haziranda tüp bebek yaptıracaklar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nese1984 tarafından 27 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : nese1984
  1. nese1984

nese1984 Oğluma ikiz kardeşler geliyor Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    ilk önce kendimden bahsedeyim 26 yaşındayım
    7 yıllık evliyim 3 yıllık evliyken ilk aşılama ile hamile kaldım ve bir kızım oldu
    ama kızım 2 yaşındayken zatüreden dolayı vefat etti
    kızımın vefatının ardından 3 defa aşılama denedik
    2.aşılamada hamile kaldım ama kanamam durmadıgı için düşük yaptım
    ve karar verdik tüp bebege gitmeye
    22 hazirandada tedaviye beşleyecegız
    ankara anatolia tüp bebek merkezinde ilk denememizi yapacagız
    ve dedim bir konu açayım ve liste oluşturayım
    haziran ve temmuzda tüp bebek denemesi yapmak isteyen arkadaşlarım
    gelin bu topikte buluşalım ve listemizi oluşturalım

Son düzenleme: 27 Mayıs 2010
  2. 27 Mayıs 2010
  3. melekkose

melekkose guzel kizim yakisikli oglum Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    canım tedavın hayırlı olsun.. insallah bebegın olur canım. bende lucrıne basladım. senle aynı yastayım. benımde ılk denemem. cok heyacanlıyım ve cokta korkuyorum. Allah yardımcımız olsun

4. 27 Mayıs 2010
  5. nese1984

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    YAŞ--------------ıSıM------------------------------------MERKEZıN ADI-------------------TEDAVıYE BAŞLAMA TARıHı----------KAÇINCI DENEME------------------TEMMUZDA SONUCU POZıTıF OLANLAR

26-------------nese 1984-------------------malatya doğufertil tüp bebek merkezi---------21 haziran 2010-----------------------------aşılama deneyecegiz-----------------------------------------------------------------------------------

26------------melekkose-------------------kadıköy şifa hastanesi------------------------------25 mayıs 2010-------------------------------ilk deneme--------------------------------------------------------------------------------------------------

26------------sophia 35---------------------kocaeli tıp fakültesi----------------------------------3.haziran 2010--------------------------------2. deneme------------------------------------------------------negatif----------------------------------

26------------leydim84-----------------------international hastanesi------------------------------29 mayıs 2010-------------------------------3.deneme--------------------------------------------------------------------------------------------------

22------------asiii8837----------------------konya eurofertiel---------------------------------------haziran 2010---------------------------------ilk deneme-------------------------------------------------------------------------------------------------

27------------dilserserin--------------------istanbul tüp bebek merkezi-----------------------16 haziran 2010-----------------------------ilk deneme--------------------------------------------------------------------------------------------------

29------------daisy-81----------------------ısparta sdü tüp bebek merkezi-------------------8 haziran 2010------------------------------ilk deneme---------------------------------------------------------negatif--------------------------------

29------------gulucum81------------------adana tüp bebek merkezi--------------------------28 mayıs 2010-------------------------------ilk deneme--------------------------------------------------------------------------------------------------

32------------firstNimbus------------------maya tüp bebek merkezi--------------------------5 haziran 2010------------------------------4.deneme----------------------------------------------------------------------------------------------------

32------------simayy------------------------anatolia tüp bebek merkezi--------------------------haziran 2010-------------------------------2.deneme----------------------------------------------------------------------------------------------------

34------------angell08----------------------istanbul amerikan hastanesi-----------------------22.mayıs 2010------------------------------5.deneme----------------------------------------------------------------------------------------------------

36------------petek73--------------------------------------------------------------------------------------haziran 2010---------------------------------2.deneme----------------------------------------------------------negatif--------------------------------

37------------GUL1973---------------------bahçeci kliniği------------------------------------------2.haziran 2010-------------------------------ilk deneme--------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------gecemperisi-----------------maya tüp bebek merkezi---------------------------30 haziran 2010-----------------------------2.deneme--------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------ceylanM----------------------istanbul alman hastanesi---------------------------7 haziran2010--------------------------------ilk deneme------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------zinal----------------------------göztepe medikalpark--------------------------------haziran 2010----------------------------------ilk deneme------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------aret--------------------------------------------------------------------------------------------16 haziran 2010-----------------------------2.deneme-------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------fatmma-----------------------umut tüp bebek merkezi-----------------------------31 mayıs 2010------------------------------4. deneme------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------veroj---------------------------antalya özel vitale hastanesi-----------------------28 haziran 2010-----------------------------ilk deneme-----------------------------------------------------------------------------------------------

----------------stelina------------------------medicana beylikdüzü---------------------------------haziran 2010---------------------------------ilk deneme-------------------------------------------------------negatif-------------------------------

Son düzenleme: 22 Haziran 2010
  6. 27 Mayıs 2010
  7. nese1984

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlar gelin listemizi yapalım
    yaşınızı hangi merkezde ve haziranın kaçında tedaviye başlayacagınızı yazın

8. 27 Mayıs 2010
  9. nese1984

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    teşekkürler canım
    seni listeye yazdım
    hangi merkezde başlayacaksın
    ve haziranın kaçında tüp bebek tedavisine başladın
    ayrıca tedavin hayırlı olsun tatlım
    inşallah sonucun pozitif olur

10. 27 Mayıs 2010
  11. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım yaşım 32 maya tüp bebek merkezinde tedavim olacak eğer bir aksilik olmazsa haziranın 16-17 si gibi başlamış olurum tedavime.benimde melek gibi uzun protokol tedavim.haziranın 5 inde lucrinlere başlayacağım.asıl tedaviyse haziran adetiyle birlikte başlayacak işte

12. 27 Mayıs 2010
  13. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bu arada 4. denemem olacağını yazmayı unutmuşum:)

14. 27 Mayıs 2010
  15. Sophia35

Sophia35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar öncelikle hepimizin tedavisi hayırlı olsun en kısa zamanda listelerdeki herkes bebişlerine kavuşur inşallah
    benide eklerseniz sevinirim ben 24 mayısta pregonla başladım tedaviye tahmini 1-2 haziranda opu olucak transferimde 3-5 gün sonra falan herhalde koceeli tıp fakültesinde deniyorum 2. denememi ilkini asm de yapmıştık 26 yaşındayım başka birsey gerekiyormu bilmiyorum :) bol bol dua ediyorum inşallah hepimiz hamile kalırız arkadaşlar

16. 27 Mayıs 2010
  17. birumutt

birumutt boncuk gözlüm Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    188
    merhaba kızlar bende haziranda bebeğime kavuşacağım inşallah.ikinci denemem ilkinde dış gebelik oldu.32 yaşındayım

18. 27 Mayıs 2010
  19. nese1984

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    153
    listeye kayıt ettim canım
    allahım kolaylık versin tatlım
    4. denemen demek
    bu 4 denemeyide mayada mı yaptırdın