Hazırlayıcı Kasılmalar

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve Gamze_ tarafından 19 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

19 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Gamze_
  1. Gamze_

Gamze_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlar dogum oncesi kasılmalar baslıyomus bizim haftalarda.Hic yasayan oldu mu nasıl bişey bilmiyorum da..Duzensiz olurmus kısa surermiş ve dogum oncesi antreman niteligindeymiş oyle okudum.Birbirimizi bilgilendirelim.

Son düzenleme: 6 Haziran 2008
  2. 19 Mayıs 2008
  3. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    bazı kisiler hissetmezmis
    ama elini gobegine koydugunda avucunda toplanır gibi olrmus
    ayy ben yasamak istemem
    nasılsa sezeryan olacak ya
    kasılmasa da olur :))))

4. 19 Mayıs 2008
  5. Gamze_

Gamze_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Ben de nasıl bişi merak ediyorum.Sezeryanı bu arada nasıl olucan epidural mi anestezi mi karar verdin mi?

6. 19 Mayıs 2008
  7. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben bugün hissettim yalancı kasılmaları rahmimde bir agrı bir sancı geliyor sandım vallahi kısa sürdü o yüzden anladım yalancı kasılma oldugunu ama arasıra saplanıyor sancılar vallahi :1no2:

8. 19 Mayıs 2008
  9. Gamze_

Gamze_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Yaa.. Sancı oldugu anlasılıyo dimi adasu?Bizde anlarız olunca yani?

10. 19 Mayıs 2008
  11. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    anlarsınız canım ben başka bişi düşünmedim zaten bu haftalardada olabilecegini biliyordum

12. 19 Mayıs 2008
  13. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    196
    karnimin araara sertlesmesi disinda bisii olmuo.. ama oglum bu son haftada cok kuvvetlendi..kaburgalarimi yerinden ziplatio :))

14. 19 Mayıs 2008
  15. fatoss58

fatoss58 üc kücük melegin Annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar benim de karnim cok sertlesiyor resmen beynim dönüyor.Sanci olmuyor ama cok sikistiriyor burnumdan nefes alip agzimdan verince rahatliyorum korkuyorum erken felan olacak diye.Bir kac hafta daha siksa disini yavrum daha cok kücük:KK43:(Dün cok sikistirdi cok korktum,birde bu köye yeni tasindik en yakin hastahane yarim saat uzaklikta yetisemem diye korkuyorum,diger cocuklarimda Berlinde idim 5_10 dakikada hastahanedeydim Allah yardimcimiz olsun cok korkuyorum farkina varmamda evde falan dogururum diye Hayirlisi üst komsum evde dogurmus ambulans geldigi halde...bakalim.....

16. 19 Mayıs 2008
  17. EU1

EU1 Guest

hic korkma canim suyun gelince hemen hastaneye gidersin insallah kolay olur,bende cok korkuyorum,gecen gun esimle yemege gittik,tam dort yol agzinda bi yere disarisi gorunuyordu,hollandadada evde dogumu oneriyorlar israrla ama ben kabul etmeyecegimi soylemistim,bana korkmana gerek yok sorun olursa ambulans iki dkk kapida oluyor demislerdi,neyse yemek yiyorduk bi baktim disarisi polisler yolu kapatti dort yoluda ambulansta tam yolun ortasinda durmus arkadan bi tane daha ambulans geldi,kapi acik tabi icerde bi kosusturmaca,ana bide ne duyalim kadin evde dogum yapamamis hastaneye kaldirirken yolda dogurdu kadin ya,acayip tirstim,ne yapicam bilemiyorum allah yardimcimiz olsun:KK46:

18. 19 Mayıs 2008
  19. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    bende hiç hissetmedim kasılma falan ama bu ara sürekli poposu sanırım göbek deliğimin oraya bi dayıyoo nasıl sertleşio göbeğim anlatamam bide acayip tekmelemeye başladıı leğen kemiklerimi birbirinden ayırcak zannediyorum bazen canımı acıtıo öle yapınca:)) acayip güçlendiler artıkk 1 aya kadar nasıl olacak bakalım:)))