hcg 33, progesteron 4.5 bu ne demek???

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve kotyora tarafından 8 Ekim 2007 başlatılmıştır.

8 Ekim 2007
    Konu Sahibi : kotyora
  1. kotyora

kotyora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bugün tüp bebek transferimin 14. günü. gebelik testim yapıldı. hcg 33 çıktı. yani buna göre hamileymişim. ama bi sorun varmış progesteron hormonu da aynı seviyelerde olmalıymış benimki 4.5 yani doktor hamilesin ya da değilsin diyemedi, zaten bugünü zor beklemiştim. crinone jeli artık sabah akşam kullanıp perşembe tekrar tahlile gitcem. ozaman belli olabilirmiş. dış gebelik ve gebeliğin başlaması ancak devam etmemesi ihtimaller dahilindeymiş. test sonucu böyle abuk subuk çıkan biri daha varsa lütfen bana bişeyler yazsın. moralim çok bozuk. :çok üzgünüm: bu arada herkesin kandili kutlu olsun...

2. 8 Ekim 2007
  3. EU1

EU1 Guest

hayır kesinlikle moralini bozma şimdi gidecgm hekim 25 ile de hamile kalındıgını ve hatta öyle ikiz bir dogumlarının odugunu söylemişti sakın ümidini yitirme allahın izniyle hamileisn inşaallah ama bunu burada soracagına keşke başka bir tup bebek hekimine sorsan cvp daha aydınlatıcı olurdu tatlım en azından şu an bir gerçek varki sen hamişsin allahın izniyled devam edecek ve sen anne olacaksın unutma ALLAH dilerse olmayacak hiçbişey yoktur

4. 8 Ekim 2007
  5. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım hiç bi fikrim yok bu konuda ama dualarım seninle umarım hamilesindir ve bebiş yada bebişler sıkı sıkıya tutunurlar sana. iyi haberlerini bekliyorum Allah yardımcın olsun.

6. 9 Ekim 2007
  7. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    benimde hiçbir bilgim yok.inşallah hamilesindir.

8. 9 Ekim 2007
  9. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Canım ben de hamileliğimi ilk öğrendiğimde hcg değerim 20 idi progesteron değerim ise oldukça düşüktü crinone jel ile takviye yapıldı şimdi Allaha şükür 25 haftalık hamileyim sen de sakın moralini bozma hamileliğin henüz çok yeni güzel şeyler düşün güzel şeyler olsun :))

10. 10 Ekim 2007
  11. kotyora

kotyora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok sağol, ümit verdin bana. böyle bişey olabiliyo mu diye merak ediyordum. yarın öğrencem inşaallah. tabi ne hayırlı ise o olsun.

12. 10 Ekim 2007
  13. EU1

EU1 Guest

valla aynı şeyleir bnde yazmışım ama kotyora hanım beni hiç takmamış

14. 10 Ekim 2007
  15. EU1

EU1 Guest

:mymeka: :mymeka: :mymeka:

16. 10 Ekim 2007
  17. kotyora

kotyora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.s. canım yaa olur mu öyle şey. desteğin için teşekkür ederim. arkadaş kendisi bizzat yaşamış ya ondan biraz üstüne atladım. hamile olup da progesteronu düşük olan var mı onu merak ediyordum :çok üzgünüm: herşey gönlünce olsun...

18. 10 Ekim 2007
  19. EU1

EU1 Guest

tamam [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Şeniz