Hazirlayici sancilar??

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve NXIXLXSXAH tarafından 2 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : NXIXLXSXAH
  1. NXIXLXSXAH

NXIXLXSXAH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar hepinize selamlar.uzun zamandir yoktum çünkü 9. Ayimda ev taşidim.nihayet netim bağlandi.doğum yapan annişlere geçmişler olsun.rabbim kendilerine ve bebişlerine sağlik sihhat versin .benim gibi gün sayanlarinda yardimcisi olsun.bi avazda sağlikli bir şekilde yavrularimizi kollarimiza almayi nasip etsin inşallah.benim doğumuma 2 hafta var ve böyle arada bir rahmime biçak saplaniyormuş gibi sancim oluyor.doktora söyledim bugün fakat önemsemedi.sizdede oluyormu?doğum öncesinin hazirlayici sancilari olabilirmi sizce?

2. 2 Temmuz 2008
  3. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende olmuyo (sadece 2 gün aynı saatte oldu devamı gelmedı onemsemedım)ama o sancılar olabılıyormuş sadece ağrısız kasılmalar oluyor bende ...eğer önemlı olsaydı doktorun zaten sana birşeyler söylerdı sıkma canını...

4. 2 Temmuz 2008
  5. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım bendede acı şeklinde olmadı hiç ama karnım çok sık sertleşiyor taş kesiyo resmen.doktor hazırlayıcı kasılmalar demişti.

6. 2 Temmuz 2008
  7. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    benim agrili da var sanci agrisiz da ama hala ortalikda dogurcam diye bi sey yok

8. 2 Temmuz 2008
  9. hanimiş

hanimiş Guest

cnm 3 haftam kaldı bended oluyor özlellikle bebeğim kıpırdadığı zaman daha bi acı giriyor sancılar bebeğin yerine yerleşmesini sağlıyomuş...dularıniçin allah razı olsun cümlemizi inşallah kurtarsın hayılısıyla
    yerimseniben

10. 2 Temmuz 2008
  11. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    benimde ağrım yok hiçç çıkmıcak herhalde benim oğluşş ama sertleşme çok var bakalım nolucek...

12. 3 Temmuz 2008
  13. meraklxix

meraklxix Guru Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    306
    o ağrılardan bendede var çatımı kesiyorlar gibi resmen..çok sık oluyor bendede kasık ağrılarına dayanamıyorum...sancı diye acile gidiyorum nstye bağlıyorlar sancı yok daha nekadar çekicez bakalım..ebeler doktorum yerleşmeye çalıştığını soyledi..yerleşemedi koca kafalı oğlum benimmm :roflol:

14. 5 Temmuz 2008
  15. Bahar83

Bahar83 beyza'nın annesi --<--@ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sırnaşık şey: roflol: