Haziran sonunda alama yaptranlar

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve puduhepa tarafından 8 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : puduhepa
  1. puduhepa

puduhepa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Haziran sonunda aşılama yaptıranla,burada toplanalım,yaşadıklarımızı paylaşalım.Ben 28 haziranda yaptırdım

2. 8 Temmuz 2009
  3. puduhepa

puduhepa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bugün 10.günüm.Bir jel,folik asit ve bebe aspirini kullanıyorum.Karnım biraz şiş onun dışında bir deişiklik yok siz de neler var?

4. 8 Temmuz 2009
  5. puduhepa

puduhepa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kimse yok mu

6. 9 Temmuz 2009
  7. mercanayse

mercanayse Guest

Canım bne hazıran 15te ılk aŞılamamı yaptırdım ŞÜkÜr hamıleyım darısı baŞınıza ınŞallahhh

8. 9 Temmuz 2009
  9. puduhepa

puduhepa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba mercanayse,bugün çok umutsuz uyandım,moralim bozuktu.Ama senin yazdığın bu güzel haber bana ışık oldu.Senin adına çok sevindim,inşallah bebeğini kucağına alır hayırlı bir şekilde yetiştirirsin.
    Sen kaçıncı gün test yaptırdın?Hamile olduğuna dair belirtiler oldu mu canım.Bende hiç değişiklik yok,yarın 12.gün test günüm...

10. 10 Temmuz 2009
  11. puduhepa

puduhepa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yâ rabbî, sen vermek isteyince kimse engel olamaz, sen ma’ni olunca, kimse birşey veremez”
    Yâ rabbî, sen vermek isteyince kimse engel olamaz, sen ma’ni olunca, kimse birşey veremez”

12. 13 Temmuz 2009
  13. GESHENK

GESHENK mucizem pıtpıtım :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba!
    Ben buranın yenilerindenim. Geçtiğimiz hafta bu konuda konuşacak birilerini çok aradım ama maalesef bulamadım. Birileriyle konuşmaya o kadar ihtiyacım vardı ki neyse aslında sanıyorum hala da var.Ben de Haziran'ın 26 sında ilk kez aşılama yaptırdım ayın 8 inde yani 13. gün de hcg sonucu negatif çıktı.Şimdi ikinciyi denemem gerekiyor fakat hiç ümitli değilim kafam çok karışık buradan ve çevremden okuduklarım duyduklarım aşılamanın yüzdesi çok düşük ve başarı oranı çok çok az. Doktora sordum iki kez ard arda yapılmasının söylenenin aksine riskli olmadığı ve kist oluşumuna sebep olmadığı şeklinde.Buna da eyvallah bizde hiç sorun yok deniliyor eşimde biraz hareket düşüklüğü ve sayı azlığı var denildi ama çok fazla değil ve bunlar engelleyici değil denildi yani sebepsiz infertilite deniliyor. Benim kafama takılan ise şu ana kadar hiç hamile kalamadım yani döllenme diye bir olay yok demekki diyorum ben ve bu da aşıyla mümkün değil bence tüp bebek belki bir ihtimal..offf çok uzattım konuyu dedim ya kafam karışık diye. Şimdi doktor diyorki bana git tatil yap kafanı dinle biraz iyi de ramazan geliyor o zaman da aşılama olayını yaptıramam hem üç kez aşılama olmadan tüp bebek tedavisine de başlanmıyor şu aşamaları geçip bir an evvel tüp bebek aslında kafamda oluşan çok fena kafam ya yardımcı olun arkadaşlar bana ne yapayım???... Bugün adetimin 3. günü ve normalde ilaçlara biliyorsunuz başlamam gerekli ne yapmalıyım sizce????

14. 27 Temmuz 2009
  15. puduhepa

puduhepa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım diğer yare de yazdım,ben de karışığım,doktorun dediği gibi 15 gün tatil yapıp geldim ben de.Ama daha beter oldum,ben vazgeçiyorum..Hiçbir şey yaptırmayacağım.