haziranda karadeniz mi-kapadokya mı? tur mu-otel mi?? önerileriniz??

Konusu 'Tatil Sorularınız' forumundadır ve papatyam101 tarafından 24 Ocak 2010 başlatılmıştır.

24 Ocak 2010
    Konu Sahibi : papatyam101
  1. papatyam101

papatyam101 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar.. haziranda düğünümüz olacak.. balayı için önerilerinizi bekliyorum..
    kültür turlarıyla mı gidelim gezme açısından, yoksa başbaşa bi otel mi olmalı??
    karadeniz mi daha keyifli olur, yoksa kapadokya mı??
    bu seçenekler arasında kaldık, karar veremedik..
    yardımcı olursanız sevirim...

2. 24 Ocak 2010
  3. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    şimdiden tebrik ederim
    tur olursa ; canım bence balayı için uygun olmaz,turlarda belli saatlerde belli programlar yapılır mesela sabah erkenden kalkmalısınız,balayında sabah geç klkmak isteyecektir insan bu yüzden tur uygun değil
    otel balayı için daha uygundur.

karadeniz ; haziranın ilk haftalarında orası oldukça yağışlı olur,karadeniz yemyeşildir toprağı bile görmezsin yeşillikten,ordaki oteller hep yayla otelleridir,çok lüks oteller yoktur..yeşilliklerin içinde yağmurları severseniz vee yayla otellerinide kabul edersen güzel bir seçenektir karadeniz
    mesela ayder yaylası,kayabaşı yaylası,hıdırnebi yaylası buralar karadenizin en muhteşem yerleridir..

kapadokya ; peribacalarını biliyorsun seversen o tarz yerleri otel seçeneğin de çok olur orda.istersen çok lüks otel veya taş oteller var..ama haziranda orası bayağı sıcak olur.

denizi seviyorsanız belekte veya kemerde iyi lüks bir otel tercih edin derim..

4. 23 Şubat 2010
  5. assiana

assiana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende tebrik ediyorum.Karadenizi bende cok gormeyi istiyorum gormedigim icin bir yorum yapamiyorum ama ben kapadokyada yasiyorum harika bir yer balayi icinde cok tercih edenler var hatta balonda gokyuzunde nikah yapanlar bile gordum:)arkadasimizin dedigi gibi otel secenekleri cok isterseniz yildizli otel isterseniz kaya butuk oteller var.bizde esimle butik otel isletiyoruz gelmeye gormeye deger emin olabilirsiniz. bu arada arkadasimizin dedigi gibi haziran ayi okadar sicak olmaz burda ustelik nem olmadigi icin sickata olsa rahatsiz etmez.mutluluklar dilerim!

6. 18 Aralık 2013
  7. meltemce000

meltemce000 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Kesinlikle Karadeniz Turu öneriyorum. Özellikle Uzungöl'e gitmelisiniz.