hcg yüksekken sonra düşmesi

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve edam_y tarafından 21 Mart 2008 başlatılmıştır.

21 Mart 2008
    Konu Sahibi : edam_y
  1. edam_y

edam_y üç kişiliğiz artık:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar
    gebeydim.ama suan değilimmm.adetten 2 gün sonra hcg cıkmıştı aradan 1 hafta geçti hcg em düştü doktora gittim gebeliğimin sonlandığını iletti hiç bir haftalık gebelik geçiren varmı ya fisfisfis hala kanamanda olmadı

2. 21 Mart 2008
  3. EU3

EU3 Guest

canım yaa nasıl yani yaa gebelik sollandımı dedi doktor sadece bence başka bir doktora git kanamanda olmamış bildiğim kadarı ile gebelik sollandı ise kanaman olması gerekiyor

4. 21 Mart 2008
  5. SiremimS

SiremimS İremim~Eslemim Pro Üye

Beğenildi:
    1.279
    Ödül Puanları:
    213
    canım benim bende senn gibi geçirdim böle 1 haftalık hcg oranım düştü ve gebeliğim adet kanamamla beraber sonlandı doktora gttm sennki aynısı dedi banada. bu geçirdiğim şey kimyasal gebelik diyorlar tıpda sebebide yumurtlama zamanımn son dönemine denk getirmişiz ve bu yüzden sağlıklı yumurtlama olmadığı için adet kanamsıyla beraber düşermiş bebk bize zaten süpriz olmuştu bebiş kazayla yani ve süprizde düştü hayırlısı olsun derim biz daha düşünmüoduk çünkü bebek onun için kötü günler geçirmedik sende üzülme sonuçta sağlıksız olduysa düşsün daha iidir bencea.s

6. 21 Mart 2008
  7. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    böyle çok kişide oluyo ama çoğu kişi farketmez bile rğer sağlıksız bir döllenme olursa bhcg değeri düşer ve kanamayla atılır buna kimyasal gebelik deniliyo canım..seninkide böyle olabilir üzülme canım.

Son düzenleme: 28 Mart 2008
  8. 21 Mart 2008
  9. benssenb

benssenb Daima Şükür !!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet bunu burda bikaç kişiden daha duymuştum ama değerin düşmesiyle kanama olması lazım değilmi fazla bilgim olduğunu söyleyemem ama burdakilerin yazılarında hepsi değerin düşüp adet olduklarını söylediler zaten adet kanıyla olan gebelikte sonlanmış oluyor bikaçgün daha bekle hala olmadıysan ilaç falan almadan başka doktora gitmeni tavsiye ederim geçmiş olsun canım

10. 21 Mart 2008
  11. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benimde öyle oldu ama dr gittiğimden 10 gün sonra keseyi görmek için gittiğimde sonlanmıştı yarın kanaman olur dedi dr ki oldu da. sen yinede dr una bir sor derim gebeliğin sonlanmasını takip eden günlerde adet gerçekleşiyor.

12. 21 Mart 2008
  13. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benimde öyle oldu ama dr gittiğimden 10 gün sonra keseyi görmek için gittiğimde sonlanmıştı yarın kanaman olur dedi dr ki oldu da. sen yinede dr una bir sor derim gebeliğin sonlanmasını takip eden günlerde adet gerçekleşiyor.

14. 21 Mart 2008
  15. duyalp

duyalp Guest

evt canım benımde ılk gebeliğim bu şekılde sonlandı ve kanamayla atıldı,kimyasal gebelik dıyorlar ve çok sık oluyormuş,fakat çoğu kişi farketmıyor adet kanaması sanıyormuş..sonra çok şükür 6 ay sonra tekrar hamile kaldım..umarım sizde en kısa zamanda hamiş kalırsınız...

16. 28 Mart 2012
  17. aysegul_n

aysegul_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar..:KK43: idrarda hamıle cıktım ve kan testı yaptırdım 18..küsür çıktı gecengun gıttım 13e dusmus doktor düşükde yok dedi şimdi ne oldu hamılemıyım deilmiyım ?:KK43:((((((((( düşükde yoksa niye 13e düştü değer bi fikri olan varmı yardım lütfennnnn :KK43:((((

18. 20 Mayıs 2012
  19. xoxykxux bebek

xoxykxux bebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bende en son 12nisan 2012de regl oldum.bu ay regl olamayınca beta hcg testi yapıldı ve kanda gebelik çıktı.ilk beta değeri 142.7 çıkmıstı.çok yeni dendi.2gün sonra ağrı ve leke oldu tekrar gittik beta bakıldı 158.2çıktı 2gün sonra yine gel dedi doktor yani bugun gittik beta hcg testi 99 çıktı:KK43:.ama adam akıllı bi cevab verilmedi düşüş var ve sıfırlanan kadar 2güne bir beta testine gelcen dedi yolladı doktor.agrım ve kahverengi lekelrim azar azar devam ediyor:KK43:peki bu düşüş sonucu ben düşük mü yasıyorum.hala hamilemiym bilemedim cevablarsanız sevinirim arkadslar.sağolun

yasmince bunu beğendi.