Hcg değeri hakkında bilgisi olanlar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve SABIRSIZ tarafından 21 Ekim 2009 başlatılmıştır.

21 Ekim 2009
    Konu Sahibi : SABIRSIZ
  1. SABIRSIZ

SABIRSIZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaşlar adetim 9 gün gecikti normal şartlarda hcg değeri en az kaç olmalı
    mesala 3. hafta 5- 130 yamışlar internette ordaki 5 ne oluyor lütfen bilenlerin ayrıntılı açıklamasını bekliyorumm...:bbo:

2. 21 Ekim 2009
  3. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kandaki beta hcg değeri 5 ile 130 arası olur demek..
    ama adetin 9 gun gecmiş.en az 2000-3000lerde olması gerek diye düşünüyorum.cunki 9 gunluk gecikme demek 5.yada 6.haftaya falan denk geliyor..
    sen yaptırdınmı peki kan testi...

4. 21 Ekim 2009
  5. SABIRSIZ

SABIRSIZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    DUYDU cum yaptırdım 230 larda çıktı ama son regli dönemlerim hep ayarsızdı doktor belki geç yumurtlamadn dolayı gebeliğin yeni olabilir dedi c.tesi tekrar yaptırıcam dua edin llütfen başka bişey olmasın ama başka ne olabiklirki dış gebelik olssaydı değer yüksek olurdu dedi doktorum bu durum başına gelen başka varsa lütfen yardımcı olsunn.

6. 21 Ekim 2009
  7. SABIRSIZ

SABIRSIZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    DUYDU cum yaptırdım 230 larda çıktı ama son regli dönemlerim hep ayarsızdı doktor belki geç yumurtlamadn dolayı gebeliğin yeni olabilir dedi c.tesi tekrar yaptırıcam dua edin llütfen başka bişey olmasın ama başka ne olabiklirki dış gebelik olssaydı değer yüksek olurdu dedi doktorum bu durum başına gelen başka varsa lütfen yardımcı olsunn.

8. 21 Ekim 2009
  9. canan0131

canan0131 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    korkma aklına kotu seyler getırme benım yengemınkı 180 cıkmıstı doktor 2 gun sonra tekrarla dısgebelık olabılır demısı ama yengem hıc oralı olmadı yanı dıs gebelık ıhtımalını vermedı kafaya bıle takmadı 4 5 gun sonra sonuc 8000 lerdeydı rahat ol senınkıde yukselır

10. 21 Ekim 2009
  11. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım sıkma canını ben adetım 3 gun gectıkten sonra yaptırmıstım 230 ne kı 40 cıkmıstı benım...
    dıs gebelık dedı doktor dusuk yapıcaksın dedı... dedı de dedı...
    meger gec dollenmeymıs stres yapma kendıne senınde hayırlısıyla sadece gec dollenmedır ınsallah...

12. 21 Ekim 2009
  13. sscuba

sscuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba zeynep hanım, bende dün test yaptırdım ve benim de sanırım 3 gün gecikti, sanırım diyorum çünkü adet düzenimde son aylarda şaşmalar oluyordu, neyse ben 3 gün gecikti hesabıyla yaklaşıyorum ve değerim 45,9 çıktı, doktorum cuma testi yineleyelim dedi, kocişim pek bi mutlu ama ben niyeyse bi türlü :sm_cool: şöyle yapamıyorum, belki şu internet hafiyeliğini bırakmamız lazım galiba, açıkçası moralim bozulmadı değil okudukça buldukça, kendi dğerimi pek bi yerlerde bulmuş durumdayım, öffff

14. 21 Ekim 2009
  15. umut_sevgim

umut_sevgim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım onemlı olan o degerın ıkı gun ıcerısınde yukselmesıdır sıkma canını hamıs gozukuyosun guzel haberlerını beklıyoz.....

16. 21 Ekim 2009
  17. portakal_suyu

portakal_suyu Oğluşum Kollarımda Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Değere göre hamilesiniz,kendinizi sıkıntıya ve strese sokmayın.Kötü şeyler düşünmeyin.Sizi her şeyin etkileyeceğini de unutmayın.

18. 21 Ekim 2009
  19. sscuba

sscuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Doğru söylüyorsunuz biliyorum takıntılı bir başlangıç yapmak istemiyorum ama içimdeki endişeli korku haline kilit vuramıyorum bi türlü, ilginiz için çok teşekkürler