HC bakım komplexi !

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve berfinbilgen tarafından 16 Aralık 2008 başlatılmıştır.

16 Aralık 2008
    Konu Sahibi : berfinbilgen
  1. berfinbilgen

berfinbilgen Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben bundan 15-20 gun once hc bakım komplexini aldım saclarimdaki kırıklar ıcın daha 2 kere kullandım ama ınanılmaz farkı gordum hem yumusacık yapıyor hemde saclardaki kırıkları onarmıyor tabı olan olmusta yenı olusumları engellıyor ve sac dokulmemde azalma oldu tavsıye ederım ( ayrıca tamamen dogal bır urun )

2. 13 Şubat 2009
  3. SipidiGonzales

SipidiGonzales Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar varmı kullanan bu bakım ürünün gerçekten saçı uzatıyormu ?

4. 31 Mart 2009
  5. SadiyeCelik

SadiyeCelik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben kullanıyorum 3. şişeyi aldım 10 numara bir ürün şiddetle tavsiye ederim...

HC,Saç Dökülmesi,Saç Bakımı ürün hakkındaki yorumumuda buraya yazdımm... gerçekten etkili..

6. 16 Nisan 2009
  7. c.n.y.

c.n.y. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sende verdiğin sitedenmi aldın acaba başka nereden bulabiliriz bilgi verirsen sevinirim

8. 18 Nisan 2009
  9. aslin01

aslin01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Saçımda dökülme yoktu sadece hızlı uzasın diye bir ay önce aldım.Kullandığım ilk günden itibaren aşırı şekilde dökmeye başladı. ılk başta olması dökülmesi normalmiş sonra azalıyormuş. Ama azalmadı. Kullanmayı bıraktım birkaç haftadır ancak hala dökülüyor. Bir de dökülme derdi sardım başıma. Ben hiç memnun kalmadım işin doğrusu.

10. 19 Nisan 2009
  11. feRhuNde_

feRhuNde_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç güzel değil benimde temelli döktü saçlarımı. sadece yumuşatıyor o kadar

12. 7 Mayıs 2009
  13. marshmelow

marshmelow Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende kullanıyorum 1.şiseyi bitirdim 2.sini aldım , fena değil mucize beklemeyin zaten, saçımı 3 ay önce boyattım 3 parmak uzadı zaten okadar uzaması normal ama saçın orielden yanmıştı yani hiçbir ürün kurtaramazdı zaten...
    Yinede hakkınını yemeyeyim ilk yandığı gibi değil şaçlarım kıvırcıklarım daha belirgin oldu görenler şaçın düzelmiş diyo saçım kıvırcık anlamıyolar yada ben üzülmeyeyim diye diyolar bilmiyorum ama ben eskisi gibi olmadığını biliyorum :KK43:
    2. şişeyıde sabırla bitireceğim zaten öyle tavsiye ediliyor sitedede o zaman tekrar yazarım ...

14. 7 Mayıs 2009
  15. marshmelow

marshmelow Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Yapmadığım kalmadı şampuanıma çam terebentin yağı biraz badem yağı döktüm, en son durularkan bi kaba soğuk suyla biraz elme sirkesi katıp şaçıma döktüm nerdeyse hasta oluyodum,ıslakken saç uçlarıma badem yağı sürdüm, sık yıkadım,
    şimdide tavsiye üzerine Avon planet spa maske alıcam yinede yılmıcam kestirmicem zaten ilk yandığında uyuz kuaför yarıya indirdi bide suçunu kabül etmedi bide ürün sattı bi b..ka yaramadı....
    Kararlıyım ben bu saçımı kurtaracağım bu yazda geçen yazki gibi olacak! Yoksa bütün havam söner valla!

16. 28 Mayıs 2009
  17. berfinbilgen

berfinbilgen Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben 1 sıse kullandım yumusacık yapıyor sacı beslıyorda ama sac uzatma konusuna gelınce sıtede yazıldıgı gıbı degıl bence oncelerı ben 1 sıse kullandım azmı dıye dusundum ama burda 3 sıse bıtırenlerı gorunce yalan oldugu cıkıyor ortaya sac bakımı ıcın guzel bır urun tavsıye ederım ama uzatmak ıcın almak ısteyenler heveslenmesın bence fos

18. 17 Haziran 2009
  19. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bende aldım ürünü. sampuanınıda aldım. saclarımın ucları asırı kuru ve yanık kestirmeden gitmicek ama düğüne kadar kstirmeyi düşünmüyorum. henüz 1 kere uyguladım 1 sise bitsin sonucu yazarım