Hazır gelinlikmi diktirme gelinlikmi?

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve gyirmibes tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

30 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gyirmibes
  1. gyirmibes

gyirmibes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar selam.. temmuz18 de düğünüm var gelilik diktirsemmi yoksa hazır mı alsam? karar veremedim.. bi yardımcı olurmusunuz.

2. 30 Nisan 2010
  3. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım öncelikle hayırlı olsun,
    Diktirenlerin pek çoğu kalite yerlere diktirenler hariç hüsrana uğradı,
    Oldum olası diktirme işinden nefret ederim, çünki yapı itibariyle olmamış diyemem, beğenmedim diyemem ve yeniden yapın diyemem...
    Bir kerede bir şeyden hevesim kaçtımı o şey bana zevk vermez,
    Ben gelinliğimi gördüm beğendim, üzerime giyincede şahane durdu ve içim pırpır etti, işte bu dedim..
    Hatta başka gelinlik içime sinmeyecek diye düğünden 4-5 ay önce almıştık gelinliğimi çünki tesadüfen karşıma çıktı ve bayıldık hepimiz,
    Dilerim sende içine çok sinen bir gelinliği mutlulukla giyersin.

4. 30 Nisan 2010
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ben nette gördugum bir modeli fotografını götürüp diktirdim ama moda evinde nette gördugum cogu modelin birebir aynısı vardı ben şanslıyım bu konuda sanırım 1 provayla bekledigimden guzel bir gelinlik giydim tabi 1 provaydı ama yaklaşık 5 defa gidip dikim aşamasını takip ettim kumas ve danteli geldiginde beni aradılar gidip baktım onay vermeden baslamadılar tek sıkıntım onlar taş ekleyelim diye inat ettiler biraz ben baskın çıktım ekletmedim guclubacismile ama çok iyi araştırmalısın hüsrana uğrayan çok kişi var bu konuda bzende fiziklerine uymadıgı halde o modelde diretenler diktirdik ama olmadı diyorlar bunada dikkat etmek lazım

6. 30 Nisan 2010
  7. sebbnemm

sebbnemm umutlarbaskabaharakaldı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cnm ben hazır aldım nişanda olsun kınada olsun bütün kıyafetlerim hazır. diktirmeyle hem vakit kaybetmek istemedim hemde istediğim gibi dikilemeyeceğinden şüphe ettiim . hazır gelinliği denedim 1 hafta sonra boy provasına çağırdılar kısmetse 1 hafta içinde alıcam diktirdiğin zaman hep provaya gitmen gerekecek ve kontrol etmen gerekecek sana hazırı tavsiye ederim cnm

birde beğeneceğin gelinlik ünlü bir modacının olucak aynı kaliteyi yakalayamazlar gibi geliyor

8. 1 Mayıs 2010
  9. zeyyneep

zeyyneep Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Bu iş biraz şans işi. Yani gelinliği dikecek terzinin işini çok iyi biliyorsan ve kendinden olmadığın kadar terziden eminsen (-ki bu pek mümkün olmuyor) olabilir.

Ama en risksiz olanı hazır gelinlik beğenmek ve sadece vücut ölçülerine göre ayarlatmak.

Diktirmede iş sadece internetten model beğenmekle bitmiyor. Kumaşı, küpürü, taşı, pulu, duvağı... hepsi ayrı ayrı sorun. Uğraşırım, yaptırırım, vaktim bol diyorsan düşünme git istediğin modeli diktir.

10. 2 Mayıs 2010
  11. milkie

milkie 24 Ekim Gelini :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kaliteli ve güvenilir bir moda evi bulmak lazım özel dikimler için... Heryer istediğimiz modeli aynı şekilde dikemeyebilir.. Gelinlik olayını riske atmamak lazım :/

12. 2 Mayıs 2010
  13. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    şimdiiii benim gibi seçici biriysen diktir yok ben o kadar ayrıntılı düşünmem herşeyi beğenen biriyim diyosan hazır al

14. 3 Mayıs 2010
  15. umran80

umran80 Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    bizde kararsızız hazırmı dikimmi hazır olacak galiba.

16. 3 Mayıs 2010
  17. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    kaydirigubbakcemile5 bende hazır almanı tavsiye ederim.

18. 4 Mayıs 2010
  19. gyirmibes

gyirmibes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok saolun kızlar ya... şebnemcim sen bursadasın nereden alıyorsun gelinliğini.. biz inegölde gezerken nişanlımla bi kuyumcuya girdik yan tarafı gelinlikçiydi orada çok güzel modeller gördüük. sanırım bende oradan alıcam... ama sendende akıl alayım tatlım... bende sevibade gibi olmadı yeniden yap diyemeyenlerdenim.. ondan hazır alıcam sanırım..