haziran ayında hamile kalmak isteyenler buyrun

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve n_hep gül tarafından 28 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : n_hep gül
  1. n_hep gül

n_hep gül Guest

ben bu ay çok kararlıyım kızlar hemen sizlerle paylaşıyorum neler yapıcaz her akşam yemekten sonra 1 adet karanfil iyi geliyormuş gebeliği kolaylaştırıyormuş,adetimin 12,14,16 günlerini değilde adet günümden başlayark 9.günden ihtibaren başlıycam çalışmalara geç yada erken çatlama olma olasılığına karşı yeni bişiler öğrenirsem buradayım tekrar hadi sizde gelin listemizi yapalım.bildiklerimizi paylaşırsak belki işe yarar inşallah

2. 28 Mayıs 2008
  3. cereneren

cereneren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım bende varım ve çok kararlıyım .paylaşalım herşeyi çörek otu bal karışımıda iyi geliyormuş.

4. 28 Mayıs 2008
  5. n_hep gül

n_hep gül Guest

tamam cerenercim sağol arkadaşımm hemen deniyorum buarada ben ateş ölçme yönteminide yapıyorum sende başla benim reglimin 4.günü bugün bitmek üzere ben ölçüyorum her sabah ta yalnız ateş yükselincemi ilişki olucak onu pek anlamadım bazıları ateş yükseldiğinde yumurtlama bitmiş demektir diyor anlamadım neyse yapıyorum işte yinede

6. 28 Mayıs 2008
  7. n_hep gül

n_hep gül Guest

birde ilişkiden sonra sakın kalkma yat 1 saat beline yastık koy yada ayaklarını havaya kaldır inşallah olur

8. 28 Mayıs 2008
  9. zeytingxoxzlxux

zeytingxoxzlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Bu ay bende varım , biraz daha erteleyeyim diye düşünüyordum ama istemeyip sonrada olmayan hanımları duydukça korku başladı bende . İlki de düşük olunca bu arada ben ballı çörek otlu tarçınlı karışımı hazırladım her gün çay kaşığı yiyorum he he

10. 28 Mayıs 2008
  11. zeytingxoxzlxux

zeytingxoxzlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Bu arada karanfil ne işe yarıyor ?

12. 28 Mayıs 2008
  13. cereneren

cereneren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hepgül Cüm Canim Benim Bende Adetimi Bekliyorum .en Son Regl Tarihim 21 Nisandi Hala Oladim .3 Gün Geçince Kan Testi Yaptirdim Negatif Napsam Acaba Pko Var Bende .test Tekrarlasammi Bilmiyorum .doktorami Gitsem Onuda Bilmiyorum Kafam Karişik .süt ürünleride Iyi Geliyormuş Birde Hamile Kalmaya .adaçayi Arkadaşim Var O çokiçerdi Ve şu An Hamile Inşallah Bize Hamile Kaliriz .fikrini Yazarsan Sevinirim Canim Napayimben şimdi.

14. 28 Mayıs 2008
  15. n_hep gül

n_hep gül Guest

cerenercim kan testi yaptır arkadaşım hcg yükseliyor ya orda çıkar bence hadi bakalım inşallah aramızda birince sen olursun

16. 28 Mayıs 2008
  17. cereneren

cereneren Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok Sağol Canim .inşallah Vardir Bebiş.yarin Sabah Yaptirayim Ozaman Kan Testini.olmasa Bile Bu Ay Umutluyuz Ve Birbirimize Yardim Edelim Canim Olurmu

18. 28 Mayıs 2008
  19. papatyaaaa

papatyaaaa şükürler olsun ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya bende haziranda istiyorum bende bendeee

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.