Ağustos 2008
  2. 1 Mayıs 2007
  3. EU2

EU2 Guest

Selam mavicim benimde 5 tane kedim var (cindy,blinky,bilbo,bebiş,pity) ama daha önce köpek, kaplumbağ, güvercin, balık, tavuk...besledim. Hayvanları çok seviyorum ve onlara kötü muamele eden insanlardan nefret ediyorum. Atlara da hayranım ama at besleme şansım olmadı. Bence çok asil hayvanlar. Biraz bahsedersen sevinirim yani kaç tane hayvanın var, nasıl besliyosun, bakımlarını nasıl yapıyosun...vs

4. 1 Mayıs 2007
  5. tulip

tulip Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayvanları çok severim ama şu an sadece japon balığım var beslediğim.tüm vaktimi kızıma ayırmayı tercih ediyorum ve tabi bazı hayvanları evde beslemek çok zor.Birde ben beslediğim hayvanları çok sahipleniyorum ve onlarda birgün ölüyorlar ben resmen yıkılıyorum kızım büyüyene kadar hayvan beslememe kararı aldım.kesinlikle hayvanları çok seviyorum beslemesemde hayvanlara kötü davranan ,nsanlardanda nefret ediyorum.

6. 1 Mayıs 2007
  7. dotasardita

dotasardita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    Bir sürü kedim, sivas kangalım, su kaplumbağam oldu. En sonunda ise bir tibet spanieli - pekiznez karışımı şirin mi şirin bir kızım var yılbaşından beri.... Canım benim o kadar seviyorum ki onu anlatamam sizlere ve ancak yaşayanlar bilir bunu.... Mükemmel bir duygu......

8. 1 Mayıs 2007
  9. jasmine

jasmine Yüksek Melankoli Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mavi29 yanında işe başlayabilrimiim???Bi insanın o kadar çok hayvanı olsa daha ne isterkiiiii:sm_confused:

apartmanda yaşadığımız için köpek isteğimi hep erteledim.Onun yerine tavşan aldım.kocaman oldu gözleri kırmızı kırmızı büyüdü her yeri yemeğe başladı verdik.daha sonra bin zahmet annemi ikna edip bi golden aldım,oda 1 ay sonunda öldü.hastaymış meğersem.Şimdi bi golden gördüğüm zaman içim acıyor:çok üzgünüm:

Paşamın acısı azda olsa hafiflediği zaman alıcam bir daha.Bana verdiği mutluluk tarif edilmezdi:1yes2:

10. 1 Mayıs 2007
  11. mavi29

mavi29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tulip cim kızın büyüyene kadar hayvan beslememe kararına üzüldüm çünkü çocuklar hayvanlarla büyüdüklerinde daha uysal ve cana yakın çocuklar oluyolar.benim k9 cinsi bir kurt köpeğim var kızım ne zaman ortalıktan kaybolsa onu kulübenin içinde bulurdum.bence sende bakabileceğim bir hayvanı kızınla birlikte büyütmelisin

12. 1 Mayıs 2007
  13. mavi29

mavi29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    beyhan banu cum bu kadar hayvana bakmak kolay olmuyor tabi.benim en büyük hayalimdi bakabileceğim kadar hayvanı bi arada tutmak en sonunda eşiminde desteğiyle bi yer aldık.ve hepsine orada bakıyorum.köpek tavşan güvercin sülün keklik kedi ve atlar orda.atlarım arap ve ingiliz.hepside koşan atlar.biz orayı herkese açtık.özellikle çocuklara gelip atlara biniyolar.ben çok mutlu oluyorum.kızım zaten hep onların üstünde.en kısa zamanda resimleride ekleyeceğim buraya

14. 1 Mayıs 2007
  15. mavi29

mavi29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aaaa balıklarımı unutmuşum onlarada evde bakıyorum.yarım tonluk bi akvaryumum var.akşam oldumu karşısına geçiyorum.beni çok dinlendiriyor.:KK46:

16. 2 Mayıs 2007
  17. EU2

EU2 Guest

İmrendim doğrusu sana. Harika bir iş yapmışsın tebrik ediyorum. Benimde en büyük hayalim bakıma muhtaç hayvanları toplayabileceğim bir yer sahibi olmak. Sokaklarda bakımsız, aç ve hasta dolaşan kedi köpekleri görünce içim sızlıyor keşke yardım edebilsem diye :KK43:((( Tek yapabildiğim yiyecek ve su vermek :KK43:((

18. 2 Mayıs 2007
  19. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Hayvan sevmeyen insan sevmez derler ne mutlu size ki evinizde bakma imkanınız var.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.