Hcre yenileyici krem

Konusu 'Olgun Ciltler ve Sorunlar' forumundadır ve ranagxuxl tarafından 5 Nisan 2008 başlatılmıştır.

5 Nisan 2008
    Konu Sahibi : ranagxuxl
  1. ranagxuxl

ranagxuxl sevgili Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. 23 yaşındayım yüzümde sivilce ve sönmüş sivilce izlri vardı iki ay gliyco 50 tedavisi yaptırdım sonrada iki haftada bir klasikcilt bakımı yaptırdım krem olarak corana marka hücre yenileyici krem ve sarkmayı önleyici krem aldım sizce bunlar yaşıma uygunmu hatamı yaptım bunları uygulamakla güzellik uzmanı arkadaşlarımız bunları tavsiye edermi
  2. 5 Nisan 2008
  3. ece_kaan

ece_kaan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kremini düzenli kullanmaya devam et aylık bakımlarınıda yaptır ne kadar zaman oldu bakıma başlayalı
    kremi tanımıyorum ama içeriğini yazarsan yardımcı olmaya çalışırım
  4. 6 Nisan 2008
  5. ranagxuxl

ranagxuxl sevgili Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    corona marka krem, cell extreme;hücre yenileyici ve yağı dengeliyor .
    fırmıng face;kırışıklığı azaltıyor ve sarkmayı önlüyor elastin yapıyı düzenliyor.
  6. 6 Nisan 2008
  7. ece_kaan

ece_kaan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha öncede dediğim gibi sen düzenli bakımını evde aksatma aylık bakımlarınada git zaten mutlaka farketcek bakım temizlikten başlyo ayrıca uzmanına kendi cildine uygun masajıda öğren masaj yaparak uygula umarım en kısa zamnda istediğin sonucu alırsın
  8. 17 Temmuz 2009
  9. sivilce için kullanılan soyucu kremler cildi inceltiyor. dikkat et. Ben bilmiyordum bunu. Bilseydim kullanmazdım. Pişmanım.. Araştırmalarıma göre çatlak kremler cildi kalınlaştırıyormuş acaba yüzümüze süresek olurmu?
  10. 17 Temmuz 2009
  11. pink_panther

pink_panther Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gelişmeleri yazarmısın cnm? memnunmusun?
  12. 25 Temmuz 2009
  13. Meg

Meg Miyuuuuuuuw Yönetici Editor

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    48
    20li yaşlar için biraz ağır kremler bunlar bence..
  14. 12 Ağustos 2009
  15. meric2

meric2 güven Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    yaşına göre bır haylı agır ürünler...sorun yaratabılır bence....
  16. 16 Ağustos 2009
  17. sevinctas

sevinctas Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım sen henüz 23 yaşındasın, sarkmana daha o kadar çok zaman varki... şimdi sen bu yaşta bu kremleri kullanırsan, cildin kendi kendini yenilemeyi bırakacaktır. bu şekilde devam edersen gerçekten ihtiyacın olduğunda bu kremler sana fayda etmeyecektir.
    cilt senin yaşlarında sürekli olarak kendini yeniliyor zaten. Bu durumda değil sarkma, kırışıklıktan bile söz etmek için oldukça erken bir yaştasın. Sarkma için olan kremleri dermatologlar minimum 40-45 yaşından sonra öneriyor.
    sana tavsiyem, cildine uygun bir yağsız nemlendirici kullanman. göz çevresinde de kırışıklıkların oluşmaması için göz çevresi nemlendiricisi kullanman iyi olabilir. ama bidaha söylüyorum, daha anti aging kremler için yaşın çok çok genç.
    Biliyorsun, piyasada ticari kaygılar çok ön planda, bu durumda sağlık bir adım geride kalıyor.
    Cilt yenileyici kremlerede çok para dökmene gerek yok. Bu konuda bepanthene+medacassol oldukça işine yarayabilir ve piyasadaki en etkili hücre yenileyiciler. Haftada 1-2 kere geceleri yatmadan, yağsız bepanthene kremle medecassolden eşit oranlarda karıştırararak, cildinin yenilenme sürecini hızlandırabilirsin.
    Birde sana cilt yenileme sürecin devam ederken güneşten etkilenmemen ve leke oluşmaması için ve güneşin dna hasarına neden olmaması için, immunolojik filtreler içeren güneş koruyuculardan birini tercih etmeni öneririm. Bu konuda solecrini tavsiye edebilirim.
  18. 3 Ekim 2009
  19. oya54

oya54 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım benim cildim yağlı ve gözenekler açık çenemde sık olmasada çok iltihaplı akneler çıkıyor doktor bana talasfer içeriklisebamet önerdi ama memnun kalmadım önerbileceğin bir marka varmı yaş 36 uzun süredir araştırıyorum diyer arkadaşların da önerisine açığım