haziran 2009 anneleri hangi oyuncaklarla oynuyor bebişler?

Konusu 'Haziran Anneleri' forumundadır ve yas23 tarafından 13 Şubat 2010 başlatılmıştır.

13 Şubat 2010
    Konu Sahibi : yas23
  1. yas23

yas23 minik aşkım yiğidoşum. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar merhaba, bebişlerimiz aynı aylarda olduğu için sevdiği oyuncakları paylaşalım mı. Böylelikle bizde ona göre oyuncak seçimi yapabiliriz. Yeni oyuncaklar almak istiyorum ama karar veremiyorum hangisini sever diye?

2. 13 Şubat 2010
  3. ela26

ela26 annesinin küçük meleği Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benim kızım genelde peluş oyuncalara bayılıyo ama vermek istemiyorum ağzına götürüyo diye bide iç içe gecen kutuları var onlardan kule yapıyoz hacı yatmazı var ona halka geçiriyoz tai benim yardımımla ne bulduysa ağzına soktuğu için bilinçli oynamıyo onun için yaşından sonra almıyı düşünüyorum oyuncak olan çıngırakları felan var onlar yetiyoo suan eğitici oyuncaklar daha mantılı geliyo ilk arabam almak istiyordum yürüteç var gerek yok deiyorum ama belki alırız kullanan arkadaşlar ver mııı

4. 13 Şubat 2010
  5. filiz_111

filiz_111 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    148
    fisher price konuşan köpek bizim oğlan çok seviyo tavsiye ederim tatlım

6. 13 Şubat 2010
  7. yas23

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende düşünüyorum canım almayı kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim. Benim oğluş 3 tekerleklli bisikletler var (bizim değil) ona bayılıyor ayağıyla pedala falan vuruyor ben sürdürüyorum üstünde acaip hoşuna gidiyor. Tabi bizim bebeklerimizin bunu kullanmasına daha var.

8. 13 Şubat 2010
  9. yas23

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Olabilir canım başka bi yerde daha okudum bu oyuncağı. Kendi kendine oynayabiliyor mu?

10. 13 Şubat 2010
  11. drmumine

drmumine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok güzel bi topik olmuş, vallaa, ben çok meraklıyım, bi sepet oldu oyuncağı ama o daha çok tesbih, kablo gibi şeylerle oynamayı seviyo, yürüteçe biniyo, balona bayılıyo, küçük arabaların da tekerini döndürmeyi seviyo.
    fisher priceın köpeğini ben de alıcam, ama dişi çıksın da diş hediyesi olsun diye bekliyorum.

çıngıraklarla oynuyo, ama benim kızımda pek öyle bişeyleri ağzına götürme huyu yok, ne bulduysa sallamaya meraklı, çok olsa hafif bi yalıyo o kada, o yüzden peluş oyuncaklar pek sorun olmuyo bize

12. 13 Şubat 2010
  13. boundary

boundary Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.002
    Ödül Puanları:
    238
    bende de fisher price ın köpeği var ama ağzına götürüyo e o elektronik olduğu için yıkayamıyorum.Bende şimdilik kaldırdım.Oyuncak olarak playgro playskool fisherprice ve infantinonun ürünlerini aldım.Benim bütçeme göre çok tuzlu oldular ama başka oyuncak vermeye de korkuyorum ne yapayım.

genelde çıngırak tarzı şeyler.ve peluş oyuncaklar onları ağzına alıyor yıkadım hepsini boyaları çıkmıyor özellikle dikkat ettim.Ama herşeyin üstünde yine çin malı yazıyor ama fabrikasyonu çindeymiş

14. 13 Şubat 2010
  15. marchandize

marchandize Benden iyisi yok :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    topık cok guzel olmus :))
    benım oglum aldıgımız oyuncaklarle pek ılgılenmıyor , işte arada gonlumuz olsun dıye :))
    nerde kablo nerde telefon nerde kumanda benım oglum orda :)))

16. 13 Şubat 2010
  17. SiremimS

SiremimS İremim~Eslemim Pro Üye

Beğenildi:
    1.279
    Ödül Puanları:
    213
    ilk arabam harika tavsiye ederim irem bayılıyor
    hem 2 amaçlı yürüteç gibide tutunup adım atabiliyor
    playskoll un uyku arkadaşımına
    emekleme arkadaşı şirin kanatlara bayılıyor ii oyalınıyor..
    bunların dışında penguen çıngırak,çıngıraklı top,balon,oyuncak telefon burger den almıştım aynası var tuş olarak tarak basıyorsun tırmıklar çıkıyor..
    bimden almıştım wilma bebekle ii oynuyorr saçları turuncu lunca dikkatini i çekiyor
    ve peluş oyuncaklarr ile oynuyor..
    hazırladığım materyal kartlarıylada güzel vakit geçiriyor
    kitap okur gibi eline alıyor dakikalarca bakıyor
    bunların dışındada pc nin tuşlarına,ıslak mendi paketiyle,kablo,kumandalarla ve bizim cep tellerimize saldırıyorrr :)

18. 14 Şubat 2010
  19. yas23

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Teşekkürler kızlar cevaplar için. Bizim bebiş de kumandalara bayılıyor. Ayrıca laptop ve mause hastası. Sonunda dayanamayıp mauseyi ona feda edip yıkayıp verdim. Kablosuyla falan çok güzel vakit geçiriyor. Ayrıca ben bi paket mandal aldım. Birde plastik kap onun içine koyuyorum kendince biraz vakit geçiriyor.