Haziran Aynda Aslama Yaptracaklar Burada Konualmm

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve cornelia35 tarafından 27 Mart 2009 başlatılmıştır.

27 Mart 2009
    Konu Sahibi : cornelia35
  1. cornelia35

cornelia35 HoŞGeLDiN BeBeĞiM.... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaslar dolu dolu 2yıllık ewliyim bu süre zarfında hiç korunmadık :1no2: ben de bı sorun yok eşimde morfolojı sorunu var ilk defa asılama denıcez :nazar: bakalım hakkımızda hayırlısı olsun morfolojık sorun olup da asılama da hamiş kalanlar varmıdır acaba? :uhm: adet olmayı beklıorum henuz daha asılama tedavısıne baslamadık bir nisanda adet olcam ve de baslıcaz tedavıye.kaydirigubbakcemile2. tedavılerımızde neler yasadık neler kullandık gelin paylaşalım olur mu kızlar beni yanlız bırakmayın biribirmizden haberlerımız olsun inş hepimiz bigün kavuşurum cennet kokulu meleklerımıze..:hihoyyyt:CüvCüv::KK46::ecrin_bebek::1hug:a.s.

Son düzenleme: 26 Ağustos 2009
  2. 28 Mart 2009
  3. angeeeeel87

angeeeeel87 RABBİMİN MUCİZESİ BERATIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    slm oncelıkle allah yardımcımız olsun bende nısan ayında asılama yaptıracagım esımde yuvarlak hucre sayısı fazla cıktı :KK43:.dr asılama dedı adetın 3.gunu gıdecegım.fostımon ve ovıtrelle dıye ılac verdı ama cok korkuyorum ıns tum bunların sonucusevındırıcı olur da bızde kavusuruz bebıslerımıze

4. 28 Mart 2009
  5. RENO

RENO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Angeel bende konaylıyım antalya ya gelin oldum konyamı çok özlüyorum bütün ailem orda ben 4 yıllık evliyim iki yıla yakın korundum sonra olmdı bebeğim tedaviye başladım 4ay sonra hamile kaldım iki aylıkken düşdü 8 ay geçdi yok oakda aşılma yaptırdım tutmadı martda yaptıracakdım tek yumurtam oluşmuşdu nisan da tekrar yapılcak ama benim hiç ümidi kalmadı artık ovittirel dediğin iğne canım yumurtanı çatlatıyoadetin 12ci günü yaptırıyosun allah hepimizin yardımcısı olsun

6. 28 Mart 2009
  7. BTRKLC

BTRKLC μηδέν άγα& Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben pazartesi 4.kez aşılamam olcak beni listeye ekleyebilirsin.30 mart olacak ama nisan da sonucu alcam:asigim:

8. 28 Mart 2009
  9. zero55

zero55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba benimde eşimin sperm hareketliliği düşük ilk aşılamamamı yaptırdım ve 30 mart 14.günüm test yaptırcam eğer yoksa nisanda 2.aşılama deneyeceğim.

10. 28 Mart 2009
  11. cornelia35

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

selam kızlar hoşgeldınız benı yanlız bırakmadıgınız için teşekkür ederım hepinize hepimizn aşılaması hayırlı olur ve inş son asılamalarımız olurr.ben bı adet olmadım olsamm neyın ne oldugunu anlıcam cok heyecanlıyım umarım sonuc hepimiz için güzel olur haydın liste yapalımm...beter ablacım inş senınde son asılaman olur bıda gerek kalmas...zerocum umarım hamılesındır de ikincisine gerek kalmaz..renocum umudunu kesme cnm umarım biran önce gelır melegınangelcım ne zaman adet tarıhın benım 1ine kadar olmam gerekıor umarım bıran önce gelırde bebişime yaklaşırım allah yarımcımız olsun..:CüvCüv::KK46::ecrin_bebek::KK46:..

LİSTEMIZZZZZ kaydirigubbakcemile5

angeeeeel87
    RENO
    BTRKLC
    zero55

12. 28 Mart 2009
  13. blue_eye

blue_eye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar benide alır mısınız aranıza nisanda ilk aşılamam olacak inşallah hepimiz hamiş kalırız...

14. 28 Mart 2009
  15. cornelia35

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tabıkı alırız cnm hoşgeldınnna.s.:1hug:inş ilk ve son asılamalarımız olur yaa

16. 28 Mart 2009
  17. maviumutolsun

maviumutolsun Rabbim Sana Emanetiz ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır siteyi takip ediyorum nihayet bugün üye oldum.1.5 yıllık evliyim eşimde sperm hareket sorunu var yeni öğrendik ve hemen aşılama yapıldı.23 mart aşılama tarihim 7 nisan adet ve test günüm inşallah tutar.sonuçları birlikte alalım.inşallah isteyen herkes hayırlısıyla kavusur bebeğine:enbuyukkk:

18. 28 Mart 2009
  19. maviumutolsun

maviumutolsun Rabbim Sana Emanetiz ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    listeye beni de ekleyin lütfen