Hazır Yorgan ve Yastık Tavsiyeleriniz Nelerdir?

Konusu 'Ev Tekstili ve Mefruşat' forumundadır ve SPOTAMYA tarafından 20 Aralık 2008 başlatılmıştır.

20 Aralık 2008
    Konu Sahibi : SPOTAMYA
  1. SPOTAMYA

SPOTAMYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    78
    Siteye yeni üye oldum tecrübelerinizi yazmanızdan çok şey öğrendim ve öğreneceğime inanıyorum.Henüz ufukta bişey yok ama başladım yavaştan bişeyler almaya hazır yorgan ve yastık almayı düşünüyorum ama markasına kaz tüyümü, naturelmi yoksa microfibermi olsun karar veremiyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum. tşk

2. 21 Aralık 2008
  3. burcucello

burcucello Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yastık ve yorgan sornussun ama ben bi de yatağı ekliyim. su andaki yatagım visko ben boyle bi rahatlık gormedim.. fiyat tuzlu olsada sonuna kadar hak ediyor. tabiiki yastık visko.deliksiz uyku ve agrısız uyanmak için tavsiyem

4. 21 Aralık 2008
  5. elifsever

elifsever Canım Kızım Irmak'ım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım ben anamızın babamızın bildiği uyku setlerinden aldım elyaf.zaten yıllarca evde kullandık hiç bi sorun yaşamadık.7 kiloluk makina oluncada atıyosun makinaya foşur foşur yıkanıyo

6. 21 Aralık 2008
  7. nastasia

nastasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    292
    Ödül Puanları:
    163
    ben uyku seti almak istemiyorum, onun yerine beyaz weya renkli yorganlar onlardan istiyorum, çok güsel nevresimler var, uyku setiniin yorganına geçirsem onları uyku setinin mantığı kalmıyor, ayrıca desenleri bazen birbirnine karışıyor... o yüzden düz tek renk almayı düşünüyorum yorganımı:)))) ama bi tane uyku seti alırım belki kararsızım??? hangi marka yorgan alacağı mı bilmioyrum... hazır yün yorganlar sağlıklı diye duydum ve de kışlık için iyiymiş sıcak tutuyormuş... ama bilmioyurm... bende yardım bekliyorum... hangi marka ne almalı...

8. 17 Şubat 2009
  9. songa84

songa84 BARBİ BEBEK NİŞANLANDI ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    güzelim ben yorganımı taç aldım.mikrofiberler daha kaliteli dedi satan yer.ama aklında olsun naturellerde indirim var taç da.bir de istikbelde indiim varmış yorganlarda.

10. 21 Ekim 2009
  11. gules84

gules84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Kaz tüyü tavsiye ederim canım.Çeyizime alcağım inşallah

12. 21 Ekim 2009
  13. tomurcukceylan

tomurcukceylan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben ve yakı bır arkadasım gıttık Taç'dan aldık hepsini.Kendimize 1 kaz tüyü yorgan 4 kaz tüyü yastık+ 2 cif kişilik yorgan 2 tek kişilik natural yorgan+bunlar içinde normal silikon yastık aldık...inş kullanıslı olurlar...

14. 1 Kasım 2009
  15. gules84

gules84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    kaz tüyü alacaksanız eğer fazla para vermeyin.Aslında daha uygun veren yerler var.İnternetden araştırın derim.

16. 1 Kasım 2009
  17. huuulya

huuulya küçücüğüm herşeyim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bek de kaztüyü yorgan ve yastık kullanıyorum yumuşacık çok rahat, bellonadan almıştım %40 indirim vardı çok ucuza gelmişti
    almak isteyenler olursa dikkat etsin 2 türlü oluyor, sırt tüyü yada gıdık tüyü ağırlıklı oluyor, sırt tüyü sert oluyor, nasıl desem daha kalın ve uçları oluyor sert sert çıkıyor yastığın yorganın içinden, gıdık tüyü olanlar daha pahalı ama daha iyi

18. 1 Kasım 2009
  19. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar bu kaz tüyü yastıkların, yorganların temizliği nasıl oluyor?
    :uhm: