HCG kan testı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve rapunzel_2 tarafından 10 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : rapunzel_2
  1. rapunzel_2

rapunzel_2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar test sonucum 0,595 cıktı doktor normal bır değer olduğunuu sonucun pozıtıf olduğunu soyledı ama kadın doğuma gozukmemı ıstedı belkı baska bısey olabılır dedı.ne olabılır kı sordum ama acıklayıcı bı sebeb soylemedı.sızce ben hamılemıyım yaaa.fisfisfis

2. 10 Temmuz 2008
  3. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Belki hcg iceren bir ilac filan kullandiysan ondanda cikmis olabilir yani bunun gibi sebeplerdir heralde..

Hayirlisi olsun hakkinda canim..

4. 10 Temmuz 2008
  5. meleğimsin

meleğimsin Guest

canım bende seni merak ediyordum doktor pozitif demiş ya başka ne olabilir yani birde diyorlar ya 2 günde bir katlar mış diye bence sen pazartesi bi kadın doğuma git hem tekrar bakarlar hemde değerin artmış olur için rahatlar inşallah herşey yolunda gider canım.

6. 11 Temmuz 2008
  7. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    değer düşük olduğu için gebeliğin sonlanma ihtimali var dikkat et. bende kadın doğumcuya gitmiştim 39 çıkmıştı yeni gebelik 10 gün bekleyelim demişti ama 10 gün içinde bebişim tutunamadı. bir gebelik varsa çok dikkat et ağır kaldırma özellikle stres sinir yasak bunlar çok etkiliyor. inşallah hamişsindir.

8. 11 Temmuz 2008
  9. ESXIXNGXUXL

ESXIXNGXUXL Her nefes ebediyyen sükür Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu değer negatif değilmi bende çarşamba günü yaptırdım sonuç 0.243 çıktı ben dr a göstermedim ama ben negatif diye düşündüm 5 in üstündeki değer pozitif olmuyormu